Září 2008

We will go!!

30. září 2008 v 16:20 | Pilika ^_^ |  Blood Monster

"Počkejte!!"
Miyako se zarazila uprostřed pohybu a otočila obličej s pozvedlým obočím k Sasukemu.
"Co ještě chceš?" promluvila Hara.
"Možná bych vám mohl pomoct s tím problémem!" ušklíbl se Sasuke a se Satučinou pomocí vstal.
"Problémem?? My máme problém?" probudila se Kaori a koukala kolem sebe.
"No.. vím o Orochimarovi!... Chtěl jsem ho najít a zabít ale… dozvěděl jsem se že do sebe nechal zapečetit osmi-ocasatého!..... ale přece jen.. znám ho dobře… spoustu jeho technik, jeho strategie a tak… nemám dost sil abych ho zabil ale kdybych vám pomohl mohli by jste ho zabít!" dořekl Sasuke a přejel pohledem po dívkách.
"Prrr…. Čeky!! Cos to řek? Že když nám pomůžeš tak to zvládnem?? Snad když mi pomůžem tobě ne??" vybuchla Michiko a vražedně se dívala na Sasukeho. Zatímco se jí Pilika pokoušela uklidnit se rozjela pro změnu Ayako.
"Cccccc… takže pokud to chápu chceš jít s náma do vesnice?? Jako že mi tě tam dostanem když jsme pověřený hokage či co?? Ne!!!! S tebou se tam nevrátím ani náhodou ty pako!!" rozhazovala rukama. Pak vzala za ruku Satuku pořád ještě podpírající Sasukeho a stáhla jí k sobě.
"Nebav se se zrádcem!" prskla na ní. Satuka omluvně kývla ale musela se nad Ayačinou naštvaností pousmát.
"To není zrada!.. to je obchod!" pousmál se Sasuke a znuděně si dal ruce do kapes.
"Hm… a my máme bejt úplně blbí a vzít tě s sebou a ty nás někde v noci propíchneš! Hm… tak to určitě! Takovýhle!" prskla Kaori a políbila si dlaň kterou si prudkým pohybem přitiskla na pozadí. Sui mírně vyprskla smíchy.
"Konec debat! Odcházíme!!" zavelela Pilika a vycupitala po kamenných schodech nahoru. Michiko a Ayako se prudce otočili a se slovy pitomec, debil atd. vyběhli za ní. Kaori na něj vyplázla jazyk a se Satukou a Harou po boku vylezla nahoru. Miyako a Sui se taky přidali a za chvilku už všichni byli na čerstvém vzduchu.
"Hm… Pili?? Kam že to odcházíme??" poklepala na Pilice na rameno Sui.
"No…." Rozhlédla se Pilika po černi lesa.
"Hm… no.. asi…tam??" ukázala po chvilce na jednu stranu.
"Určitě??" poškrábala se na hlavě Hara.
"Kuroigan!" vykřikla Ayako a tmou se rozneslo světlo od jejích červeno-žlutých očí.
"A!!... fuj tajble! Sem se vás lekla Kakashi! To taky nemůžete říct jsem tu?" zavrtěla hlavou.
"Au!"
"Kakashi?"
"Michiko! To bylo moje oko!"
"Ups… sorry Kakashi!"
Když si všichni přivykli na tmu a začali rozeznávat postavy ukázalo se že tu není jen Kakashi ale taky Naruto a Sakura. A pak taky…
"S…Sasuke?? Jsi..jsi to ty??" mrkala Sakura do tmy. Sasukeho červeno-černé oči zářili do tmy.
"Ne asi!" odpověděl znuděně.
"Sasuke!" Vykřikl Naruto a prudce ho objal. //YAOI!!! KDE JE JAMÍNKA?? xDDD//
"Rád tě vidím… Naruto!" usmál se Sasuke a taky ho objal.
"Holky… Sasuke půjde s námi!" rozhodl Kakashi.
"Ani náhodou!" Začala hned protestovat kompletně nasraná Ayako.
"Ale ano… slyšel jsem ten rozhovor!.. má pravdu! Potřebujeme jeho pomoc!" zavrtěl hlavou.
"Řikam vám že s nim nikam nejdu!" prohlásila Ayako.
"Vždyť taky nejdeš s nim… jdeš s náma! Nebudeme se o tom bavit… Sasuke Uchiha se vrací s náma do Listové jako právoplatný schinobi!" zavrčel Kakashi a vydal se pryč. Zbytek lidí až na Ayako a Michiko které se táhli pozadu za hlasitého nadávání se blížil ke Konoze.
"Hm… fakt super!"
Ehm.... Ayako ten obrázek si neber osobně xDD

Lidišky zlatý!! Tak za prvé se omluvuju že je to tak pozdě xD...
za druhé bych vás moc ráda o něco poprsila!... určo si všichni pamatujete že jsem po vás asi tak před e*zamyslí se* prostě jsem po vás chtěla aby jste mi každej napsal váš super tajnej zabijáckej manévr xD... no.. většina mi ho poslala a já to někam uložila a no...*zaculí se* a nemůžu to najít xDD... prosím tedy všechny kdo jsou v Blood monster! Myslím že všichni máte moje icq kdo ne je to 382728271!... takže mi prosím napište váš útok ju?? Jo a kdyby třeba ještě někdo něco chtěl tak taky napište ráda pokecam xDD...
zatím Arigato Pilinka Dubínková xDD //nové jméno od Jasmínky xDD... neboj kaori tvoje Pilíííkůů je ještě hezčí xDD// Papa miluju vás xDD ♥
Jo a ještě něco *ano už zase otravuje* budu dělat jeden takovej obrázek..//asi//... takže mám obrázky vás všech ale pokud by jste chtěli vypadat jinak tak mi váš obrázek pošlete ju?? Díky papa xDD

Pod maskou... 1. část

28. září 2008 v 21:25 | Pilika ^_^ |  Pod maskou...
Tak jo... začala jsem psát novou sériovku... ano.. ještě jsem neskončila s Blood monster ale budu dávat obě dohromady... pokud budete chtít vědět obsah jukněte do rubriky mé příběhy a tam to je xDD... no nic... jdem na to xDD Pod perexem

Ayako- vyhodnocení ^_^

28. září 2008 v 14:22 | Pilika ^_^ |  Výsledek
Promiň... je to tak trochu hodně pozdě xD

Před 12 lety jsi se narodil jako Ayako Hotomi.Jsi hyperaktivní a bláznivá. Možná pro tvou povahu se do tebe zamiloval Naruto s kterým si skvěle rozumíš. A to nejen s ním. Jsi milá a přátelská takže se bavíš vlastně s každým. Třeba s Shikamarem, Tenten nebo s Temari. Jediný s kým si vážně nemáš co říct a ani nechceš jsou Sasuke a Sakura.
Tvé dětství nebylo zrovna hezké , přesto jsi zůstala normální. Asi to bylo tím že jsi měla oporu a to ve své starší sestře.
Tvůj otec byl něco jako nájemný vrah. Něco jako Zabuza. Tudíž nesměl mít ženu a natož děti. Ve vesnici ho všichni znali protože dříve býval ninja. Tvou sestru se tvé matce dařilo krýt protože byla hodně podobná právě jí a tak si nikdo nemyslel že by mohla mít s ním něco společného. Ty jsi ale byla pravím opakem. Jako bys tátovi z oka vypadla.
Když se to dozvěděl místní kage odsoudil tvou matku za zradu. Tvůj otec jí chtěl zachránit ale proti celé vesnici neměl šanci. Zachránilo tě to, že tě sestra vzala a utekla s tebou do Listové. Jediným východiskem viděla že půjdete k anbu. Tím jste získali novou identitu a navíc masku skrývající vaše obličeje….
Nyní žiješ se sestrou v Konožské anbu, bojuješ s ninjutsu a se zbraněmi a máš hodně přátel. Tvým snem je být co nejlepší ninja což se ti zatím vede.

