Srpen 2009

Naruto video ^^

31. srpna 2009 v 17:34 | PiliKKa xDD |  Videa (všechny možný dohromady), texty a písničky ♥_♥
Nu... poslední dobou se tak moc nudim, že začínam dělat věci který mě nebaví xD T
ak třeba dřív jsem dost často koukala na videa z různým anime, pak mě to přestalo bavit a teď se k tomu zase vracim... asi bych vám to ani neříkala ale objevila jsem jedno video co mě opravdu zaujalo.. podle mě je
moc dobře udělané a tak vám ho sem dám. Mimochodem ráda bych znala váš názor^^

T.T

31. srpna 2009 v 10:46 | PiliKKa xDD |  ♫My LIfE♫
Tak si představte, co se mi stalo! Já jsem včera přemýšlela *já vím, já vím sporné označení, ale to až jindy* a vykoumala jsem, že už se jde zítra do školy T.T *neřikaj jí blesku?*. Celkem vzato, kdybych šla zase na starou školu, docela bych se i těšila, protože se poslední dobou nudim, jenže já jdu na novou T.T... nemáte někdo unikátní rady, jak se hned první den neztrapnit, bejt pokud možno neviditelná, nebo jak se tam nenápadně ani nedostat? Já se tam totiž normálně bojim xD. Co vy a škola? Těšíte se už? Napište a zdělte mi své názory ať nejsem v tomhle rozpoložení sama ^^...

Umm... xDDD

28. srpna 2009 v 19:32 | PiliKKa xDD |  Anime obrázky
Mno... toto je... um... xDDDDDDDD

Cosplay SE

28. srpna 2009 v 18:12 | PiliKKa xDD |  *Ostatní n.n*
Nu... tak vám sem dávám nějaké cosplaye ze Soul Eater... myslím že jsou rozhodně všechny moc pěkné, tak doufám že se vám budou líbil taky ^^

Blair

21. srpna 2009 v 18:32 | PiliKKa xDD |  *Recenze+postavy*
No a jako poslední je tu Blair xD. Tato čarodějnice-kočka je hned v prvním díle. Maka a Soul mají 99 duší. Teď už jen duše čarodějky.Naneštěstí dostanou Blair. Souboj je těžký ale nakonec vyhrají a Soul sní její duši. Ups... Blair je totiž kočka co se dovede proměnit v dívku. Takže můžete začít odznova! XD
Blair je docela nechápavá ale milý a hodná. Miluje Soula a často ho uvádí do rozpaků, protože se před ním oběvuje nahá. Kromě něj ještě miluje dýně xD.

Medusa, Chrona, Arachne, Eruko a Free xD

21. srpna 2009 v 18:29 | PiliKKa xDD |  *Recenze+postavy*
Další bychom tu měli hned pět objektů xD. První si rozebereme čarodějnici Medusu. Jejím cílem je oživit kishina, kvůli tomu se propašovala do školy jako zdravotní sestra. Dělala jakýsi výzkum s černou krví, kterou by mohla kishina oživit. Stein ji jednou zabije, ona ale rozdělí svou duši a oživý se xD. Nakonec jí zabije Maka.
Další je Medusina dcera Chrona a její zbraň Ragnarok. Chrona je takový malý druh psychopata xD. Její zbraň je v ní a ona má černou krev. Medusa jí ovládala pomocí svých hadů. Několikrát bojovala s Makou a Soulem, když ale zabili Medusu Maka se jí ujala a stali se z nich kamarádky. Když Medusa ožije začne Chrona opět pracovat pro ni, i když se jí to nelíbí, mám ale pocit že nakonec bude dobrá xD.
Většina jejích útoků je založena na obraně, kdy se přes černou krev k jejímu tělu nic nedostane a ještě se ta krev brání (jehli a tak xD). Pak taky Ragnarok, který se mění v meč s ústy, kdy většinu útoků tvoří křik.
Jo další z týhle podivný rodinky je Arachne, starší sestra Medusy. Moc jsem jí nezaregistrovala, ale co jsem pobrala bylo že byla kacířka a chtěli jí zabít a tak rozpustila svou duši a vložila ji do stovek pavouků a golema. Po 8stech letech ji oživý kishin, tedy képe jeho frekvence šílenství a ona se z těch pavouků zhmotní. Zatím se moc neukázala ale říkají, že je silná xD.
Nu a poslední dva členové jsou čarodějnice Eruka a vlkodlak Free. Eruko nemá Medusu ráda a bojí se jí, ale ona do ní vložila hady a tak ji musí poslouchat nebo ji Medůsa zabije. Eruko se umí proměnit v žábu a k boji používá pulce na kterém létá a pulcové bomby.
Vlkodlak Free, teda doufám xD kdysi nejvyšší čarodějnici ukradl jedno oko. Za to ho zavřeli do vězení. Medusa ho k sobě potřebovala a tak poslala Eruku aby ho zachránila. Vypadá to že ti dva si rozumí^ ^.

Kosy smrti

21. srpna 2009 v 18:13 | PiliKKa xDD |  *Recenze+postavy*
Justin Law
Snad nejmladší Kosa Smrti v hystorii. Justin ale není výjmečný jen tímto faktem. Nepotřebuje totiž uživatele. Jeho síla se zvětšuje modlitbou, je to totiž vyznavač Shinigamiho-sama. Dalo by se říct že až přehnaně. Když Shibusen vedl válku s Arachnophobií, Justin obvykle bojoval s Girikem.

Marie
Silná osobnost s dosti špatným orientačním smyslem. Marie se snad všude ztrácí. Ze začátku měla neustále depku že je pořád svobodná a zašlo to dokonce tak daleko, že se chtěla provdat za záchod (naštěstí jí to Azusa vymluvila). No a řekněme že Marie nezná zrovna sílu svých úderů. Což se dá ale od drtící zbraně čekat. Poté co byla přeložena na Shibusen se stala partnerkou Steina. Když ho ovládlo šílenství, Marie použila svou frekvenci vykoupení aby ho přivedla zpět.

