Konec světa, aneb, ... /1./

24. ledna 2010 v 10:22 | PiliKKa xDD |  °*°Dílky°*°
Um... tak je tu ona nová, šílená, divná povídka xDD doufám že si jí užijete, protože my s Hitomi jsme si teda užili xDD takže první díl a číst xDD

Bylo teprve odpoledne, něco po třetí hodině, ovšem na malé městečko dopadal závoj noci. Břečky černého sněhu čvachtaly pod koly aut, bubnující déšť klepal na okno a velice ji znervózňoval. Už takhle se v duchu přemlouvala, aby u otevřené učebnice zůstala, jenže ty kapky jako by klepaly na sklo a volali ji k sobě.
Toužebně pohlédla přes špinavé okno. Mohla by se mrknout na ulici. Jen na chvíli! Obhlídnout protilehlý krám, poslechnout klevetící babky, pak by… ne, ne ,NE! K její nelibosti matika obvykle sama od sebe do hlavy neskáče a on potřebuje dobrou známku!
Zabručela cosi neidentifikovatelného a odfoukla si černé vlasy z čela.
Tohle bude dlouhý den!

,Ale mami." Pokoušela se hnědovlasá dívka přemluvit mamku, aby ji pustila na počítač. Maminka však nesmlouvavě zavrtěla hlavou.,,Dokud se nenaučíš matematiku, nebude žádný počítač ani jiná zábava." Zahrozila prstem a odešla z jejího pokoje.
Hnědovláska si smutně povzdychla a přešla k oknu. Zadívala se ven. Na padající kapky, které vypadaly jako malé tančící víly a ty dopadaly na zablácenou zem. Vzdychla podruhé. S matikou nebyla moc dobrá kamarádka, kdežto na ICQ měla kamarádů hodně. Sedla si k psacímu stolu a otevřela učebnici matiky. Vzdychla po třetí a raději se dala do učení, přičemž si slíbila, že zítra všechno na mamku vyžaluje.

Druhý den ráno:
Drobounká blondýnka, zavěšená do své modrovlasé sestry, dlouze zívla. Kdyby jí Yuuki nepodpírala, nejspíš by spadla.
"Škola od sedmi by měla být trestná!" postěžovala si ospale a s nečitelným výrazem otevřela oči.
"Jak můžeš?" prohodila k pobíhající dívce, která šla s nimi.
"Musím si ten sníh užít, než už nebude!" prohlásila Sayuri zvesela a hodila jednu špinavou kouli na Yoko. Bohužel, střela minula cíl a přistála Yuu přímo na čele. "Jé… ups." Zachichotala se omluvně. Yuuki si setřela sníh z čela, zlověstně se ušklíbla a než Sayuri stačila mrknout, letěla na ni sněhová koule. Sayuri je však mrštná, a tak se vyhla. Koule zasáhla za nimi běžící Miyu.
,,Ups.." zazubila se Yuuki a poškrábala se na zátylku.Sayuri si to nechtěla nechat líbit, a tak se natáhla pro trochu sněhu, ze ktrerého splácala hranatou kouli, jíž chtěla hodit po Yuuki. Ta ale zasáhla Yoko a začala sněhová válka. Dost se u toho pobavily, smály se a vřískaly. Boj trval asi 15 minut, když sněhová koule zasáhla Sasoriho, čímž válka skončila. Holky z něj měly respekt. Nemusel nic říkat, holky se oprášily od sněhu a zařadili se po boku Sasoriho, Miyako a PiliKKy.