Co na tebe ostatní??
Jounini a učitelé:
Kakashi: Ayako.. to je takový sluníčko!
Gai: Má sílu mládí!!!
Asuma: Je moc fajn!
Iruka: Sice trochu živá ale jinak velmi šikovná studentka!
Baki: Znám jí od Temari!
Kurenai: Je velmi zajímavá!
Anko:Znala jsem jejího otce!
Shizune: Měla to těžké ale je prima!
Studenti:
Neji: Je s ní legrace.
Rock Lee: Budu jí chránit vlastním životem!!
Sakura: Cccc… pipka jedna!
Sasuke: *znuděně si zívne* je divná!
Naruto: Není divná! Je úžasná!! Moc moc Ayako miluju!!!
TenTen: Je to vážně skvělá kamarádka!!
Hinata: Máme toho hodně společného!
Chouji: Nabídla mi brambůrek!.... mám jí moc rád!
Ino: No… není tak špatná!
Shino: Mám jí rád protože jí nevadí moje lásky broučkové!
Shikamaru: Koukáme spolu na mraky!
Kiba: Je super hyper!!
Akamaru: haf *má větší výdrž než já!*
Kankurou : Moc jí neznám ale vypadá mile!
Gaara: Hm… zajímavá!
Temari: Je moc prima kamarádka!!
Sannini:
Jiraiya: Kdyby jen prima! Ale ještě tak krásná!! Proč je jen u anbu?
Tsunade: Moc jí neznám!
Orochimaru: Jeden z mála kterýmu jsem dětství nezničil já!
Akatsuki:
Pein: Hm… nechtěla by k nám?
Konan: Jo… další holka!
Sasori: No.. nevím jestli by šla!
Deidara: Vypadá přátelsky!
Tobi: Tobimu se líbí!
Zetsu: Je nějaká pohublá!
Hidan: Nebojuje kosou?
Kisame: Jí ryby? Jestli ne tak jí berem!
Itachi: Je silná!
Ostatní:
Kabuto: Hodila by se nám na pokusy!
Sakon a Ukon: Neznáme jí.. škoda!
Kindoumaru: Já jí taky moc neznám!
Kimimaro: Je hezká!
Jiroubou : Mám hlad!
Tayuya: Mno… *žárlí*

O skupině....

28. září 2008 v 11:34 | Pilika ^_^ |  The Gazette
Mno.... takže nechce se mi to psát takže to od někud skopčim a kdybych pak našla třeba něco zajímavýho o skupině tak vám to sem přidam ju?? xDD

První krůčky

Snad první začátky skupiny vznikly, když Uruha potkal ve školním fotbalovém kroužku Reitu. Vzpomíná na tu dobu, kdy byl Reita malé, hubené dítě, které se ovšem nehodlalo dát zlomit a bylo vytrvalé.
Jejich přátelství trvá 15 let.
Když se Karasu, kde byl Uruha s Reitou, rozpadla, do jejich nové skupiny se připojil Ruki, který byl do té doby bubeníkem ve skupině Mikoto v Yokohamě. Ale Ma'die Kusse se také rozpadla. Trojice zformovala novou skupinu Kar+te=zyAnose, ale i ta se po třech měsících rozpadla. Ovšem měla i určitý přínos - Ruki se v ní stává zpěvákem.

Gazette s Yunem

Trojice se rozhodla založit novou skupinu, která ovšem se nerozpadne a pokud ano, bude jejich poslední.
Jako bubeníka přibrali Yuneho ze skupiny Artia. To byl počátek Gazette. Po rozhodnutí, že čtyři členi jsou dostačující, začala první nahrávání a focení. Ovšem zvuk zněl poněkud podivně a tak skupina hledá druhého kytaristu.
V únoru 2002 přibírají Aoie, který předtím byl ve skupině Artia společně s Yunem, který si ovšem odvedl zbylé tři členy a Artia zanikla.
S Aoiem byla skupina formálně založena a její zrození se datuje k 10. březnu 2002.
Podepisují smlouvu s Matina Label, vydávají singl Wakaremichi a video VHS, jedou na první turné a samostatné koncerty.
Ovšem Yune se rozhodl odejít a 21. ledna 2003 opouští skupinu. Jeho poslední věcí ve skupině bylo sehnat jiného bubeníka, který by ho nahradil. Vybraný kandidát byl skvělý ve hraní a jako rychlá náhrada pro dohodnuté koncerty nepostradatelný, ale moc si s ostatními nerozuměl a tak se Gazette sami začali poohlížet po bubeníkovi číslo 3.

The GazettE

Když se Kaiova bývalá skupina Mareydi†Creia rozpadla, Kai doufal, že se k nějaké připojí, protože neměl zkušenosti se zakládáním.
Když byl na jednom z koncertů Gazette, vyměnil si v zákulisí číslo s Rukim a doufal v pro něj tehdy nemožnou věc. Ovšem po odchodu Yuneho Kai nečekal a zavolal na číslo od Rukiho.
1. února 2003 byl přibrán do skupiny.
1. března 2003 Gazette podepisují smlouvu s PS Company a vydávají několik mini-alb: Cockayne Soup (28.05.2003), Special Margarita (30.07.2003) a další a vyjíždí na turné. 16. ledna 2004 Gazette odehrají Judment Day Live, které bylo nahráno a vydáno jako DVD. Poté vychází 30. března mini-album Madara a první PV ~Zetsu~ se vysílá v televizi. V květnu přichází na pulty obchodů DVD Madara, kde je 6 PV a jejich Making of…
13. října 2004 je vydáno první plné album Disorder a vyhrává 5. místo v Oricon Daily Charts.
V roce 2005 vydávají singly jako Cassis, Reila, mini-album Gama, další Live DVD a oslavují 3. výročí v Shibuya AX a berou nabídku na společný projekt Peace and Smile Carnival Tour. První photobook je na světě.
Rok 2006 začíná druhým plným albem NIL a změnou názvu z Gazette na The GazettE a vydáním DVD Peace & Smile Carnival Tour 2005 Live DVD a Nameless Liberty Six Guns. The Gazette odehrají 2 koncerty v Německu, Nil předvedou i ve Francii. Jejich publikum čítá na 800 osob, jelikož je pořádán v rámci Anime & Manga Convention, AnimagiC, a byl pořádán v Beethovenhalle v Bonnu.
Z nového alba Stacked Rubbish byly vydány singly Regret a Filth In The Beauty, začíná turné Decomposition Beauty.
V roce 2007 vydávají 3. singl z tohoto alba, pokračuje druhá část DB. 4. července 2007 je vydáno Stacked Rubbish a od listopadu se Gazette vydávají na Pulse Wriggling To Black Tour 02 do Evropy.
Song Chizuru byl vybrán jako soundtrack k filmu Apartment. V létě reprezentují new singl Burial Applicant.
Jaro 2008 bude ve jménu 2 vystoupení Pulse Wriggling To Black 03 pouze pro členy Heresy Clubu a 04, které povede celým Japonskem. 25.1. se na pulty zlatnictví dostávají jejich výrobky pro Gem Cerey. V únoru, tedy 13.2. vychází nový singl Guren. Týden nato obsazuje 2. místo v Oricon Daily Charts.

