Prosinec 2008

Hlášení hleď!!xD

30. prosince 2008 v 20:41 | Pilika -^_^- |  Oznamy
Tákže drahouškové moji jediní xD chci vám jen oznámit že otčík rozbil kompa kterej se na něj naštval, vypnul a už nic nedělal.. je dokonce chudinka naštvanej i na mě T_T mno.. a teď ho mají v opravě... momentálně píšu od miláčka Markétky. Chci vám prostě říct že teprva šestýho to začnou opravovat takže do tý doby přibude asi tak velký kulový ju? ^^ možná sem někdy mrknu ale myslim že ne... xD konec hlášení!! Rozchod! xDD

Diplomy za bleskajdu xD

25. prosince 2008 v 23:46 | Pilika -^_^- |  °°For you ^^°°
Táááák dopracováno a dokončeno xD Všem děkuju za účast ^^

Konec Akatsuki xD

24. prosince 2008 v 9:36 | Pilika -^_^- |  Moe básničky xPP
Takže jsou tu vánoce, já vám pěji všechno nej a hodně dárečků a tady máte jeden ode mě xDD ale moc nedoporučuju!! Vstup na vlastní nebezpečí!!! Pozor!!! Hrůza!!! Nevstupovat xDD

Dokud dýchám... //3.část//

23. prosince 2008 v 12:39 | Pilika -^_^- |  Dokud dýchám....
"Už vidím bránu!!"
"Nekecej!"
"Kushino!"
"No jo…"

Tak si dáme bleskajdu ne? xD

23. prosince 2008 v 12:22 | Pilika -^_^- |  Bleskovky, soutěže atd.
Ha.... tak jsem se rozhodla že si dáme předvánoční bleskajdu xD

1. Hohoho merry christmas!! xDD
2. věříte na Ježíška?
3. Pečete cukroví?
4. jaký?
5. Koukáte o vánoce na pohádky? Jaká je vaše nejoblíbenější? xD
6. Co jste si přáli?
7. Těšíte se?
8. co na diploma?
9. Mam už končit //jooooooo xDD//
10. Tak se mějte a hezký vánoce :-* xDD

Konec reonstrukce xDD

20. prosince 2008 v 14:26 | Pilika -^_^- |  Oznamy
Mno takže oznamuji že jsem dodělala rekonstrukci! S tím desingem jsem celkem spokojená CELKEM!! xDD Ale už ho tam nechám! Jestli jste sem i teď chodili určo jste si všimli že je to tu přeplněno rozcestníkama a rubriky se nám zůžili xDD snažila jsem se to nepotřebný schovat ale je to tam pořád jen pod nějakou rubrykou xD Taky jsem se pozralé úvaze rozhodla že začnu blog tématickyky rozšiřovat takže tu budou přibývat třeba skupiny, obrázky atd... samozdřejmě budu ráda když napíšete co by jste tu chtěli a já se pokusím s tím něco udělat ^^ no.. doufám že se vám i dál bude líbit blog a budete sem chodit! S tím bych vám chtěla poděkovat protože nevím jestli jste si toho všimli ale už v lednu bude mít blog 1 narozeniny ^^ a to jen díky vám protože kdyby jste tu nebyli nebyl by ani blog! Takže všem mockrát díky!!!!! Do vánoc by sem snad něco ještě mělo přibýt takže se budu těšit! ^^
Mějte se hezky a zatíííím pááá :-** xDMe xD

20. prosince 2008 v 13:53 | Pilika -^_^- |  °°For me or me°°
°°I-Čauky ^^°°
°°III-Moje výtvory xPP°°
°°IV-Jednorázovky°°
°°VI-KRAVINY!!!°°

Jo...

15. prosince 2008 v 13:41 | Pilika -^_^- |  Oznamy
Táááákže... chtěla jsem vám jen oznámit že hodlám zrekonstruovat blog.... takže jen že teď nebudou přibívat žádné čtecí články ale samí rozcestníky, změna desingu //mam kráááásnej obrázek ^^// atd... konec hlášení xDDD

Pro ty co přežili xDD

14. prosince 2008 v 15:01 | Pilika -^_^- |  °°For SB a oblíbené blogy ^^°°
Táááák konečně jsem se dostala k tomu že jsem pročistila SB... chtěla bych jen říct že děkuju za to že sem ještě pořád chodíte a za to že vás to pořád baví ^^ Taky bych vám chtěla říct že když nepíšu na vaše blogy komenty neznamená to že k vám nechodím! Poslední dobou nemám moc čas takže to beru letem světem takže píšu komenty málo kdy... taky za to pardón ju??? Jinak něco jsem vám udělala!! xDD