Ve škole:
Nakashima vstala ze své lavice a posadila se na stůl před svoji sestru. Hitomi se na ní podívala a pak zpátky do učebnice. Nakashimě se to ovšem moc nezamlouvalo a tak jí knížku vytrhla a hodila za sebe.
"Umíš to!" protočila oči a začala se jí hrabat v penále.
Na chodbě se ozval pisklavý hlásek ječící a doprovázený dupotem.
"Holky jsou tu." Prohlásila Hitomi, jelikož bezpečně poznala Miyu a její manýry.
"Čauky!" ozvala se ode dveří Yuu a pokračovala ke své lavici. Yoko hodila batoh na místo vedle ní ale přisedla si na lavici k Nakashimě, stejně jako PiliKKa, ta ovšem na židli.
"Chce se mi spát!" protáhla se Saya a stoupla si k nim.
"Máma mi zatrhla počítač, jestli nenapíšu ten test dobře!" postěžovala si Hitomi a hodila nohy na lavici. Do vedlejší lavice si přisedl Kiba, který si hned lehl a usnul a vedle něj Gaara, kterému hned na klíně seděla Yuuki. PiliKKa i Hitomi zbožně otočili pohledy na černovláska, sedícího tři místa před nimi. Obou z úst vyšel tichý vzdech. Bleskově se na sebe otočili a začali se propalovat pohledy. Kdyby nebyli kamarádky nejspíš už by se praly. A taky nechtěli být jako Sakura s Ino i když si museli přiznat, že oběma v hlavách zněla ta samá věta - je můj! Sasuke o ně ovšem neměl zájem. Jak moc obě záviděly Yuuki. Ta vášnivě o něčem debatovala s Gaarou, přičemž si vyměňovali zamilované pohledy.
Yoko zahlédla přicházející Nejiho. V duchu se ušklíbla. Nechala ho sednout si a přešla k němu tak, aby si ji nevšiml.
,,Nazdár, jak je?" břinkla ho Yoko do zad a zazubila se. Neji poklimbával, takže se pořádně lekl, čímž rozesmál celou třídu. Zamračil se na Yoko a a odpověděl něco ve smyslu, teď už zle a složil hlavu na lavici. Yoko si spokojeně šla přisednout zpátky k Nakashimě. Holky nad ní zakroutily hlavou.
,,Co je?" nechápala Yoko.
,,Že tě to baví ho takhle provokovat." Smála se Saya.
,,To říká ta pravá." Ušklíbla se Yoko a hlavou pohodila ke spícímu Kibovi. Holky se na něj otočily také a Saye se zapnul mozek. Vzala z batohu lihovku, na papírek napsala "Kopni mě! Mě to nevadí" a opatrně ho připevnila Kibovi na záda. Starý trik, jenže funguje. Naruto byl toho důkazem. Okamžitě ho kopl a tím ho vzbudil. Honili se po třídě, dokud nepřišla učitelka.
,,Ohayo Kurenai-sensei." Pozdravila třída a v tom se rozlítly dveře, ve kterých stál Mitchel.,,Omlouvám se, já zaspal." Vyhrkl, nečekal na kárání a sedl si do lavice. Nakashima bůh ví proč zrudla. Nikdo si toho ale nevšiml.

"Tak… to by stačilo!" vykřikla Kurenai když se hluk ve třídě ne a ne utišit. "Jak jsem vám slíbila, mám pro vás písemku!" usmála se zlověstně. Většina třídy nesouhlasně vrtěla hlavami, někteří jedinci protestovali a někteří smlouvali.
"Když mi to dáš opsat, koupím ti lízátko!" usmála se Saya na Nakashimu. Naky jen zavrtěla hlavou a ostrouhala si obyčejnou tužku. "No táááák! A co pytlík bonbónů?" znovu jen zavrcení hlavy. "Fajn zjistím ti číslo na Mitchela!" Naky se prudce otočila.
"A… k čemu bych ho chtěla?!" odvrátila obličej, ale její až moc rychlá reakce jí prozradila. Saya se vítězoslavně usmála.
"Jen se nedělej… když dostanu trojku, budeš ho mít i s adresou!" Naky trochu zčervenala, ale nakonec přikývla.