Rozcestník

28. září 2008 v 11:11 | Pilika ^_^ |  J-rock
Mno... Tak nějak jsem začala poslouchat pár new skupin a zpěváků tak vám sem o nich něco dám -^_^-

Myslim si xDD

28. září 2008 v 11:02 | Pilika ^_^ |  Keci,keci,kecičky xPP
Mno... tááákže... Pilice zase hrabe.. to víte.. kašel, rýma to dělá svoje xDD.... včera jsem si psala s Jasmííí a hráli jsme hru myslim si xD...
Myslim že jí zná asi každej ale když tak vysvětlim xDD
Prostě.. já budu na něco myslet a vy se pomocí otázek na které se dá odpovídat ano/ne budete ptát a zjišťovat info o tom na co myslim xDD... třeba- je to živý, je to modrý a tak jasný?? xDD.... aby to nebylo tak velký budu myslet na něco z anime xDD...
Fajn... myslim si xDDD

Byla jsem obdarována!!!!

28. září 2008 v 10:54 | Pilika ^_^ |  °°For SB a oblíbené blogy ^^°°
Byla jsem obdarována nádhrným diplomkem ^_^ je naprosto kráááásnej!!! Asi jsem se zamilovala!! :-* Děkuju mocííík Anko!

Tygrovka- vyhodnocení

27. září 2008 v 17:06 | Pilika ^_^ |  Výsledek

Tvé jméno je Tifa Red a je ti 17 let. Jsi k ostatním přátelská, taky sebejistá,bojechtivá a zábavná. Díky své povaze jsi získala mnoho přátel kteří ti věří stejně jako ty jim. Mezi ty nejlepší patří Temari,Naruto,.Kiba a Sakura. V Listové kde momentálně žiješ jsi našla také lásku a to Sasukeho.
Teď si sice žiješ krásným životem ale tvé dětství nebylo tak růžové…
Když jsi se narodila měla jsi nejen rodiče ale taky dva starší bratry a bydlela jsi ve čtvrti vašeho klanu. Jelikož i tvá matka a otec i tví bratři byli velice dobří ninjové čekalo se, že budeš po nich. Tvůj otec tě trénoval až do tvých pěti let kdy se něco stalo… Tvé bratry svedl //Xdd// orochimaru a donutil je aby se k němu přidali. Tví rodiče se je vidali bránit ale orochimaru byl rychlejší a vyvraždil ti celí klan.
Bratři sice zradili ale pořád tě měli rádi a tak tě zachránili… to se jim vymstilo a Orochimaru je zabil….
Ty jsi utekla a několik měsíců se toulala od vesnice k vesnici. Pak jsi došla do listové kde tě Tsunade vyléčila. Rozhodla jsi se zůstat a cvičit se na ninju abys mohla pomstít rodinu.
Nyní jsi medic-nin ale taky bojuješ se zbraněmi a ninjutsu. Bydlíš v listové kde jsi oblíbená a čekáš na vhodnou příležitost k zabití vraha tvé rodiny!

Co na tebe ostatní??
Jounini a učitelé:
Kakashi: Sice není od nás z vesnice přesto je to skvělá kunoichi.
Gai: Je zvláštní!
Asuma: Moc jí neznám.
Iruka: Neznám…
Baki: Není ze Suny ale znám ji…
Kurenai: Jen ji znám od vidění…
Anko: Je velmi silná!
Shizune: Měla to těžké!
Studenti:
Neji: Je v celku dobrá
Rock Lee: Má určitě sílu mládí!
Sakura: Mám jí moc ráda!
Sasuke: Já jí miluji!
Naruto: Je super!!!
TenTen: Znám jí.. a je dobrá!
Hinata: Vím že se kamarádí s Kibou.
Chouji: Je nějaká hubená.. vezmu jí na jídlo!
Ino: Je divná!!
Shino: Má ráda broučky??
Shikamaru: Zzzzzzzzz *spí*
Kiba: Moooc good slečna!
Akamaru: Haf *to jo*
Kankurou: Neznám jí..
Gaara: Znám jí od Temari….
Temari: Je moc fajn…
Sannini:
Jiraiya: Je moc pěkná! *ukápne mu slina*
Tsunade: Vyléčila jsem ji… je dobrá!
Orochimaru: Hm… měla by dostačující talent.. jestli chce ať příjde!
Akatsuki:
Pein: Neznám jí…
Konan: Viděla jsem ji jen párkrát!
Sasori: Jednou jsem s ní bojovat.. bylo to drsný!
Deidara: Má zajímavý styl boje!
Tobi: Tobimu se líbí!
Zetsu: Má ráda aloe??
Hidan: Bojuje se zbraněmi.. chtěl bych s ní poměřit síly!
Kisame: Jí ryby?? To jsou mí příbuzní!!
Itachi: Je zajímavá!!
Ostatní:
Kabuto: Docela by se mi hodila!
Sakon a Ukon: Neznáme jí!
Kindoumaru: Hm…
Kimimaro: Co její kosti??
Jiroubou : Mám hlad!
Tayuya: Nelíbí se mi!
Promiň mi za spoždění... nestíhám xDD

New SBéčko!!!!!

27. září 2008 v 15:38 | Pilika ^_^ |  °°For SB a oblíbené blogy ^^°°
Děcka pozorte!! xDD Máme nové SBéčko!!!! Bloček Anko se mi moooooc zamlouvá!!! Je naprosto nádhernej!! Určitě jukněte je to Tady!! -^_^-
Tak tady něco ode mě -^_^-

Nori nori nori xDD

27. září 2008 v 13:10 | Pilika ^_^ |  Videa (všechny možný dohromady), texty a písničky ♥_♥
Hahááááááááá tak tohle video mě zabíjí!!! xDD... nejen že jsem začala poslouchat an café o kterých to video je ale ta písnička mě zabíjí xDDD.... určitě se jukněte!!!Je to naprosto boží!! xDD
Bou je takovej roztromilouškej!! -^_^-

Hu....

22. září 2008 v 20:05 | Pilika ^_^ |  Oznamy
Hu... tak to mě dostalo o_O
Navstevnost za minuly tyden (15.9. 2008 - 21.9. 2008) je: Pondeli: 131 Utery: 130 Streda: 141 Ctvrtek: 157 Patek: 180 Sobota: 226 Nedele: 183 Celkem: 1148
Vidíte to?? VIDÍTE TO???? JÁ VÁS VŠECHNY MILUJU!!!!!!!!!!!!! :-*:-* ♥♥♥Dškuju...děkuju...děkuju!!!!