Mám vás ráda!!^^

Hu!!! xD

14. prosince 2008 v 14:28 | Pilika -^_^- |  °°For SB a oblíbené blogy ^^°°
Hu!!! Ty SB se začínaj nějak množit xDD mno... dalším SB je Pilika Michiyo! Ano moje jmenovkyně xDD... a představte si že já //blog xDD// budeme první jubilejní SB Pilči!! xDD hustý co?? Mno... tak doufám že nesklamem xDD Piličin blog najdete tady a podle mého by jste se určo měli podívat!! ^^ Mno... tady máš něco ode mě xDD

Byla jsem obdařena xDD

13. prosince 2008 v 17:30 | Pilika -^_^- |  Já,já,já jenom já xDD
Ha.... jsem ve virtuální Konoze u Layli a byla jsem obdarovaná gliterkou xDD
Děkuji ^^

Dokud dýchám... //2.část//

11. prosince 2008 v 17:36 | Pilika -^_^- |  Dokud dýchám....
"Uch… už běžíme skoro celý den… nechcete se utábořit? Mám takové tušení, že za chvilku bude tma." Uculí se tím stupidním úsměvem Ichira.
"Neřikej!" zabručím a zvednu oči k zapadajícímu slunci. Ichira se zřejmě rozhodne můj komentář ignorovat a zase se zářivě usměje.
"No? Jak budeme spát? Máme dva stany." Informuje.
"No to je snadný… já budu spát s tebou a Teychi s Kushinou." Rozhodne Neychi.
"Tak to prr… po tom co měl dvě konzervy fazolí k snídani s nim v jednom stanu nebudu ani náhodou!" protestuju a rukama rozhazuju kolem sebe. Neychi mě chytí za límec trička a odtáhne kousek do lesa.
"Kushino!" procedí skrze zuby.
"Ano?" řeknu velice nechápavě a mile.
"Přestaň si hrát na takovou kačenu! Co si o nás Ichi bude myslet?" zaprská mi šeptem do obličeje.
"Ach ta… Co si bude "Ichi" myslet je mi vááážně jedno!" slovo vážně schválně protáhnu a na důkaz toho že to myslím vážně zvednu oči a zhluboka se ponořím do těch jeho.
"Sakra nech toho!" Rozčiluje se. "Prostě budeš spát ve stanu s Teychim a konec!" to už nešeptá… ale řve.
"Ale no tak Neychi! Nebuď na ní takový! Je to ještě dítě. Víš co Kushi? Budem spát spolu!" přistoupí k nám Ichira a slavnostně zvedne ruce do vzduchu.
"Cože?" zvednem obočí oba dva. Lidi řikaj že to máme po tátovi ale když udělám tenhle obličej jsem s bráchama k nerozeznání.
"Bude to super! Budem probírat takový si holčičí věci! Třeba… laky na nehty a… mam sebou pár časáků tak si budem dělat testy a budem se bavit o klukách… líbí se ti už nějakej kluk Kuschi?" jede jí to panečku pěkně!
"Prosím?" zase ten samí obličej.
"Bude to super! Už dlouho jsem si s žádnou holkou nepopovídala! Lakuješ si nehty? A už jsi se někdy malovala?? Chceš? Namaluju tě!" chrlí to na mě že už pomalu nestíhám.
"Ví-te co? Já budu dr-žet hlíd-ku!" vykoktám.
"Ale prosím tě! Neychi to zvládne… viď zlato?" uculí se. Ta koza to snad fakt myslí vážně!
Neychi se zatváří asi tak že je stejně šťastnej jako já ale nakonec přikývne a dřepne si k ohni.
"Půjdu se vykoupat… kousek odtud je jezírko.. půjdeš taky Kus?" zašvitoří Ichira.
"Jmenuju se Kushina!" zavrčím.
"Jasně Kushi.. tak pojď honem!" ta holka se snad zbláznila. No ale co… vykoupat se potřebuju. Z toho celodenního běhu mam hrozně upocený vlasy. To víte, když máte vlasy jako já pod zadek je to síla s nima něco dělat! Pořád mamku přemlouvám aby mi je nechala ostříhat! Líbí se mi ten sestřih co má jeden kluk od nás! Má to takový polodlouhý a gelem napatlaný, takže mu to stojí.
"Kushi honéém!" strčí do mě Ichira. S povzdechem si z batůžku vytáhnu ručník a čistý spodní prádlo, nakonec ještě hřeben a už spěchám za Ichirou k vodě.