Azusa
Dost přísná Kosa Smrti. Azusa se vždy tváří naprosto chladně a všechno bere až neuvěřitelně vážně (i Shinigami-sama před ní couvl když jeho a Spirita sprdla ať berou ten boj s Kishinem vážně). Je ale dost důležitá bitevní síla díky jejímu zraku. Tuším že se ta technika jmenovala Senrigan? Kdyžtak mě opravte. V boji je někdy používána Sidem.Zdroj ^^

Shinigami-sama xD

21. srpna 2009 v 18:08 | PiliKKa xDD |  *Recenze+postavy*
Jo... to by byli nejhlavnější postavy a teď budeme pokračovat. Další bude Shinigami-sama, bůh smrti. No... když jsem ho viděla poprvé zdálo se mi, že vypadl z anime pro 5letý děcka a musela jsem se docela smát. V příběhu hraje roli rádce a velitele ostatních. Kdysi porazil prvního kishina a zapečetil ho. Poté se připoutal k městu, aby toho kishina mohl hlídat, tudiž nikdy nemůže odejít. Jo a můžete se s ním spojit pomocí zrcadla, výlohy či něčeho pomocí čísla 42-42-564 xD!

Stein a Spirit

21. srpna 2009 v 18:07 | PiliKKa xDD |  *Recenze+postavy*
Tak... a máme tu Franken-Steina a Spirita.
Začněme u druhého jmenovaného, tedy Spirita, Makačina otce. Dříve byl jeho uživatelem Stein, pak Makačina matka, která z něj udělala kosu smrti a pak zase Stein. Tento muž je sukničkář, kvůli tomu ho taky Maka nemůže ani vystát. On ji má ale nadevše rád a udělal by pro ní všechno.
Dr. Stein je věděc a později i učitel. Je to takový divný, sešitý muž, co se chvilku mile usmívá a vzápětí vám oznámí že vás chce pitvat xD. Medusa ho chtěla k sobě protože ví o jeho úchylce všechno zkoumat, on se ale nepřidal a skoro jí zabil.Mimochodem hodně kouří a má v hlavě šroub xD.

Death The Kid, Patty Thompson a Liz Thompson

21. srpna 2009 v 18:05 | PiliKKa xDD |  *Recenze+postavy*
Třetí na řadě je tu syn Shinigamiho, Death The Kid, Patricia "Patty" Thompson a Elizabeth "Liz" Thompson. Ano čtete správně tohle není klasický pár, ale trojka xD. Není to tak, že by Kidovi nestačila jedna dívka, ale on má jistou úchylku. Zbožňuje totiž symetrii. Používá Liz a Patty jako dvě pistole, které drží jakýmsi podivným způsobem, totiž že střílí malíčky xD. Kid je obvykle vážný, chytrý a občas (hlavně na začátku) maličko namyšlený, ale jak se jedná o symetrii je mu to jedno. (SPOILER! Například když na jedné misi měl zničit faraona, nechal se skoro zabít, protože jeho sarkofág byl dokonale symetrický xD). Když je něco ale asymetrické dokáže ho to hodně naštvat.
Liz a Patty jsou sestry a docela rozdílné povahy. Liz je řekla bych vyspělejší, bere věci vážněji, ale zato se všeho bojí. Patty je jako malé dítě, pořád se culí a se vším si hraje.
Dřív žili na ulici, pak ale napadli Kida a toho napadlo, že když bude mít dvě zbraně bude dokonale symetrický a tak se dali dohromady.
SPOILER! Myslím, že scény s Kidem jsou nejvtipnější, každou chvíli se totiž složí s tím, že je jen odpad, protože není symetrický, nebo se z Egypta vrátí domů, protože má podezdření, že obraz v stupní hale je nakřivo xD.

Black Star a Tsubaki Nakatsukasa

21. srpna 2009 v 18:02 | PiliKKa xDD |  *Recenze+postavy*
Druzí se nám představí Black Star a jeho zbraň Tsubaki Nakatsukasa.
Jak už bylo řečeno Tsubaki je zbraň, tedy Black musí být uživatel. Začněme raději od Tsubaki.
Tato dívka pochází z klanu, který je uznávaný protože se v něm už dlouho rodí dobré zbraně. Tato rodina má zvláštní schopnosti. Tyto schopnosti měl zdědit Tsubakin bratr, nějakou náhodou se to ale nestalo a zdědila je ona. Umí se měnit například na dýku, shuriken, kosu s řetězy a později i na démoní čepel. Jako osoba je tichá, poslušná a velice milá.Taky je hodně starostlivá a pořád se o svého uživatele bojí.Její jméno znamená kamélie.
Zato Black Star, mno... nebudu zapírat, nemám ho moc v lásce ^^. Takže tento modrovlasý kluk je hlučný, veselý a maximálně sebejistý. To víte překoná boha! XD Musí být stále středem pozornosti a neustále na sebe upozorňuje. Pochází z klanu, jehož název si nepamatuju, ale v překladu to byla hvězda xD. Tento klan byl klan žoldáků, kteří za peníze zabíjeli. Nakonec je všechny zabili až na Blacka, který byl malý. Už jsem si vzpoměla xD Hoshizoku byl ten klan xD.
Tihle dva jsou taky sehraní, Black vede, Tsubaki poslouchá, ale jak se zdá nikomu to nevadí a všem to vyhovuje xD.

Soul Eater Evans a Maka Albarn

21. srpna 2009 v 17:58 | PiliKKa xDD |  *Recenze+postavy*
I nu začněme od začátku! xD
V příběhu se nám první oběvuje Maka Albarn a Soul Eater Evans. V tomto týmu je Maka uživatel a Soul zbraň, přesně kosa.
První díl začíná tím, že jaká si neznámá slečna jde v noci po ulici. Najednou se zastaví a v tom okamžiku jí "cosi" sežere n.n. Ono cosi si smlsne na její duše, ale svědkem je jiná dívka, která vykřikne takže si jí náš útočník všimne. Samozdřejmě se za ní hned rozeběhne. Dívka utíká, ale zakopne a přesně když jí chce to cosi zabít, ozve se zvuk. Útočník se ohlédne, dívka uteče a na scénu nám přichází Soul a Maka.
Tito dva jsou docela rozdílné osobnosti, přesto tvoří výborný tým.
Soul mi někdy trochu připomíná Naruta, v některých věcech xD ale mám ho docela hodně ráda. Je docela pohodář, jeho největší kámoš je Black Star a hraje na piano xD, ju a jedna nepotvrzená informac, prý nesnáší ramen. Za svého uživate by položil život, což nám nejednou ukáže ^^. Jo, pořád chce bejt frajer xD.
Maka je takový tichý typ, dokáže být ale i drsná, zvlášť když jí naštve někdo v okolí, to pak létají knížky, které má ráda a má tátu, kosu smrti, který jí nade vše miluje, ale ona ho nemá moc v lásce, protože je sukničkář. Její matka je opustila, byla ale hodně nadaná a proto chce být Maka taky.