Stairs

21. září 2008 v 13:00 | Pilika ^_^ |  Blood Monster
"Kdo jsi?? A co po mě chceš?? A proč jsi mě unesl??" Ayako rozhodně nepatřila k těm co by se při nebezpečí stáhli a byli zticha. Ba naopak! Ještě to přidalo na její kuráži.
"Buď ticho!" odpověděl jí arogantně hlubší hlas.
"No to teda nebudu!!! Okamžitě mi sundej tu pásku!!" zařvala do ticha a snažila se rozvázat zauzlovaný provaz na svých rukou. Divoce házela hlavou aby shodila černou pásku zakrývající jí oči a zároveň se snažila dostat ze židle ke které byla připoutána.
"Milá zlatá….." řekl posměšně hlas a vzal Ayako za bradu.
"Kdo jsi??" optal se.
"Ty to nevíš??" divila se Ayako.
"Ne…" odpověděl hlas.
"Co ty jsi to vlastně za únosce?? Vždyť ani nevíš koho jsi unesl.. ty jsi pako!" zavrtěla hlavou.
"Tak kdo jsi?" zeptal se hlas ostře a prudce zvedl Ayako hlavu. Ta se jen pousmála a plivla mu do obličeje. Na to jí přiletěla facka a hlava jí spadla na stranu.
"Až se odtud dostanu tak ti zpřerážím všechny kosti to debile!" zaprskala na něj.
"Ale… ono by se to chtělo prát!... promiň nemám čas se tu starat o batolata!" odpověděl jí hrubě únosce a pak odešel do vedlejší místnosti…

V lese…
"Takhle jí nikdy nenajdeme!!" zavrtěla hlavou Hara a dál se prodírala křovím.
"A co navrhuješ??" zvedla ramena Sui.
"Co třeba toto??" ukázala Michiko na Sam a Ginu běžící za Satukou a Kaori.
"Hm.. to by šlo.. kdybychom měli nějakou Ayačinou //??// věc… ale mi nemáme nic!" poznamenala Satuka a sedla si na kládu.
"Sakra!" usykla Kaori a zhroutila se vedle ní. Pilika se začala hrabat v kapse. Pak vyndala kus hadru.
"Nevím jestli se z toho něco najde ale… dala mi to Ayako když jsem měla rozřízlou ruku." Pokrčila rameny. Kaori vzala šátek do ruky a dala ho Sam k noze.
"Tak co??" zeptala se Miyako. Sam něco štěkla k Gině a obě zvedli nos. Hned na to se obě obrovskou rychlostí rozeběhli kamsi do lesa. Holky se stihli jen tak tak sebrat a co nejrychleji vyrazit aby jim vlci neutekli….
"Co to??" ukázala Satuka na místo kde Gina hlasitě štěkala k zemi. Sui nato místo položila nohu a několikrát na ní přitlačila.
"Je to měkký!!" řekla když nohu stáhl. Pilika se napřáhla a udeřila pěstí do země. Ta se hned začala rozpadat až vznikla dost velká díra aby se jí dalo prolézt.Hara udělal ohnivou kouli a hodila jí do díry. Ukázalo se že dole je udělaná místnost ale strop je až moc vysoký.
"Jak se tam dostaneme??" zvedla Kaori hlavu a podívala se na holky.
"Nemam páru…. umíte někdo lítat??" zvedla oči Miyako.
"Můžem se tam jenom zpustit… nebo najít jinej východ!" poznamena Sui.
"Hm.. fajn.. hledejte tady v okolí jinej vstup.. bude asi dobře zamaskovaném a někde zapadlej a….." začala Hara ale Michiko jí přerušila.
"Ehm…" pípla a ukázala na díru v zemi z které čouhalo kamenné schodiště.
"A nebo taky ne!" dodala Hara a přistoupila ke schodišti.
"Kterej mamlas by to udělal takhle blbě?? To i já bych to schovala líp!" poznamenala Kaori a zavrtěla hlavou.
"Jdeme!" zavelela Hara, vyvolala jednu ohnivou kouli a vydala se za ní po točitém schodišti. Po ní se dolů vydal i zbytek.

"Mam toho dost!!!!! Okamžitě mě pust ty jeden schizáku!!" ječela Ayako do ticha.
"Neřvi nebo ti dam do držky!!" pohrozil hlas.
"Jo?? Já bych neřekla!!" ozval se hlas ode dveří.
"Satu??" zvedla hlavu Ayako. I Ayačin únosce se zvedl. Otočil obličej k holkám.
"Ty???" vyjekli všechny holky najednou.
"Sasuke Uchiha??" vzpamatovala se první Pilika.
"Cože?? To mě uneslo tohle pako??" vyjekla Ayako.
"Sa…Sasuke??" pípla Satuka a málem se zhroutila.
"Hele.... čeče neměls bejt mrtvej???" poznamenala Kaori a píchla ho prstem do žeber aby se ujistila že se jí nezdá.
"Jo měl… ale přežil jsem!" řekl Sasuke a radši ustoupit protože píchnutí Kaoriným dvoucentimetrovým nehtem dost bolelo.
"Jak to??" divila se Hara.
"Stejně jako Orochimaru se umím teletransportovat jinam takže jsem se přenesl do deštné a tam mě zachránili!" odpověděl Sasuke. Mezitím se Miyako dostala k Ayako a rozvázala ji.
"Promiň… nevěděl jsem že jsi to ty… teda jako že patříš k nim…" řekl Sasuke k Ayako.
"Nechtěl jsem ti nic udělat jen… potřebuju se vrátit do konohy a k tomu potřebuju prachy takže jsem tě chtěl prodat…" dodal klidně. Ayako došla až k němu.
"Promiň…. Já ti dám promiň ty omezenče!!" vykřikla Ayako.
"To je za to jak si mi vrazil katanu do ruky!!" zařvala a dala mu pěstí že se mu až otočila hlava.
"To je za tu facku cos mi tu dal!" pokračovala a kopla ho do břicha.
"A tohle…." Řekla a kopla ho do mezinoží…
"To je za… e…ehe… prostě za mě!" dodala a postavila se nad Sasukeho ležícího na zemi.
"Sa…sasuke!" špitla Satuka a klekla si k němu…
"Takže… jsme všichni zdravý a.. a…co já vim!" mávla rukou Kaori.
"Jo.. vracíme se zpět!" kývla Miyako a rozešla se ke schodišti.
"Počkejte!!"

