Leden 2010

Konec světa, aneb, ... /1./

24. ledna 2010 v 10:22 | PiliKKa xDD |  °*°Dílky°*°
Um... tak je tu ona nová, šílená, divná povídka xDD doufám že si jí užijete, protože my s Hitomi jsme si teda užili xDD takže první díl a číst xDD

Akasuna no PiliKKa a Miyako, Sayuri Satako

24. ledna 2010 v 10:18 | PiliKKa xDD |  °*°Postavy xD°*°

Takže… Saya je 14tiletá slečna, drzá, milá a velice hyperaktivní (Naruto je kliďas!). Ráda je středem pozornosti a neustále dělá všemožné problémy. Je to sestřenka Miyi a PiliKKy a obě své příbuzné má velice ráda a obě dívky se snaží chránit a bránit před čímkoliv. Velice si rozumí s Miyou protože jsou si obě dost podobné xD. I když to nechce přiznat a neustále se s ním hádá, líbí se jí Kiba a obdivuje jeho kousky a povahu xD.


Miya je 12tiletá poloslečna, drzá, protivná, panovačná a taky rozmazlená xDD. Jinak řečeno je to malej fakan a svou milovanou sestru neustále otravuje. (Ještě že jí nikdy nevnímám! xD) Hrozně ráda provokuje bratra Sasoriho, jelikož ten se snaží být velice dospělí a tohohle malého ďáblíčka nějak nestíhá xD. Ovšem když je rodina, či přátelé v potížích je ochotná udělat pro ně cokoliv a i když se s PiliKKou neustále hádají (Miya se hádá -PiliKKa neposlouchá nebo jí něčím přetáhne xD) mají se rády, stejně tak i s bráškou xD. Jo a líbí se jí Deidý, spolužák z první lavice, co jí půjčuje pastelky xD.
PiliKKa je 16tiletá dívka se sklonem k nepozornosti xD. Většinou lidi poslouchá, nebo přihodí nějakou poznámku, ale radši přemýšlí o jiných věcech xDD. Snaží se být milá a kamarádská i když dokáže být protivná a hoodně drzá xD. Většinou je to ona kdo zklidňuje Miyu a Sayu, páč ty dvě Sasoriho neposlouchají xD. Rodinku, ale přece jen má velice ráda a PiliKKa by za své kamarádky /a kamarády xD/ dala cokoliv. Jinak je zamilovaná do Sasukeho, který jí úspěšně ignoruje xD.

Hitomi a Nakashima Yamada

24. ledna 2010 v 10:13 | PiliKKa xDD |  °*°Postavy xD°*°

Jsou to navzájem milující se šestnáctiletá dvojčata. Obě mají rozdílnou povahu.
Hitomi je klidnější, i když ne tichá. Přátelská, milá, ale drzá. Nenechá si poroučet a když se naštve, jsou lidi neradi v její blízkosti. Je vtipná, není s ní nuda. Je také hodně starostlivá. Neustále si dělá starosti o svou o 10 minut mladší sestru. Má ji velice ráda, a proto by nesnesla pomyšlení, že by se jí mělo něco stát.
Nakashima je divočejší a rozhodně nen
í tichá. Je ji neustále slyšet. Je milá, přátelská a hodně drzá. Ráda ostatní provokuje a zvlášť svou sestru. Proto se také hádají. Přesto se ale mají rády. Naky je vtipná a rozhodně s ní není nuda. Stále něco vymýšlí, až ji kolikrát ostatní musí krotit. Najdou se ovšem tací, kteří s ní rádi souhlasí xD. Stejně jako Hitomi si nenechá poroučet, pokaždé se začne dohadovat a většinou je to ona, kdo má poslední slovo. Nakashima je prostě bezstarostný člověk xD.
Její kamarádky už dříve objevili Nakashiminu slabost, a tou je Mitchel. Moc fajn, vtipnej kluk. Mitchel se hodně baví s Narutem a Kibou. Je to prostě taková trojka. Hitomi je zamilovaná do Sasukeho, který ji, stejně jako PiliKKu xD, pořád přehlíží. Jsou to dobré kamarádky, o Sasukeho ale bojují už hodně dlouho. Zatím neúspěšně xD.