Recenzička xD

21. srpna 2009 v 17:55 | PiliKKa xDD |  *Recenze+postavy*
V městě Death City stojí škola jménem Shibusen (chm... správně Shinigami Buki Shokujin Senmon Gakkō). Tato škola se specializuje na trénování a učení žáků, tak zvaných uživatelů a zbraní.
Kdysi dávno totiž jeden takový člověk snědl ze zoufalství po síle lidskou duši a stal se tak kishinem. Tyto obludky se rozšířili a ničili svět. Podařilo se je, ale zničit.
Mno a dohlížet na to aby se to zase nestalo mají právě lidi ze Shibusenu. Většinou je jeden uživatel a jedna zbraň, ale samozdřejmě jsou i vyjímky. Zbraň má své dvě podoby, lidskou a zbraně. Cílem těchto týmů je nasbírat 99 ztracených zárodků/duší lidí a jednu duši čarodějnice. Pokud to dokážou z obyčejné zbraně se stane zbraň smrti, čímž samozdřejmě získává větší sílu.
Motivem příběhu je, že například jistá čarodějnice Medusa se snaží oživit prvního kishina a Shinigami-sama (bůh?) a ostatní kladní se jí v tom snaží zabránit, situaci komplikují Medusini komplici, později pak její sestra Arachne, a tak dále a tak dále, to si zkoukněte sami!n.n
Můj názor je rozhodně kladný, zabrala jsem se do toho tak, že nedokážu přestat xD. Anime nepostrádá vtip, najdete tu i napjaté chvilky a prostě mě se líbí. Pokud se vám alespoň trošku líbil Naruto, 100% se mrkněte xD!
Počet Epizod: 51
Studio: Bones
Hlavní sponzor: Sqare Enix
Malé videiko ^^


Hih xD

20. srpna 2009 v 20:00 | PiliKKa xDD |  Oznamy
Noo.. um... jo jo už zase nic nepřibývá, ale tentokrát za to nemůže moje lenost, nýbrž moje aktivita n.n xD... Začala jsem se totiž koukat na Soul eater a tak nějak jsem tomu propadla natolik, že musim pořád koukat a nedokážu přestat xD Ale zase už jsem skoro u konce takže snad brzy budu zase ok xD. Už teď ale můžete čekat, že sem toto anime přibyde ^^
Nu... zatím pp ^^

Dokud dýchám //8.-9.část//

10. srpna 2009 v 14:14 | PiliKKa xDD |  Dokud dýchám....
"...srnka? Páni ty jsi fakt dobrej že jsi to uhádl a teď laskavě vypadni!"rozkřiknu se. Slyším jeho nádech ale v tu chvíli těsně vedle mojí hlavy proletí shuriken. Vypísknu vysoké C a když mě bohužel nic jiného nenapadá ponořím hlavu hluboko pod hladinu.
"Dohaj*lu!" zaslechnu ještě Minatův výkřik a na průzračnou hladinu dopadne pár kapek jasně rudé krve...