Natali- výsledek

21. září 2008 v 11:19 | Pilika ^_^ |  Výsledek
Jmenuješ se Natali Asakura a narodila jsi se před 16 lety! Na to že už nikoho nemáš jsi pohodářská, milá, kamarádská, přesto v boji nemilosrdná a krvelačná.
Vraťme se ale o pár let zpět… Bylo to v době kdy ti bylo 6 let. Trénovala jsi s otcem na cvičišti kousek od vašeho rodinného sídla. Váš klan patřil k elitě vesnice a ty jsi snila že budeš nejlepší a tvůj otec na tebe bude hrdý! Když jste se vraceli domů už z dálky byl vidět stoupající dým. Oba jste se rozeběhli k domu. Všechny budovy byli v plamenech a kolem běhali zranění členové klanu…
Za tím vším byl Orochimaru, Kabuto a jeho lidé. Chtěl všechny děti z vašeho klanu aby je mohl použít na pokusy…. Nikdo nepřežil. Otec tě poslal pro pomoc do vesnice ale bylo mu jasné že je k ničemu.. chtěl tě zachránit! Ty jsi utekla ale když jsi se vrátila Orochimatu byl pryč. Přísahala jsi mu pomstu za všechny své příbuzné a odešla z vesnice.
Na cestě jsi se dostala do písečné kde jsi se spřátelila s Temari která s tebou pak odešla do Konohy. Tady jsi přišla k Tenten,Naruto,Shikamaru ale i svojí lásce Kibovi.
Na jedné z misí jsi potkala Konan. Nejdřív jste spolu bojovali ale byli jste vyrovnané! Konan ti nabídla aby ses k nim přidala… že taky jdou proti Orochimarovi!... rozhodla jsi se že tedy půjdeš…
Teď jsi v Akatsuki, tajně chodíš do Konohy za Kibou a jsi celkem v pohodě. Bojuješ s ninjutsu a taijutsu a tvým největším snem je zabít Orochimara a pomstít tak smrt klanu…

Co na tebe ostatní??
Jounini a učitelé:
Kakashi: Párkrát jsem jí zahlídl v Konoze ale nic o ní nevím…
Gai: Má sílu mládí!!
Asuma: Neznám jí…
Iruka: Pamatuju si že tu čas žila…
Baki: Baví se s naší Tmari!
Kurenai: Není ona u Akatsuki??
Anko: Je dobrá!!
Shizune: Měla těžké dětství!
Studenti:
Neji: Vím jen že se baví s Tenten!
Rock Lee: Je velmi pěkná!! A má sílu mládí!
Sakura: Nějak jí nemusím!!
Sasuke: Nemám jí rád!!
Naruto: Já jo!! Je s ní hafo legrace, dělá průsery a navíc má ráda ramen!!
TenTen: Je to moje nejlepší kamarádka!!Skvěle si rozumíme!
Hinata: No..já…*polk* moc…moc.. jí neznám!
Chouji: Není nějaká vyhublá??
Ino: Je divná!!
Shino: Má ráda hmyz??
Shikamaru: Mám jí moc rád!! Je milá!!
Kiba: Já jí prostě a jednoduše miluju!!
Akamaru: haf ..haf..*já taky.. já taky..*
Kankurou : Vím jen že se baví s Temari!
Gaara: Hm… je zajímavá!
Temari: Je skvělá kamarádka!!
Sannini:
Jiraiya: Škoda že je u Akatsuki… na molu by jí to slušelo víc!!
Tsunade: Určitě je zajímavá!!
Orochimaru: Zabil jsem jí část rodin.. a to ještě neví co dělám s jejími sourozenci! *ďábelský smích*
Akatsuki:
Pein: Skvělá členka!
Konan: Přivedla jsem jí a jsem za to ráda!!
Sasori: Je vážně pěkná..
Deidara: A je s ní legrace!
Tobi: Tobi is good boy!
Zetsu: Jí zeleninu??
Kisame: A co ryby??
Hidan: Líbí se jí moje kosa!!
Itachi: Je zvláštní!
Ostatní:
Kabuto: Provádím pokusy na jejích příbuzných.. ale chtěl bych jí!
Sakon a Ukon: Takže.. ona má být taky pokus? Chudák!!
Kindoumaru: Neznám jí..
Kimimaro: Vypadá silně!
Jiroubou : A je hezká!
Tayuya: Chtěla bych s ní bojovat!
Promiň za ten obrázek... a taky za zpoždění...

EriiiiQ-Výsledek

17. září 2008 v 19:44 | Pilika ^_^ |  Výsledek
Tvé jméno je Erin Suichi a je ti 16 let. Pocházíš z písečné kde jsi žila v rodném sídle s celím klanem. Bylo ti dobře, všichni tě měli rádi a ty jsi byla už jako malá hodně dobrá! Jako dcera vůdce klanu jsi měla toho nejlepšího učitele a všichni se o tebe starali. Pak ale přišel zlom! Tvá rodina se nelíbila Orochimarovi který požádal o pomoc Akatsuki. Ti se ochotně přidali a celou tvou rodinu přišli vyvraždit. Ty jsi byla v tu dobu na misi v Konoze. Když jsi se vrátila našla jsi jen dům v troskách a všude mrtvá těla svých příbuzných. Bylo ti šest a nevěděla jsi co dělat. Proto jsi se znovu vrátila do listové. Tamní hokáge ti chtěl pomoct, tak tě dal k ANBU. Sílila jsi a sílíš dál a nyní máš hodnost kapitánky.
I přes to co jsi zažila stále se dokážeš smát... Máš ráda smích, přesto dokážeš být i krutá a chladná! Ráda blbneš a většinou jdeš hned na věc ještě před tím než by sis to vůbec rozmyslela. Někdy jsi smutná a až ledově klidná!
Nenávidíš orochimara a taky když tě někdo považuje jen za pěknou tvářičku a myslí si že jsi slaboch.
Sneseš se prakticky s každým až na pár výjimek. Miluješ Deidaru, protože u útoku an tvou rodinu nebyl a taky Gaaru!
Bojuješ předně s taijutsu a nijutsu!
Do života máš ještě plno cílů a snů.
Co na tebe ostatní??
Jounini a učitelé:
Kakashi: Je moc silná!!
Gai: A je příjemná!!
Asuma: Znám jí!
Iruka: Chvilku jsem jí učil byla moc šikovná!
Baki: Miluje našeho Gaaru!
Kurenai: Je silná!! A to dost!
Anko: Ona se k anbu hodí!!
Shizune: Měla to těžké… nechápu jak to že je tak milá!!
Studenti:
Neji: Je v pohodě!
Rock Lee: Erin je velmi skvělá v taijutsu!! A jistě má sílu mládí!!
Sakura: Znám jí…
Sasuke: Je v klidu!
Naruto: Je moc hezká!!
TenTen: Je s ní hafo legrace!!
Hinata: Erin to měla těžké ale zvládá to skvěle!
Chouji: Nedala by si s mnou ramen??
Ino: Nevadí mi!
Shino: Mě taky ne… je milá!!
Shikamaru: A inteligentní!
Kiba: Hezky se směje!!
Akamaru: hafka *často mě venčí!*
Kankurou : Neznám jí…
Gaara: Cítím k ní asi lásku!
Temari: Asi?? Já myslim že určitě!!
Sannini:
Jiraiya: Ouu *upadne mu slina*
Tsunade: Vypadá zajímavě!!
Orochimaru: Neměla holt být v téhle rodině!
Akatsuki:
Pein: Zbil jsem jí otce!
Konan: Je mi jí trochu líto…
Sasori: Mě ne.. já taky nepoznal rodiče!
Deidara: Miluju jí.. ale ostatní se to nesmí dozvědět!! Pššššš!!!
Tobi: Jistě Danna jistě!!
Zetsu: Když jsem špehoval její rodinu všiml jsem si že je dost silná!!
Hidan: Třeba nám všem nakope pr*el!!
Kisame: Bublibulibuli *plave*
Itachi: Copak si mám pamatovat všechny co jsem zabil??
Ostatní:
Kabuto: Byl jsem u vyvraždění její rodiny.. bylo to hustý!!
Sakon a Ukon: Neznáme jí!
Kindoumaru: Já taky ne!
Kimimaro: Párkrát jsem jí zahlídl.. než jsem zemřel T_T
Jiroubou : Mám hlad..
Tayuya: Ta holka mě se*e!!!