"Umíš to?" Otočila se Hitomi na PiliKKu. Ta sice vypadala klidně, ovšem stále se zrychlující klepání nohou jí prozrazovala.
"Včera jsem se učila ale… nějak mi to nejde! Ach jo… chtěla bych být aspoň jednou chytrá jako Sasori!" poznamenala na účet bratra sedícího před ní. "Jsem blbá a nic neumím!"
"To jsme dvě!" kývla Hitomi.
"Tři!" ozvala se Yuu za nimi.
"Čtyři ! připojila se Yo.
"No tak, no tak! Hodně štěstí, ať vám to vyjde! Začněte!" vykřikla Kurenai a zapla stopky.
Ve třídě bylo hrozné ticho. Ticho, které každého dusilo. Všichni byli nervózní, dokonce i ti, kteří to uměli. Bylo to těžký.
Nakashima ucítila škubnutí lavice. To byla Saya. Naky měla strach jí předat papír s odpověďma, ale Mitchela cokoli. Předání se podařilo a opsání taky.
,Zbývají 2 minuty." Oznámila Kurenai. Ve třídě nastala panika. Všichni začali čmárat cosi, co mělo vypadat jako odpověď.
,,3, 2, 1, konec. Odevzdat!" křikla Kurenai. Všichni se tedy neochotně zvedli a odevzdali test. Když odevzdávaly Nakashima se Sayou, Kurenai si je podezřele změřila. Ni ale neřekla. Po zbytek hodiny si opakovali rovnice s neznámou. Konečně zazvonilo na přestávku.
,,Tak co?" Sedla si Yoko na Hitominu lavici. Hitomi ukázala palec dolů.
,,Nápodobně." Ozvala se PiliKKa protáhla se.
,,A ty si z toho nic neděláš?" zeptala se Hitomi.
,,Už ne. Já mámě říkala, že přijdu domů s pětkou." Pokrčila rameny.
,,Dělej, jdi!" postrkovala Naky Sayu.
,,Co se děje?" smála se Yuu.
,,Ona mi slíbila.." Naky se zarazila, "..něco." Dořekla a zase strkala Sayu směr Mitchelova lavice.
Saya došla houpavou chůzí až k chlapcovi a posadila se na jeho lavici.
"Ahoooooj! Heleď můžu na tebe mít prosbičku?" uculila se sladce. Mitchel tázavě pozvedl obočí. "Víš, jedné mojí kamarádce se líbíš a já jí slíbila tvoje číslo, adresu si najdu v třídnici!" kývla a nevinně mrkala na překvapeného chlapce.
"No…723856127" vykoktal a zmateně se rozhlížel. Nakashima zářila blahem! Má číslo na nejhezčího kluka pod sluncem a teď mu může tajně posílat sms jako tajná ctitelka! Jak romantické!
"Mám to Naky!" vykřikla Saya, čímž Naky zkazila image tajné ctitelky. Polovina třídy se na ni otočila a čekala její reakci, stejně jako vykulený Mitchel. Chudák zrudla až po kořínky vlasů, sebrala se a vystřelila ze třídy takovou rychlostí, že Schumacher by se nemusel stydět. PiliKKa se plácla do čela, pleskla Saye pohlavek a vyběhla za Hitomi, která běžela sestře na pomoc.
"Naky!" volala na ni Hitomi. Nakashima ale běžela dál, až doběhla na dívčí záchody. Tam se opřela o umyvadlo. Hitomi s PiliKKou ji hned doběhly. Bylo jim Naky líto. Hitomi ji objala a hladila po vlasech.
,,Neboj se, to bude v pohodě. Nikdo se nesmál ani nic takovýho." Chlácholila ji
PiliKKa. Nakashima se na ni podívala s vyrazem, kterým se ptala, vážně? V očích měla slzy.
,,Jo. Neboj se a i kdyby, pěkně to shytá!" mrkla na ni Hitomi a PiliKKa přikývla. Nakashima si tedy setřela slzu, jedinou, která se dostala na povrch a odešla s těmi dvěma zpátky do třídy. Když vešly, všichni na ně upřeli zrak, PiliKKa je zpražila pohledem, a tak si raději hleděli svého. Nakashima si celá rudá sedla do lavice a nemluvila, ačkoli je jindy hovorná. Nikdo o té situaci nemluvil. Bavilo se spíše o rodičích. Stěžovali si, jak je nechtějí nechat na počítačích, musejí brzy spát, nemůžou koukat na to, co chtějí.,,Už toho mám dost!" prohlásil Naruto zlostně. K němu se přidávali další a další, až to nakonec byla celá třída.
"Mám nápad! Vyhodíme školu do povětří!" vykřikla energicky Yuu a vystřelila ruku tak prudce, že srazila Itachiho co stál vedle ní. Ten ránu nečekal a, proto se zřítil přímo na Saie, stojícího za ním. Chvilku se tam po sobě váleli, ale nakonec se oba sebrali a za smíchu celé třídy rozešli každý na jinou stranu.
"Co se tak tváříš?" cvrnkla Hitomi PiliKKu do nosu.
"Jak se tvářím?" nechápala PiliKKa.
"Tak. Zamyšleně." Pokrčila Hitomi rameny.
"Nevím co budu dělat. Teď mám 100% za pět a otec zabije. A ta ještěrka s timhle hadem si na mě smlsnou!" ukázala na Sasoriho a myslela na Miyu. "Nejraději bych někam zalezla!" vzdychla a nasadila znuděný výraz.
"Jo… já taky! Ale hlavně s počítačem!" zazubila se Hitomi. "Třeba do skříně!"
"Do skříně ne! Tam není zásuvka! A ani by ses tam s těma krámama od pc nevešla." Hitomi přikývla a obě se zamysleli.
"Mám to! Šla bych do knihovny! Tam je klídek, ticho, žádní rodiče a hromada kompů!" uculila se.
"To je fakt!" kývla PiliKKa.
"Mohli by jsme se tam schovat!" přemýšlela nahlas Hitomi.
"Jo!! A vyhlásit konec světa!" usmála se PiliKKa.
"Přesně!.. konec světa!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 24. ledna 2010 v 14:44 | Reagovat

Ahojka!!! Máš u nás průkaz do Anti Sakura klubu :D

2 Sakata-chan Sakata-chan | E-mail | Web | 25. ledna 2010 v 18:57 | Reagovat

Hoj, máš u ma Ty v anime xD

3 Miyako Miyako | E-mail | Web | 29. ledna 2010 v 23:32 | Reagovat

Kdože tu je ještěrka...?? xP yaay to je mooc nee-chan!!

4 Hyuuga Luchia Hyuuga Luchia | Web | 3. února 2010 v 21:04 | Reagovat

pěknýý....tak honem další xD xD xD

5 Lily Lily | Web | 12. února 2010 v 9:31 | Reagovat

Jůů, to je hezký. Nasmála jsem se XD. Fakt super.
Spřáteluješ?? Pokud ano, dej mi pls vědět, co by jsi ráda na diplomek.
Arigato Lily

6 Lily Lily | Web | 12. února 2010 v 18:44 | Reagovat

Ahojky, mno na blog jsme dvě já (Lily) a moje nejlepší kámoška Chiaki, jinak na diplomek asi někoho z Akaktsuki, nechám na tobě a tvé fantazii.
Lily

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.