"Á? Chlapeček se chce prát co?"slyším a pak následují už jen výkřiky. Musím mu pomoct. Pomaličku, docela tichounce vynořím hlavu. Kousek ode mě stojí dva kluci. Tak... patnáct, šestnáct víc asi ne. Minato leží na zemi a plazí se od nich pryč. Kluci se smějou a co chvíli do něho kopnou. Při každém kopu přimhouřím oko. Musí ho to asi bolet..! Potichoučku, pomaloučku sáhnu po kalhotech,...po tričku... po zbraních. Znovu se ponořím. Udělám pár znamení rukou a volně je spustím k tělu. Na konečcích prstů se mi začne otevírat kůže. Doslova. Prostě se mi pomaličku udělají do bříšek dirky. Voda se mi začne do rukou nasakovat. Po chvilce se díry opět uzavřou a já pomalu vypluju na hladinu. V rámci možností /a bolesti/ vylezu na břeh a klidně se postavým za kluky. Jsou tak zabrený do šikany mého kolegy že si mě vůbec nevšimnou. Minato je o něco bystřejší, ale sotva mě zmerčí začne křičet že to jsou blbci a jakoby se posovat dozadu. Ninjové jdou za ním.
"Už mam toho parchanta dost! Prostě ho propíchnu, vezmu mu ty svitky a konec!" prohlásí ten co vypadá jako vystřiženej z reklamy na akne a vytáhne z pouzdra kunai.
"Nechte ho na pokoji srabi!" křiknu abych na sebe upozornila.
"Cos to řekla holko?" otočí se na mě beďarův kamarád. Taky krasavec mimochodem!
"Aby jste ho nechali srabíci!"
"Komu říkáš srabíku špunte? Máš snad nějakej problém?" otočí se i beďaratej.
"Jo to mam! Když už chcete bejt frajeři vyberte si sobě rovnýho!" Oba se prudce rozesmějí.
"Myslíš jako že jsi na stejný úrovni jako my jo?" prská kámoš.
"Ne!,.." schovám pláštěnku. "..jsem o hodně lepší!" Beďar div nepadne smíchy na zem.
"To škvrně je zábavný." slintá. Protáhnu obličej v návalu nechutnosti.
:Nemůžeš si vzít bryndák? Jsi nechutnej! Ao budu zvracet!" Beďar se okamžitě přestane smát, asi nejsem první kdo mu to řekl a nasupeně zatne pěsti.
"Dost řečí. Řekla sis o to holčičko!" pronese skrze křivý zuby.
"Promiň? Co jsi říkal? Není ti rozumět, neřekl ti někdo o tý vymoženosti s názvem rovnátka?" provokuju. Beďar ,div nevypustí páru, se otočí na kámoše a kývne. Ten se přestane smát a taky kývne. "Dost řečí! Jste oba mrtví... když jsme u toho kde je ten kluk?" všichni tři se zahledíme na místo kde ještě před chvilkou ležel Minato. "To je jedno nejdřív zabijeme tebe a pak najdem toho kluky. Měla jsi smůlu holčičko, že jsi potkala zrovna nás! Stejně jsi na chunnina moc malá! Mělas radši zůstat u plenek a panenek!" zamračí se beďar a vytáhne asi pět hvězdic. Dám si ruku ke rtům jako že zívám. Beďar zafuní naštváním a mrskne všechny zbraně na mě. Zvednu jednu ruku a z konečků prstů mi vystříkne průhledná kapalina. Druhou rukou stříkance nasměruji na hvězdice. Stačí pár kapek a hvězdice zdeformovaně padají k zemi. Beďar šokovaně mrká, zatímco kámoš se na mě rozeběhne. "Teď ti dám takovej úder že nebudeš vědět kam to bylo!" řve. Kousek přede mnou vyskočí a chce mě kopnout. Těsně před tím než jeho noha dopadne na moji hlavu vymrštím ruku a zabloukuju jeho nohu.
"Co to bylo? Tomu říkáš úder?!" pozvednu obočí. "Tak pánové, teď bych prosila vaše svitky a všechno bude zase v pořádku!" promluvím hlasem letušky vysvětlující kde jsou vchody. Oba se podívají nejprve na sebe a pak na mě. "AhA...jasně... chápu... No dobrá půjde to po zlym!" zamračim se a natáhnu proti obou ruce. Obět vystříkne spršla. Ani jeden na nic nečeká a utíkají.
"Poroz hoši, je to kyselina! Asi by to trochu pálilo!" ušklíbnu se a dál se snažím trefit.
"A mám tě!" vykřiknu když kámoš zakopne a spadne. Ještě se po břiše snaží odplazit. Zavrtím hlavou, pak na něj namířím ukazovák a vystříknu smrtící kapalinu. Sotva ne něj dopadnou první kapky, rozplyne se v hustém dýmu který mě doslova pohltí. Pridce se rozkašlu a snažím se rukama mlhu odehnat. Výsledek je takový že se kolem mě vytvoří několik malinkatatých tornádek takže se ještě málem udusim. Najednou mě kdosi chytí za ruce a krubě mi je prirazí k zádům.
"Hey!" vykřiknu ale to už dostanu tečku přímo do oka. Zaúpím bolestí, to ale cítím číci koleno v žaludku který mi posune svůj obsah až do krku. Cítím jak mi po bradě stéká něco studeného a mokrého. To něco bude asi krev protože ji mám i v ústech. Znechuceně vyplivnu, naneštěstí plivanec strefí mého protivníka, který to pochopí jako provokaci a do mého břicha letí další rána.n "Au!" vykřiknu a křečovitě setnu zuby.
"Nechtěla jsi se prát?" hlas, podle prskání, patří nejspíš beďarovi. "Až s tebou skončímě ty tvoje rovnátka už si nebudeš mít kam dát!" sotva to dořekne, ten za mnou vykřikne a pustí mě.
"Dario?" Optá se beďar ale to už slyším i jeho výkřik.
"Větrný styl: větrný výbuch!" ozve se a do mě narazí prudká vlna ledového větru. Dám jednu nohu víc dopředu a přikrčím se. Kouř se ještě ani nestačil rozptýlit a už vidím že uprostřed vychřice stojí kluk, trošku starší než já, světlé modré oči soustředěně zavřené a blonďaté lokny poletující kolem prstů skřížených před hladkým obličejem.
"Minato!" vykřiknu skoro nadšeně. Pomalu otevře oči a klidným krokem jde ke mně. I když je to blbec, nesnášim ho a je to barbína musim uznat že když je naštvanej tak mu to sluší. Navíc když mu vítr cuchá jindy urovnané vlasy. Minato se najednou zastavý udělá pár znamení rukou a skříží je před obličejem.
"Větrný styl: ledová dýka!" vykřikne a rozeběhne se ke mně. Polekaně sebou trhnu když vítr sfourmulovaný do ostří zapíchne těsně vedle mě. Za mnou cosi zachroptí a když se otočím, vidím beďara s kunajem v ruce na kost zmrzlého. Minatova ruka pustí "vítr" a on ji strčí do kapsi.
"Nějakej problém zrzko?" nasadí obvyklí znuděný výraz.
"No.. já jsem..." začnu ale on mě přeruší.
"V pohodě! Tušil jsem že budeš potřebovat pomoct!" ušklíbne se.
"Jak pomoct? Měla jsem to pod kontrolou krásko!" vybuchnu.
"Ale prosim tě!!"
"Jo? A kde jsi byl ty? Normálně jsi zdrhnul ty srabe!"
"Cože? Jakej srab! Chtěl jsem jen ochránit ty svitky!.. kdybys tam nepřišla bylo by to v pohodě!"
"Jo?? Haha to jsem viděl! Poslední chvíli než jsi zdrhnul jsi ležel zmlácenej na zemi pokud si pamatuju!"
"Chtěl jsem od tebe odlákat pozornost ty blbko!"
"No to určitě! To ti budu věřit pitomče!"
"Zrzko!"
"Krásko!"
"Ochechule!"
"Blondýno!"
"Ehm..." oba s Minatem nadskočíme a s kunaji v ruce se otočíme na Fugaku, který stojí s nějakou malou, zelenovlasou holkou kousek od nás. "Jste trochu hluční!" upozorní a zelená kýve.
"Za to nemůžu že ta siréna je tak uječená!" obhajuju se a ukazuju na Minata.
"JÁ?" zvedne teatrálně ruce na prsa. "To ty seš ta uječená zrzko!"
"Varuju tě blondýno!!"
"Chceš se prát? Tak fajn pojď si!"
"Hele vy dva nechcete toho nechat?" snaží se Fugaku.
"Ne!" vykřikneme oba.
"To se chcete zabít?"
"JO!" Fugaku rezignovaně zavrtí hlavou, kývne na zelenou a oba odskáčou.
"Aspoň ty svitky bys jim vzít mohla!" prskne Minato. Vypláznu na něj jazyk a seberu Dariovi oba svitky, načež mi je Minato zabaví a oba vyběhneme do lesa.