A moc bych ti chtěla poděkovat za pochvalu blogu -^_^-... to potěší!! xD

Forest

16. září 2008 v 19:57 | Pilika ^_^ |  Blood Monster
"Miluju tě zlato!!...." zašeptala Satuka ze snu a objala Piliku tak že se začala dusit.
"Sa…Satu!!....udusíš měěěěěěěě!!!" vykvikla Pilika a mírně se Satukou zatřásla. Ta hned otevřela oči, vyskočila na nohy a vyndala kunai.
"Kdo jsi a co chceš??" zařvala do ticha. Všichni ostatní okamžitě vyskákali ze spacáků a se zbraněmi v ruce se rozhlíželi kolem. Pilika pomalu stala a protřela si oči.
"Satu!! To jsem byla já!! Dusila jsi mě!!" řekla. Satuka zčervenala a jen se uculila.
"Fááájn!!!" řekla Kaori a ani se nestihla znova uložit a spala. I ostatní se s remcáním uložili.
"Tak miluju tě zlato jo??" ušklíbla se Pilika.Satuka si jen načuřeně odfrkla a otočila se na druhou stranu. Znovu nastalo ticho. Naruto už nechrápal tak hlasitě, vlci nevyli přesto většina lidí nespala.
"Holky!... myslím že jsem v tom lese někoho viděla!!... nevím kdo to byla le.. určitě tam něco bylo!" špitla Ayako k Haře a Sui ležící vedle ní.
"To byl jen stín!" soudila Hara.
"Ne… určitě tam něco bylo!" nedala se Ayako. Nikdo už neodpověděl. Položila se tedy na záda a zadívala se na hvězdami posetou oblohu.
"Stejně tam něco bylo!!" brblala si pro sebe. Nic… skoro hodinu se nic nestalo a Ayako se pomalu ale jistě začínali zavírat oči.
*křup křup*
Ayako vyskočila takovou rychlostí že u toho kopla do Sui vedle.
"Rukogan!" vykřikla a zkřížila ruce. Oči jí nejprve zežloutly a následně se do nich nalila krvavá červeň. Rentgenovým zrakem přejížděla po okolí až.
"Je tam někdo já to věděla!!" vykřikla a rozeběhla se do temnoty lesa. To už se zvedl i Kakashi, Kurenai, postižený Sui, Hara a Michiko.
"Né!! Au… ne!!!" ozývali se z lesa výkřiky a zvuk o sebe bouchajících kunaiů či jiných zbraní. Michiko na nic nečekala a rozeběhla se do lesa za ní.
"Jdu jim pomoct!" vykřikla Miyako a rozeběhla se do lesa.
"Piliko!! Kaori!!! Zůstaňte tu a hlídejte věci!! My jdeme za nima!" zavelel Kakashi a i s ostatníma zmizel ve stínech lesa.
"Nech mě být!!!!" ozval se bolestný výkřik Ayako. Michiko přidala do kroku.
"Ayako?? Kde jsi??" zařvala do tmy Satuka.
"Holky pomoc!!!" bylo jim odpovědí.
"Sakra!! Kde je??" vyštěkla nervózně Miyako a začala si ze zvyku kousat nehty. //ehm… to dělam já ale to neřešte xDD//
Zvuk zbraní pomalu utichl a místo něj se ozvala mrazící ozvěna posledního výstřiku. Ticho… Všichni se zastavili. Němě zírali do tmy a všem běhala po zádech husí kůže.
"Ayako??" pípla Hara. Nic… už se nedoslavila žádná odpověď.
"Dělejte!! Musíme jí najít!!!" vykřikla Michiko a už se odrážela ale někdo jí chytil za ruku a nehodlal pustit.
"Kibo?" vyjekla Michiko naštvaně.
"Nikam nepůjdeme!... je noc.. akorát by se ztratil a to nemůžeme dopustit!... navíc.. ani nevíme kolik ninju zde může být! Vrátíme se do tábora a hned za úsvitu začneme s pátráním!" zakročil rázně Kakashi.
"Co…cože??" otevřela pusu Miyako.
"Děláte si prdel?? Ayako je někde tam v lese!! Třeba tam teď leží a potřebuje lékařskou pomoc… třeba má smrtelná zranění a do rána to nevydrží!.. třeba je ten její únosce někde tady a mučí jí a….a…a….a já nevim ale prostě já já chci pomoct!" vybuchla Michiko a gestikulativně se Kibovi vytrhla.
"Ne!!!!" přidala se Kurenai ke Kakashimu.
"Jak ne!! Já kašlu na vaše ne!! Já jí jdu hledat!!" vyštěkla Satuka ale Kakashi se velmi zamračil.
"Nikam nejdete! Konec! Vracíme se!! Pokud nechcete použiju proti vám jutsu! Sami nikam nejdete!" řekl tvrdě a ukázal směrem k tábořišti. První se sebrala Michiko a velkou rychlostí se vydala zpět. Po ní se s nadávkami co radši ani nebudu psát otočila Satuka a za ní zbytek.
"Uf… už jsme se báli že ji nenajdete!" usmála se Kaori když zahlédla Haru.
"Jenže mi jsme jí nenašli! Kakashi nám to zakázal že se ztratíme nebo nás někdo napadne!" řekla Sui a provokativně se podívala na Kakashiho.
"Cože??" vydala jen Pilika. Michiko kývla a hodila sebou na spacák.
"Hm…" poznamenala Kaori ale zavřela oči. Za chvílku zvedla hlavu Sui a kývla na Kaori. Hned na to Hara, Satuka, Pilika, Michiko a Miyako. Všechny na sebe pokývali.
"Hm… tak.. tak asi je lepší nápad jít až ráno!" poznamenala pak Kaori tiše a zalehla na Sam. Stejně tak i ostatní. Celé dvě hodiny bylo ticho, klid a mír. Pak se ale začali ozývat zvuky.
"Dělej!!" špitla Hara k Sui která se zvedla. Na kraji tábořiště už stála Kaori, Pilika a Miyako. Michiko se vykroutila z Kibova obětí a pomohla vstát Satuce. Všech osm se tiše vydalo do lesa. Jejich stíny zmizeli ve tmě lesa a nastal zase klid.
"Nejdeme za nimi??" optala se tiše Kurenai.
"Nemá to cenu… ty nezastavíme!... ale.. mohli to nahrát trochu líp! Prej zrovna Kaori nám dá za pravdu! To tak!" ušklíbl se Kakashi.
"Vím že ji šli hledat.. zachytila jsem její myšlenky!" dodala Kurenai.
"Nechme je.. už nejsou malé holčičky… jen ať to zkusí!" usmál se Kakashi a zavřel oči. I Kurenai se otočila. Tábořištěm se neslo tiché chrápání, všichni se převalovali… jen pár spacáků bylo prázdných… sedm stínů ničilo ticho noci.
"Ayako???"……….

