Akasuna no PiliKKa a Miyako, Sayuri Satako

24. ledna 2010 v 10:18 | PiliKKa xDD |  °*°Postavy xD°*°

Takže… Saya je 14tiletá slečna, drzá, milá a velice hyperaktivní (Naruto je kliďas!). Ráda je středem pozornosti a neustále dělá všemožné problémy. Je to sestřenka Miyi a PiliKKy a obě své příbuzné má velice ráda a obě dívky se snaží chránit a bránit před čímkoliv. Velice si rozumí s Miyou protože jsou si obě dost podobné xD. I když to nechce přiznat a neustále se s ním hádá, líbí se jí Kiba a obdivuje jeho kousky a povahu xD.


Miya je 12tiletá poloslečna, drzá, protivná, panovačná a taky rozmazlená xDD. Jinak řečeno je to malej fakan a svou milovanou sestru neustále otravuje. (Ještě že jí nikdy nevnímám! xD) Hrozně ráda provokuje bratra Sasoriho, jelikož ten se snaží být velice dospělí a tohohle malého ďáblíčka nějak nestíhá xD. Ovšem když je rodina, či přátelé v potížích je ochotná udělat pro ně cokoliv a i když se s PiliKKou neustále hádají (Miya se hádá -PiliKKa neposlouchá nebo jí něčím přetáhne xD) mají se rády, stejně tak i s bráškou xD. Jo a líbí se jí Deidý, spolužák z první lavice, co jí půjčuje pastelky xD.
PiliKKa je 16tiletá dívka se sklonem k nepozornosti xD. Většinou lidi poslouchá, nebo přihodí nějakou poznámku, ale radši přemýšlí o jiných věcech xDD. Snaží se být milá a kamarádská i když dokáže být protivná a hoodně drzá xD. Většinou je to ona kdo zklidňuje Miyu a Sayu, páč ty dvě Sasoriho neposlouchají xD. Rodinku, ale přece jen má velice ráda a PiliKKa by za své kamarádky /a kamarády xD/ dala cokoliv. Jinak je zamilovaná do Sasukeho, který jí úspěšně ignoruje xD.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.