"No sláva!" tlesknu když už vidím střechu věže, kam máme ony svitky donést. "Konečně se tě zbavím!"
Minato po mě šlehne pohledem, ale neřekne nic. Seskočím ze stromu, po kterých jsem poslední tři hodiny běžela a slastně se protáhnu. Nedovedete si představit jak se zase těším na horkou vanu!
"Pohni škvrně!" křikne na mě Minato. Neobtěžuji se mu ani odpovědět a natruc svou už tak hlemýždí chůzi spomalím. Minato seskočí ke mně, založí si ruce na prsa a nevěřícně na mě kouká.
"Co tu jako děláš?"
"Co by jsi tak řekl?!" vrhnu po něm naštvaný pohled.
"Ta věž je asi tak půl kilometru od nás!... To snad zvládneš uběhnout pětset metrů! Nebo ne?" prská.
"Samozdřejmě že to zvládnu! Ale nehodlam se tu honit když nikam nepospíchám! Co ti pořád vadí? Svitků máme osm, oba jsme téměř bez zranění a věž je kousek od nás. První určitě nebudeme a poslední taky ne! Sakra Minato, já si chci chvilku odpočinout! Jsem celá špinavá a upocená a olepená! Cítím tu vodu! Jen se trošku umyju a pak ti slibuju, že už poběžím!" zaprosím pohledem. Minato se postaví jako největší king. "Slibuješ?"
"Jooo!" kývnu a táhnu ho prudce do leva.
"Ach jo... ty holky!"
***
"Krása... Krása!!" vydechnu a znovu si do obličeje cáknu trochu té dokonalé, čisté vody. "Neznám nic úžasnějšího, než vodu!" vypísknu a trošku cáknu na Minata sedícího na kraji řeky. Ten se sice zakryje, ale nepoznamená nic o blbkách, zrzkách a tak, proto usoudím, že mu to nevadí a cáknu si ještě jednou.
"Hele!" vykřikne Minato, ale usmívá se. Vyskočí na nohy a obdaruje mě takovým proudem, že mám sotva sílů stát.
"No toto!" zasměju se a stejnou dávkou mu to vrátím. Za chvilku už na sebe cákáme hlava nehlava, smějeme se a ani jeden na toho druhého nemáme žádné připomínky. Naposledy se skryju před studenými kapkami a chystám se vylézt. Minato stojí nehybně a pořád na mě kouká.
"Minato?" zamávám mu před obličejem. "Je ti něco?" chytím ho za ruku, jenže jeho tělo se promění v kaluž vody. Jsem z toho tak vyjukaná, že popojdu o krok dozadu, zakopnu o kámen a svalím se na zadek do vody.
"Tak slečno... máme tady tvýho parťáka a jestli nechceš aby mu ta hezká hlavička s blond vláskama plavala tady v řece dáš nám ty svitky!" párkrát zamrkám na dívku, tak 15-16 let co stojí na břehu, spolu s další dívkou. Naneštěstí si všimnu i Minata, kterého ona slečna drží před sebou s kunaiem přiloženým k jeho krku.
"Ech... eche.. un... jaké svitky?" vykvíknu. Holka se zamračí a přitiskne kunai Minatovi víc k tepně.
"No tak Kushino! Řekl jsem jim, že je máš ty!" vykřikne Minato. Chvilku nechápavě koukám .
"Och aha ty svilky, ano ty mám já!" usměju se. Dívka pozvedne obočí.
"No tak? Sem s nimi!" prskne nevrle.
"Jistě, jistě!" kývnu a jako by se shýbnu ke kapse, doopravdy ale dělám ruční znamení.
"Vodní pěst!" vykřiknu a prudce vystřelím pěstí směrem k nepřátelům. Z řeky vyletí obrovský proud vody, formulovaný do lidské pěsti. Udeří dívku co drží Minata a ona odletí celkem pěkný kus za něj. On na nic nečeká, prudce se odrazí a dopadne kousek ode mě. "Díky!" šeptne s mírným úsměvem.
"Ooooo!" vykřiknu a dloubnu do něj.
"Au, co děláš?" trhne sebou ukřiděně Minato.
"Jsi to opravdu ty?" dloubnu ho podruhé.
"Jo, kdo by to asi byl?" nechápe a tře si ruku.
"Třeba klon!" dloubnu po třetí.
"Jau, sakra proč klon?" nechápe.
"Minato by mi nikdy nepoděkoval!" vykřiknu a chci bo píchnout po čtvrté, on je ale rychlejší a chytí mou ruku.
"Ne jsem doopravdy Minato!" zatřese se mnou.
"Dobře!" usměju se sladce. Sotva otevřu oči mám chuť je znovu zavřít. Nademnou právě přistává kolegině té dívky s katanou v ruce a míří přímo doprostředka mé hlavy.
"Oou.." pronesu ale pořád na ní zírám s otevřenou pusou. Když už mám meč téměř v čele Minato mě popadne do náruče a bleskově přemístí na břeh.
"Zkamenělas?" nechápe.
"..trochu.." pípnu.
"Tak se vzpamatuj!" vykřikne Minato, vyndá pět shurikenů a prudce je hodí před sebe. Řeka se obarví rudou tekutinou.