"Je to tam krásný. Už jsem tam byla!" říká když jí doženu. A má pravdu! Setmělými korunami stromů prosvítají, na azurově modrou hladinu poslední sluneční paprsky takže je voda jak zrcadlo. Kolem pobíhají srnky a nad hlavou létají poslední bdělý ptáci. Krása! Položím si věci na zem a svléknu si oblečení. Přijdu ke břehu, namočím si jednu nohu, po chvilce i druhou a nakonec do vody skočím celá. Je příjemně teplá, vyhřátá od sluníčka. Ichira se taky svlíkne a vleze za mnou. Její dlouhé blonďaté vlasy jsou svázané do ohonu na temeni hlavy a upevněny velkou, jasně rudou sponou. Na rukách ani na krku jí necinkají všelijaké sarapetičky ale má holou kůži. Chvilku si jí prohlížím. Je… docela hezká, DOCELA! Když si všimne jak jí zkoumám uculí se a udělá jako že se potápí. Protočím panenky, nadechnu se a skočím po hlavě ke dnu. Vlasy se mi rozletí kolem hlavy a když se zase vynořím mám je tak nasáklé vodou že je sotva unesu.
"Závidím ti Kushi!" řekne najednou Ichira toužebně.
"E?" smysluplná odpověď.
"Tvoje vlasy! Jsou tak krásné a husté,.. ne jako ta moje počuraná sláma!" řekne opovržlivě.
"No.. mě se moje vlasy nelíběj! Chtěla bych se dát ostříhat!" prohlásím sebejistě.
"Nedělej to! Víš jakej to bude magnet na kluky? Představ si to! Jdeš po ulici, zapadá slunce, tvoje vlasy nabírají barvu rudého ohně,… zafouká vítr a ony se mírně rozletí. Ty je jemně sundáš z obličeje a svůdně zamrkáš…" už to nevydržím a vybuchnu smíchy. Ichira taky.
"Mě se žádnej kluk nelíbí!" zavrtím hlavou když se uklidním.
"To příjde! Na těch zkouškách kam jdeš… až budeš v nebezpečí a nějakej sexi blonďák tě zachrání…"
"Nesnáším blonďáky!"
"Fakt?"
"Jo!!"
"Tak… co já vim… zrzek!" zase se začnu smát. Všimnu si že když se směje Ichira tak se spíš chichotá a má ve tvářích ďolíčky.
"Měli by jsme jít! Aby se o nás kluci nebáli!" pobídne mě a sama vyleze.
"Chceš říct, aby se o Tebe nebál Neychi! Teychimu jsme ukradený obě, hlavně když má jídlo, postel a videohry a Teychi mě nesnáší!" zvednu ramena.
"Ale to není pravda… Možná… Teychi je trochu velkej pohodář co je mu všechno jedno ale
Neychi je rozvážný a hlavně o všem nejprve přemýšlí. Rádi tě mají oba tím sem si jistá! I tvou sestřičku Hikari! A… ty je máš myslím… taky ráda ne?" její smaragdové oči mě propalují.
"Ale jo.. jen… štvou mě dvě věci! Všichni se mnou jednají jako s pětiletou a všichni mě akorát buzerujou" začnu si ručníkem sušit vlasy a pomalu se oblékat.
"To je tím, že se o tebe bojí a upřímně… ty jsi ráda že tě berou jako průšvihářku ne?" mrkne na mě.
"Možná…" připustím.
"Určitě!" usměje se Ichira.
***
"Dobrou kluci!" zamává na oba Ichira a vleze do stanu. Trošku mě překvapuje, že ani nedá Neychimu pusu ale se zabručením "brou" zalezu za ní.
"Počkej Kushi! Ležíš mi na polštáři!"
"Au! Ichiro to jsou mí vlasy!!"
"Promiň ale…"
"Au.. au AU!!!"
"Eh… holky co tam děláte?"
"Co je ti do toho!"
"Nebuď drzá Kushino!"
"Jdi víš kam Neychi!"
"Kuschino!"
"Nechte toho oba!"
Naštvaně se zavrtám do spacáku a otočím se na druhý bok od Ichiri.
"Jééé tady je zima! Je ti taky zima Kushi?"
"Ne!"
"Pojď sem!! Puč mi kousek spacáku!"
"A.. co to děláš Ichiro? Nech toho!"
"Takhle jsem se vlastně seznámila s tvým bratrem! Byli jsme na misi a on si zapomněl spacák! Tak si vzal kousek mého a pak jsme…." Ichiro dál nadšeně mele. Já si přendám přes ucho polštář a se známým "ách jo" zavírám oči a usínám….