Mno pááni.. začíná to bejt čim dál větší píčovina xDD

Slovní fotbálek xDD

16. září 2008 v 19:18 | Pilika ^_^ |  Keci,keci,kecičky xPP
Mno... mám pro vás takovou tu debilní hru co jí všichni znáte! Slovní fotbal xDD Takže.. já začnu vy budete pokračvat ju?? xD...
Takže..... Pilika vykopává a je to..... . berte to poslední písmeno ju?? xDD Prostě píčovina xDD
NAZDÁÁÁR!!! xDD

Michiko - vyhodnocení xDD

16. září 2008 v 18:51 | Pilika ^_^ |  Výsledek
Tak zlato Michiko!! :D
Před 16lety kdy jsi se narodila jsi dostala jméno Michiko. Žila jsi si s rodiči celkem v poklidu a jelikož jsi v mládí neměla žádné trauma tak jsi úplně normální, milá a ukecaná holka. Tvoje trochu špatná vlastnost je že jsi hroznej cholerik a při sporech nebo když ti něco nejde okamžitě vybuchuješ. Což občas není na škodu protože při takovym souboji je to občas i výhoda!
Jenže jak už to v životě bývá netrvalo dlouho a i ty jsi zažila trochu toho smutku. Když ti bylo 15 tak tvoje rodiče poslali na misi a ani jeden z nich už se nevrátil. Chtěla jsi najít jejich vraha a tak jsi se z Větrný kde jsi doposud žila vydala po světě a sbírala informace… narazila jsi i na Akatsuki a jelikož se ti zalíbil Sasori přijala jsi jejich nabídku a přidala se k nim. Pak ale Sasoriho zabila Sakura a jeho babička a ty jsi z toho byla špatná takže tě poslali do Konohy jako zvěda.
V listoví se ti zalíbilo a tak jsi zůstala. Nejen že jsi našla a zabila vraha svých rodičů ale taky jsi zde našla novou lásku a to Kibu.
Třeba že je to divný bavíš se se Sasukem protože neví o tvé špionáži, pak s Choujim- jídlo nadevše!!mno a pak taky s hyper Narutem který vždy dodá energii a především ramen!! Jídlo!!! xDD… Když už máš udělat dámskou jízdu zajdeš určitě k Tenten nebo Temari..
Nenávidíš Sakuru protože ti zabila Sasoriho a nemusíš Ino protože nenávidíš barbiny.
V boji jsi dost dobrá a to zejména v genjutsu a taijutsu které s tebou rád trénuje Lee.
Nyní si šťastně žiješ obklopená láskou a přáteli a jsi šťastná!
Co na tebe ostatní??
Jounini a učitelé:
Kakashi: Je silná…
Gai: Trénuje s Leeem!! Síla mládí!!
Asuma: Neznám… Iruko??
Iruka: Je to dobrá studentka!!
Baki: Neznám… Kurenai??
Kurenai: Málem mě porazila v genjutsu!!!
Anko: Fakt??
Shizune: Myslím že je vážně skvělá kunoichi!!
Studenti:
Neji: Nevím o kom mluvíme…
Rock Lee: Ty nevíš?? No přece Michiko!! Moje nejlepší studentka!!
Sakura: A taky jediná Lee… nemá mě ráda… nevím proč!!
Sasuke: Michiko?? Jo tak ta je vážně super!!
Naruto: Má ráda mě a ramen- ttebayo!!
TenTen: A já mám ráda zase jí!!
Hinata: Líbí se Narutovi-kun??
Chouji: Hinato vždyť má Kibu!! Mám jí rád chápe když mám hlad!!
Ino: Nemám jí ráda!!
Shino: Já taky ne… šlápla mi na broučka!!
Shikamaru: Nechtěl bych si jí znepřátelit!!
Kiba: Moje největší láska!!! ♥
Akamaru: Haf!! *moje taky!!*
Kankurou : Neznám ji…
Gaara: Hm…
Temari: Jak hm?? Máš říct že Michiko je prostě prima holka!!
Sannini:
Jiraiya: *slintá*
Tsunade: *dá mu pěstí*
Orochimaru: … má ji rád Sasuke tak já taky!!
Akatsuki:
Pein: Moc dobrá členka!!
Konan: Má hezký vlasy!!
Sasori: Škoda že jsem umřel tak brzo!!
Deidara: Je s ní sranda!!
Tobi: Dala mi lízátko!! Mám ji rád!!
Zetsu: Jí zeleninu!!
Hidan: Moc jí teda neznám ale je hezká!!
Kisame: Nejí ryby!!! Hurááá!!!
Itachi: Hm… nevím o ní moc!!
Ostatní:
Kabuto: .. *odchází*
Sakon a Ukon: Zemřeli jsme dřív než jsme jí poznali!!
Kindoumaru: To je pravda…
Kimimaro: Škoda…
Jiroubou : To jo je pěkná!!
Tayuya: *žárlí*

Nina-hodnocení!

16. září 2008 v 18:45 | Pilika ^_^ |  Výsledek
Všichni ti říkají Nina-san a je to 12 let. Jsi vcelku klidná,silná a geniální. Když jsi byla malá zničehonic přišel k vám domů Sasuke a bez varování začal útočit na tvé rodiče. Bylo ti pět ale chápala jsi co se děje! Matka na tebe začala křičet ať utečeš ale ty jsi nechtěla a tak tě otec pomocí speciálního pískového jutsu přemístil na poušť. Než jsi se stihla vrátit zpět oba rodiče byli mrtvý a Sasuke pryč. Přísahala jsi že se pomstíš a tak jsi se vydala do zvučné ho zabít. Jenže místo Sasukeho jsi našla Orochimara s kterým jsi začala bojovat. Samozřejmě jsi ve svých pěti nemohla porazit jeho. Měla jsi neskonalí štěstí že se objevil Sasori co si chtěl vyslechnout nějakého svého špeha. Zahlédl tě jak bojuješ a byl uchvácen tvou silou. Proto ti pomohl a vzal sebou do akatsuki. Všichni se rozhodli že můžeš zůstat a oni ti pomohou zesílit.
Nyní jsi velmi dobý medic-nin, bojuješ s ninjutsu a taijutsu! Bohužel zatím jsi si nenašla žádné přátele. To že jsi akatsuki ale ještě neznamená že bys nemohla milovat. Naopak!! Za Kibu bys položila i život stejně jako on za tebe!!
Tvým snem je zabít Sasukeho a pomstít tak své rodiče!
Co na tebe ostatní??
Jounini a učitelé:
Kakashi: Párkrát jsem jí zahlídl…
Gai: Neznám jí!
Asuma: Je z akatsuki… proto je to nepřítel!
Iruka: Nevím o koho jde!
Baki: Znal jsem její rodiče…
Kurenai: Taky nevím o koho jde!
Anko: Chtěla bych s ní poměřit síly!!
Shizune: Není na takové věci malá??
Studenti:
Neji: Je silná!
Rock Lee: A hezká!
Sakura: A zlá!!!
Sasuke: Zabil jsem jí rodiče… no a co já byl taky sám!!
Naruto: Je mi jí líto.. vím jak se cítí…
TenTen: Kdo to je??
Hinata: Vypadá… drsně!
Chouji: Dal bych si sušenku!
Ino: Je mi protivná!!
Shino: Vypadá zvláštně!
Shikamaru: Zzzzzzzz *spí*
Kiba: Miluju jí…. Když jí poznáte blíže je prostě úžasná!!
Akamaru: haf *občas se jí bojím!*
Kankurou : Vím jen že je z písečné!
Gaara: Vypadá mile!
Temari: Mile?? Jestli mile znamená hrozivě!!
Sannini:
Jiraiya: Hrozivě?? Úuuuu pozval bych jí někam!!
Tsunade: *odpálí ho na druhý konec vesnice*
Orochimaru: Bojoval jsem s ní… byla velmi silná i když byla malá!!
Akatsuki:
Pein: Jsem rád že je u nás!!
Konan: Já také… je s ní celkem legrace!
Sasori: Našel jsem ji!
Deidara: Moc jí teda neznám!
Tobi: Vypadá trochu hrozivě!
Zetsu: Ale nikdy nebyla zlá!
Hidan: Vypadá drsně a mazácky!!
Kisame: A je hezká!!
Itachi: Bráška jí zabil rodiče.. jen a´t ho zabije!!
Ostatní:
Kabuto: Byla silná!!
Sakon a Ukon: Je zajímavá!!
Kindoumaru: Neznám jí!
Kimimaro: Je dobrá!
Jiroubou : Mám hlad!
Tayuya: Líbí se mi!