"Zmetku!" sykne dívka s katanou a vytrhne si hvězdici z ramene. Minato se samolibě usměje, což je obě ještě víc rozzuří a ony se rozeběhnou k nám. V momentě jsem na nohou, vytáhnu dva kunaie a čekám. Obě dívky se přiřítí, na Minata skočí ta co ho prvně chytila a na mě ta s katanou. Prudce zaútočí ze zhora. Oběma kunai se jí snažím udržet, po chvíli ale nevydržím ten tlak a její ostří se mi hladově zakousne do hrudníku. Vykřiknu bolestí. Ucítím proud krve, co mi stříká do obličeje a svezu se na kolena, katanu pořád v sobě. Zatnu zuby a dívce vrazím pěstí, jelikož se pořád soustředí na rukojeť měče není to nic těžkého. Vytrhnu katanu ze své kůže. Zjistím že rány je sice velká ale ne moc hluboká a tudíš ne moc škodlivá. Mrknu jak si vede Minato. Zrovna dívce obrátil ruku z které ne zrovna ochotně pustí kunai. Pak jí chytí za ruku, prudce se otočí a odhodí jí na druhou dívku, právě se zvedající ze země. Střela je přesná. Obě se svalí na zem. Minato ke mně přiskočí a pozorně si ránu prohlíží. Zrudnu až po konečky vlasů, když mi ruku položí na kůžy. Zrychlí se mi puls, překotně dýchám a jen tiše sleduji jak mi konečky prstů přejíždí po hrudi. On prsty zvedne a vloží si je i s mou krví do úst.
"V pořádku! Jed v tom není!" pronese nakonec. Trošku překvapeně zamrkám a založím si ruce.
"Tak dost... právě jste naštvali Dariku!" vykřikne ta s katanou a prudce se postaví. "Sežerte si tohle!" Udělá několik znamení ruky, která mi rozhodně nejsou povědomá a přiloží si k ústům ruku.
"A sakra!" vykřikne Minato, popadne mě za ruku a prudce mě táhne pryč.
"Ohnivé šípy!" vykřikne Darika a z jejích úst vyletí nespočet ohnivých šipek. Vykulím oči, ale Minato mě zatáhne a strčí za veliký kámen. Oba se k sobě natisknem, když ucítíme ránu. Kámen se celý otřásá a konem létá jeden šíp za druhým.
"Sakra... s ohnivými jutsu si asi neporadím!... jsem typ spíš na taijutsu!... co budeme dělat? Tady by pomohla akorát voda... sakra,,, co budeme dělat?" Minato si zadumaně drží bradu.
"No.. já bych o něčem věděla... ale potřebuji na to čas!" kývnu s úsměvem. "Musíš je na chvilku zabavit!" Minato na mě chvilku kouká, nakonec ale přikývne a vyběhne z úkrytu.
Z kapsy vytáhne malou kuličku a přesně mířenou střelou jí hodí oběma dívkám k nohám. Kulička vybuchne a obě je zavalí do nažloutlého kouře. Minato na nic nečeka, kývne na mě a rozeběhne se ke kouři. Já kývnu taky, ale plazivými pohyby se přesunu k řece do, které tiše vlezu. Dopavu až na ke dnu.
"Uma... Mi ...Ne ...Tori...Ne...Uma...I...Tatsu...Hitsuji!" zadrmolím a spojím ruce. Kolem mého těla se vytvoří bublina, já se schoulím do klubíčka a nechávám působit jutsu. Po několika minutách už se cítím naprosto připravená. Otevřu oči a roztáhnu ruce i nohy. Voda mě vynese na hladinu. Pomalu se zvednu nad vodu. Moje dlouhé vlasy jsou nyní ještě delší ale co je zajímavější je z nich voda. Vlní se mi po ramenech a zádech. Všichni , včetně Minata se na mě dívají.
"Kdo si hraje s ohněm... tak se spálí!" usměji se. Potom se trošku přikrčím, svěsím ruce tak abych se konečky prstů dotýkala vody a začnu se točit. Nejdřív jen tak opatrně, ale potom hrubě a tvrdě. Když už je kolem mého těla pořádný kolotoč prudce zvednu ruce. Voda se prudce zvedne s nimi a vytvoří tak obří vodní vír. Točí se mohutně a téměř mě schovává. Trochu zvednu ruku a z vody mode mnou se stane velká lidská dlaň. Vkročím na ní a ona mě vynese až nahoru nad vír.
"Teď jste naštvali Kushinu Uzumaki ze Země vodních vírů!" křiknu dolů. Ještě jednou lehce máchnu rukou. Opět se vytvoří ruka, opatrně chytí Minata a vyzvedne ho vysoko do vzduchu.
"Doufám že máte rádi kolotoč!" usměju se a prudce vymrštím paži vřed. Vír se obrovskou rychlostí vyřítí předemě. Ani jedna z dívek na nic nečekají a rozeběhnou se pryč. Mírně se pousměji. Vír je samozdřejmě chytí. Obě se zvednou do vzduchu a létají dokola po spirále vody. Křičí, prosí, vyhrožují. Nic nepomáhá. Nechám vír dojet těsně až k věži, kde ho ještě jednou pořádně roztočím a pak ruce sklopím. Vír s nimi padne k zemi a voda se rozlije po okolí. Obě kunoichi zůstanou bezhybně ležet na zemi. Mě i Minata ruce jemně položí na břeh. Před námi je vysekaná cesta, tak pět metrů na šířku až k věži.
"Jdeme?" usměju se hrdě a rozejdu se. Minato tiše kývne a pomalu mě následuje. Takhle skvěle jsem se ještě necítila!