Yoko a Yuuki Botan

24. ledna 2010 v 10:10 | PiliKKa xDD |  °*°Postavy xD°*°

Jsou to šestnáctiletá dvojčata, která se mají moc ráda.
Yoko je klidnější než její sestra. Zachovává si chladnou hlavu a přemýšlí než něco řekne. Je milá, přátelská a upřímná. Vždy řekne pravdu, ať to bolí sebevíc. Když se ale naštve, ostatní se raději stáhnou. Yuuki má moc ráda. Udělala by pro ni cokoli, nechce ji ztratit. Má blonďaté vlasy a modré studánkové vlasy. Její láska bude Neji.
Yuu je zase ta divočejší. Nepřemýšlí a plácne první,
co ji napadne. Je též milá, přátelská a upřímná. Ale je také drzá a stejně jako s Yoko si s ní není moc dobré zahrávat. Nedá se. Yoko má ráda a udělala by cokoli, aby byla šťastná. Yuuki je o 5 minut starší než Yoko, proto Yuuki cítí potřebuju Yoko ochraňovat, za což jí vždy Yoko vynadá. Yuuki má modré vlasy a stejně modré oči a její láskou bude Gaara.

Recenzicicicička xD

24. ledna 2010 v 10:08 | PiliKKa xDD |  °*°Recenze a ostatní xD°*°
Škola? Opruz!
Rodiče? Nechápou!
Zákazy? Proč?
Každý průměrný puberťák tyhle slova zná, ovšem co dělat proti rodičům, co nemají ani za mák pochopení pro naše cíle a představy? Co dělat proti povinné škole, kde vás jen sekýrují a otravují váš mozek? Jak se vyhnout zákazům, které kolikrát máte ani nevíte za co? Nic vás nenapadá?
A co takhle vyhlásit konec světa, sebrat partičku kamarádů a ukrýt se v bezpečí rozlehlé knihovny se spoustou PCček, jídla a zábavy? Bez rodičů, úkolů a rozkazů?
Nemožné?
...to se ještě uvidí! xDDD

Raito a chipsy xDD

22. ledna 2010 v 16:14 | PiliKKa xDD |  Obrázky DN
xDDDDDDDDDDDDDD

ICQ xDD

21. ledna 2010 v 14:16 | PiliKKa xDD |  °°Nějaký ty srandy°°
Myslím že se docela nasmějete... nebo já alespoň jo xDDD

Bleskovka po tisíci let xDD

18. ledna 2010 v 14:00 | PiliKKa xDD |  Bleskovky, soutěže atd.
Um... xP že bych přeci jen byla někdy ještě aktivní? o.O *škrábe se na hlavě* mno co! xD Pokud chcete tak si můžete taky bleskovku udělat a dostanete diplomek^^ *jako by ho někdo chtěl xD*

Um no toto xDD

15. ledna 2010 v 23:13 | PiliKKa xDD |  °°Yaoi//Schounen-ai//Yuri//schoujo ai°°
xDDDDDDDDDDDDD

Chmno xDD

15. ledna 2010 v 22:42 | PiliKKa xDD |  Oznamy
Ta baka *ukazuje na sebe* udělala cosi *ukazuje na desing*, co vypadá asi tak *ukazuje na zvratky* xD Je to divné, nehezké, neprofesionální, neoriginální - ovšem je to modré /modrá je dobrá, ne je nejlepší xD/, obsahuje to můj nejzamilovanější obrázek ♥.♥ a nechce se mi to předělávat xD jednoduše.. pokud sem chcete chodit - zvykejte si! xDDD

Rozcestníčem mno xD

15. ledna 2010 v 21:51 | PiliKKa xDD |  Konec světa, aneb,...
Mno... tak se dvě imbecilky hledali až se našli xD aneb PiliKKa se spojila s Hitomi xDD a ještě píšou povídku xDD tak si to přečtěte a zasmějte se cizímu neštěstí xD
*Obrázek s tim absolutně nesouvisí ale miluju ho tak se pokochejte xD*