Hitomi a Nakashima Yamada

24. ledna 2010 v 10:13 | PiliKKa xDD |  °*°Postavy xD°*°

Jsou to navzájem milující se šestnáctiletá dvojčata. Obě mají rozdílnou povahu.
Hitomi je klidnější, i když ne tichá. Přátelská, milá, ale drzá. Nenechá si poroučet a když se naštve, jsou lidi neradi v její blízkosti. Je vtipná, není s ní nuda. Je také hodně starostlivá. Neustále si dělá starosti o svou o 10 minut mladší sestru. Má ji velice ráda, a proto by nesnesla pomyšlení, že by se jí mělo něco stát.
Nakashima je divočejší a rozhodně nen
í tichá. Je ji neustále slyšet. Je milá, přátelská a hodně drzá. Ráda ostatní provokuje a zvlášť svou sestru. Proto se také hádají. Přesto se ale mají rády. Naky je vtipná a rozhodně s ní není nuda. Stále něco vymýšlí, až ji kolikrát ostatní musí krotit. Najdou se ovšem tací, kteří s ní rádi souhlasí xD. Stejně jako Hitomi si nenechá poroučet, pokaždé se začne dohadovat a většinou je to ona, kdo má poslední slovo. Nakashima je prostě bezstarostný člověk xD.
Její kamarádky už dříve objevili Nakashiminu slabost, a tou je Mitchel. Moc fajn, vtipnej kluk. Mitchel se hodně baví s Narutem a Kibou. Je to prostě taková trojka. Hitomi je zamilovaná do Sasukeho, který ji, stejně jako PiliKKu xD, pořád přehlíží. Jsou to dobré kamarádky, o Sasukeho ale bojují už hodně dlouho. Zatím neúspěšně xD.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.