Dokud dýchám //6.-7.část//

10. srpna 2009 v 12:08 | PiliKKa xDD |  Dokud dýchám....
Mno...s touhle povídkou už jsme na Konoze postoupila ale tady trošku zaostávám... jestli chcete tak jí můžete dočíst xDDD
Sice chvilku trvalo než jsem našla stanoviště kam jsme měla jít //čti= přišla jsem poslední a ještě o půl hodiny později//. Všichni mí kolegové a kolegině líně polehávali v trávě nebo se zabavovali třeba broušením kunaiů.
"Jméno?" pohodí směrem ke mně vlasy jakási zrzka a popadne hustě popsaný papír.
"Kushina Uzumaki!" zahlásím. Zrzka ulehčeně vzdychne a udělá fajfku u mého jména.
"Když jste se konečně uráčila dostavit můžeme přejít k druhému úkolu a tím je rozřazení do dvojic v kterých budete plnit úkol. Protože je vás málo budete spojeni se skupinou H3 kde je jich taky málo. Takže pojďte za mnou." kývne a rozejde se. Znuděně ji následuji. "Protože neděláme rozdíly mezi pohlavími klidně můžete být v týmu dvě dívky nebo dva chlapci." říká nám, zatímco mává na vysokého blonďáka stojící u druhé skupiny. První co zachytím je temný, leč nadšený pohled. Pusa se mi sama od sebe roztáhne do širokého úsměvu.
"Ahoj Kushino!" pousměje se Fugaku sotva dojdu tak blízko abych ho slyšela. Vesele mu odpovím a přisednu si vedle něj na kámen.
"Kde je Mikoto?" zamrkám a očima hledám černou hřívu. Jediný co stačím poznet je blonďatý háro kluka co stojí uprostřed hloučku holek a něco zaujatě vypráví. Vždycky po chvíli pohodí hlavou takže se mu zlaté vlasy rozletí kolem modrých očí a vždycky když se usměje musím si zakrýt oči abych neostepla.
"Neprošla... jen já a Minato jsme se dostali." odpoví Fugaku a nespokojeně zamlaská při pohledu na toho blonďatýho pablba.
"Ticho, ticho, ticho!!!" vykřikne ta zrzka co se mě prve ptala na jméno. "Budete rozdělený podle příjmení do dvojic. Pak se dozvíte zbytek." dořekne.
"Jak že se jmenuješ?" zajímá se Fugaku.
"Kushina Uzumaki." odpovím bez zájmu.
"No... já Uchiha. To jsou obě U... mohli by jsme být spolu!" řekne nadšeně.Hned na to se ale zatváří trochu rospačitě. Teprve teď mi to dojde.
"No jo!!" usměju se ulehčeně.
"To by bylo super viď?" přitaká nyní už zase sebejistý Fugaku. Nadšeně kývnu.
"Ták ticho ta zrzka a ten černovlásek!" křikne ten blonďák u zrzky. Nabroušeně se otočím.
"Komu říkáš zrzko? Mam ČERVENÝ vlasy!" zaprskám. Nenávidím když mi někdo říká zrzko.
"No tak klid. Tady na tu tabuli jsme vyvěsili dvojce. Tak se podívejte a pak se sejdeme u stanoviště číslo pět ano?!" přeruší nás blonďákova kolegyně a oba odejdou. Zůstanu sedět. Všichni se totiž k tabuli nahrnou a začnou pořvávat jména. Opřu se rukama za zády a nastavím tvář slunci. Je krásně teplé a září tak že radši zavřu oči. Hned je ale zase otvírám protože mi něco stíní.
"Co je pako?" zabručim k Minatovi. Založí si ruce na prsa a pohodí hlavou.
"Jsme spolu zrzko." řekne povrchně.
"Joo dobrej vtip!" pousměju se. Nevypadá že by si dělal srandu. "Počkej... já jsem s Fugaku!" vyhrknu a rozeběhnu se k tabuli. Prudce odstrčím pár holek co nemůže uvěřit s kým jsou a zabodnu prst ke svému jméno. Rychle přejedu řádek k druhému jménu. "Ne..." vydechnu. Opravdu tam nehezkým písmem stojí Minato Namikaze. "Ne, ne, ne, ne, NE!!" vyjeknu.
"Hele.. já jsem z toho stejně nadšenej jako ty!" prskne Minato.
"Já s tebou prostě nebudu!" zavrtím hlavou. Pár holek kolem mě zírá jako bych byla uplně blbá že právě s nim nechci být v týmu.
"Nějaký problém děcka?" ozve se nad námi Aichi. Výhružně zvedne obočí a založí ruce na prsa. Oba se s Minatem sladce uculíme.
"Žádný!" odpovíme najednou. Aichi se taky uculí, pak kývne a odejde. Hned nato se s Minatem začnem vraždit pohledy.
"Tak jdeme zrzko." zavelí Minato a s rukama v kapsách odchází.
"Ještě jednou mi řekneš zrzko a jsi mrtvej!.. Pako." procedím mezi zubama a pomalu se šourám za ním.
***
"Váš úkol je jednoduchý. Dostanete dva svitky, které musíte donést k věži uprostřed. Čím víc jich donesete, tím lépe. Takže jsou dovoleny všechny techniky. V cestě vám bude bránit les, zvířeta v něm a soupeři. Musíte dorazit k věži oba a to bez cizý pomoci. Je vám to jasné?" vysvětlí nám nějaký sensei. Pak dostaneme dva svitky, které hned Minato zabaví.
"Připravte se ke svým stanovištím. Budeme začínat!"

"Tak aby bylo jasný zrzko, *můj ultra mega giga nasupený výraz* budeš se držet dál! Nehodlam prohrát jen proto že sebou táhnu takovýho haranta!" Co si o sobě ten blbec vůbec myslí?!
"Tak aby bylo jasný blonďáku! Tobě je kolik.. chm... 13? No a? Mozek máš jak slepičí bobek, neznáš nic jinýho něž gel na vlasy a pilník na nehty a považuješ se za boha! Mě je 11 a stojim nohama pevně na zemi krásko! Takže jestli mě chceš štvá pocuchám ti tvoje úžasný háro!" sjedu ho opovržlivě pohledem. Chvilku trvá než pobere co jsem právě řekla. Mohutně se nadechne, zvedne ruce ale bohužel jeho proslov preruší gong který oznamuje začátek druhé zkoušky.
"Měla jsi štěstí zrzko... příště ti přelámu všechny kosti v těle!" sykne mrazivě. Nasadím cool super znuděnej výraz, obejdu ho a pomalým krokem vejdu za bránu číslo 12. Tohle bude vážně sranda!
***
"Copak krásko? Už nemůžeš?" křiknu za sebe kde běží Minato. Přimhouří oči na docela maličké štěrbiny a přidá tak, že zahlédnu jen žlutou šmouhu mizející přede mnou. Odfouknu si z čela vlasy. Tohle nebyl zrovna nejvhodnější tah! Ale co! Já jsem Kushina Uzumaki a rozhodně nehodlám prohrát!!
***
Huráá!! Konečně jsem, jazyk na vestě!, doběhla Minata. On vypadá jak kdyby právě vyšel ze salonu krásy, zadýchaný není ani trošičku a ještě k tomu jeho tvářičku zdobí rádoby opovrživý úšklebek.
"Copak zrzko? Už nemůžeš?" pronese a se smíchem opět přidá. Nebýt tak paličatá // a hloupá!// mohla bych jít pomalu ale to už bych nebyla já! Takže vykřesám ze svých hubených nožiček zbytky energie a funím za ním. Jestli mu někdy řeknu větu podobnou "už nemůžeš" prosím nafackujte mi někdo!
***
Hvězdy už hodnou chvíli svítí na koruny stromů ale Minato běží dál. Už ani necítím pálení na chodidlech, ani mi nebrní kolena, vlastně... už nějak nevnímám nic! Já už totiž napůl spím. Jenže říct mu že už nemůžu to tu radši umřu! No.... moc daleko tomu nejsem! V jednu chvíli se mi jedna z nohou jednoduše podlomím a já už nenajdu sílu zpět najít ztracenou rovnováhu. Jediné co mi v tu chvíli proletí hlavou je že je to vlastně jedno. Jestli spadnu budu aspoň ležet!
"Zrzko?" trochu dezorientovaně pootevřu oči. Minato mě drží za ramena a podpírá mě. Já, taková celá pokroucelá a křivá pořád ještě stojím na stromě.
"Co je? Měla jsem rozvázanou tkaničku! Klidně zase běž krásko!" zahuhlám a opřu se o strom. Minato zamlaská a přehodí si mou ruku přes rameno.
"Co to děláš?" vykvíknu ale složím se na něj celou svou vahou. Trošku se rozkročí aby mě byl schopen držet.
"Přiznej si to zrzko! Už nemůžeš!" šeptne a seskočí se mnou na zem.
"To vůbec není pravda!" hádám se a stáhnu ruku z jeho ramena. "Jsem úplně v pohodě!" Minato nasadí jakýsi úžklebek typu: no jasně a hodí na zem batoh. "Zůstanem tady!" sotva to dořekne nechám svůj batoh spadnout na zem, já zpadnu hned za ním a stočím se do klubíčka vedle něj."Tak fajn! Dobrou!" řeknu a zavřu oči. Takhle rychle jsem tedy ještě neusnula!
***
Ráno mě probudí až praskání a štiplavý kouř deroucí se mi pod víčka. Nesouhlasně je otevřu.
"Á princezna se nám probudila? Tak co dostala jsi včera pořádně do těla?" ušklíbne se Minato sedící vedle ohýnku na kterém ohřívá konvičku s vodou a opéká dva chleby.
"Ne! Jsem naprosto v pohodě!" zavrtím hlavou. Hned na to se musím kousnout do rtu abych nezačala křičet bolestí. Necítím nohy, ruce,bolí mě snad i to mluvení! I myslet mě snad bolí! Minato nahodí výtězoslavný úšklebek a hodí po mě jeden chleba. "Na!" naježí se mi všechny chlupy na těla. "Jsem snad pes?!"
"Jo! A pěkně zpráskanej!" cosi neidentifikovatelného zachroptím a s vypětím všech sil si stoupnu.
"Nechci! Děkuju pěkně!" prsknu a kopnu do chleba. Auuu...
"Jak myslíš!" zvedne ramena a sám se zakousne do svého jídla. Teatrálně zvednu bradu, au au au... a kulhavým, křivým, pomalým, mrtvolným krokem se ploužím do lesa kde kousek od nás cítím vodu. Slastně se usměji při pohledu na malou tůňku uprostřed zeleného křoví. Než by řekl švec, no tedy v rámci možností!, jsem ve vodě. Je příjemně vlažná, lehká a čistě modrá. Moje ztuhlé tělo její poklidné vlnění vítá s otevřenou náručí. Máčím si upocené vlasy, smívám špínu z čela a krev z chodidel. Páni těch puchýřů!
"Zrzko?"
"Co tady chceš ty úchyle!" vykřiknu a moje ruce instinktivně vystřelí na nahá, choulostivá místa.
"Někdo tady je!" odpoví Minato který stojí kousek od křoví zády ke mně. Sotva to dořekne vyskočí ze křoví...
"...srnka? Páni ty jsi fakt dobrej že jsi to uhádl a teď laskavě vypadni!"rozkřiknu se. Slyším jeho nádech ale v tu chvíli těsně vedle mojí hlavy proletí shuriken. Vypísknu vysoké C a když mě bohužel nic jiného nenapadá ponořím hlavu hluboko pod hladinu.
"Dohaj*lu!" zaslechnu ještě Minatův výkřik a na průzračnou hladinu dopadne pár kapek jasně rudé krve...

xDDD

9. srpna 2009 v 16:05 | PiliKKa xDD |  Videa (všechny možný dohromady), texty a písničky ♥_♥
Mno... tenhle druh písniček fakt nemusim... ale tohle mě jaksi... zabilo xDD Poslechněte si to a třeba mi dáte za pravdu xDD
xDD

New dess xD

8. srpna 2009 v 10:09 | PiliKKa xDD |  Oznamy
Bože já zapoměla xD... no... nwm jak ho vidíte vy, já ho vidim asi nějak takhle,


nelíbí se mi je divnej ale co... všechny moje dessy jsou divný... xDD

Lost paradise (3.část)

8. srpna 2009 v 9:59 | PiliKKa xDD |  __♀♂Lost paradise♂♀__
JÁ vím, já vím.... Ale sepsala jsem to to je to hlavní ne?! xDD... btw: dopsala jsem všechno co jsem měla... co to znamená? Budem muset udělat new sraz ^^... teď ho ovšem dělat nebudu, hodně vás je na prázdninách a tak.... to by bylo k ničemu... docela bych uvítala kdyby jste napsali kdy by jste asi tak mohli... mě je to jedno, já tu jsem pořád, jde tu o vás ^^... Pokud tam jsou chyby, jako že jsou, tak se omlouvám psala jsem to včera v 11 hodin a všechno najednou.... takže se omlouvám xD mno... dost kafrání! Pěkné počtení xDD!!