Naomi- výsledek

15. září 2008 v 20:40 | Pilika ^_^ |  Výsledek

Narodila jsi se před 16 lety do rodiny proslulého ninji Hatake Kakashi a legendární saninky Tsunade. Stejně jako tvůj otec i ty máš příjmení Hatake,a tvé křesní jméno je Naomi. Vzhledem k tomu že jako jedna z mála ve vesnici jsi měla oba rodiče, navíc se zájmem o tebe jsi trošku trhla, inteligentní, silná a máš ráda humor.
Před čtyřmi lety jsi se rozhodla že se osamostatníš a tak jsi odešla ke skupině ANBU! Vřele tě přijali protože jako dcera Tsunade a Kakashiho máš velké předpoklady že budeš velmi dobrá kunoichi. Vlastně už jsi! Velmi dobře ovládáš boj se zbraněmi a taky ninjutsu!
Díky své přátelské povaze máš hodně přátel.. třeba Sakuru nebo Saie a to nepočítáme spoustu přátel v řadách ANBU! Najdou se ale i lidé které nesnášíš a to zejména Sasuke!
Při záchraně jednoho posla z písečné vesnice jsi poznala Gaaru a až po uši jsi se do něj zamilovala! Nyní za ním často v noci tajně chodíš!
Tvým asi největším snem je vyrovnat se tvému otci!
Co na tebe ostatní??
Jounini a učitelé:
Kakashi: Moje malá, šikovná holčička!
Gai: Možná že je lepší než Kakashi!
Asuma:Je vážně dobrá! Už jsem spolu bojovali…. Jen taktak jsem vyhrál!
Iruka: Chodívala na akademii!! Je to moc milá dívka!
Baki: Vím kdo to je ale moc jí neznám!
Kurenai: Často jsem jí viděla s Kakashim ale jinak o ní moc nevím!
Anko: Už jsme spolu bojovali!! Je silná!!
Shizune: Je pro mě skoro jako vnučka!!
Studenti:
Neji: Znám jí…
Rock Lee: Já taky!
Sakura: Je moc fajn!!
Sasuke: Nesnáším jí… je blbá!
Naruto: Párkrát jsem jí zahlídl.
TenTen: Hm.. nápodobně!
Hinata: Pamatuju si na ní.. pak ale odešla k ANBU ne??
Chouji: Mám hlad!
Ino: Je docela hezká!
Shino: *běží za broukama*
Shikamaru: Zzzzz *spí*
Kiba: Je moc hezká!
Akamaru: haf *taky bych řekl*
Kankurou : Miluje našeho Gaaru??
Gaara: Já jí prostě miluju!!
Temari: Změnila nám Gaaru!
Sannini:
Jiraiya: Je vidět že je po Tsunade!
Tsunade: Jsem na ní hrdá!
Orochimaru: Neznám jí… ale rád bych!
Akatsuki:
Pein: Neznám jí…
Konan: Je silná!
Sasori: A dost mladá!
Deidara: A celkem vtipná!
Tobi: Tobi is good boy!!
Zetsu: Jí zeleninu!!
Kisame: A ryby!!
Hidan: Bojuje kosou??
Itachi: Neznám…
Ostatní:
Kabuto: Nelíbí se mi!
Sakon a Ukon: Vypadá silně!!
Kindoumaru: Hm..
Kimimaro: Už jsem jí viděl!
Jiroubou : Dejte mi pokoj!
Tayuya: Vypadá silně!!

jasanek13 -vyhodnocení

15. září 2008 v 14:01 | Pilika ^_^ |  Výsledek
Již devatenáct let jsi na tomto světě a neseš jméno Jamika. Jsi zlá, nelítostná přesto chytrá a silná. Za ty horší vlastnosti nemůžeš protože nebyl kdo by tě vychovával! Jednoho dne se tví rodiče rozhodli navštívit tvou tetu v oblačné a vzít tě s sebou. Šli jste vy tři a k tomu ještě pár lidí jenž měli za úkol tví rodiče chránit. Bohužel ale nastal problé….
Rodiče ti zabil ninja jenž v sobě měl zapečetěného čtyř-ocasatého démona Sokou. Stalo se to když jsi byla ještě tak maličká že jsi nemohla nic dělat. Byla jsi jediná kdo jeho útok přežil!
To ti byli čtyři ale už jsi chápala co se děje. Vydala jsi se tedy kamsi do neznáma.
Na tvé cestě tě našla Konan a Pein a vzali tě do Akatsuki s sebou. Byla jsi tedy vychována zabijáky a není se čemu divit že jsi taková!
Tví rodiče byli velmi silní, není se tedy žádná novinka že i ty jsi dobrá! Bojuješ s Ninjutsu, Genjutsu ale tvou hlavní zbraní a vlastně i obranou je že jsi medic.
V organizaci si rozumíš vlastně s každým i když k Deidarovi cítíš něco mnohem víc než přátelství! I on to cítí a taky ti to dává jasně najevo! Zato kdybys mohla ta bys zabila Sasukeho protože ho prostě a jednoduše nesnášíš!!
Nyní jsi celkem spokojená ale pořád máš sen pomstít tvé rodiče.
Co na tebe ostatní??

Jounini a učitelé:
Kakashi: Znal jsem její rodiče… jestli je po nich bude hodně dobrá!!
Gai: Máš pravdu i já si na ně vzpomínám!!
Asuma: Já si pamatuji i jí!!
Iruka: Neznám jí…
Baki: Já také ne!
Kurenai: Jednou jsem s ní bojovala… byla jsem měsíc v nemocnici!!
Anko: Chtěla bych s ní bojovat!
Shizune: Pamatuji si na ní.. ale jen matně!

Studenti:
Neji: Jednou jsem jí viděl!
Rock Lee: Neznám jí… má sílu mládí??
Sakura: Nemám jí ráda!!
Sasuke: Nesnáším jí!!!
Naruto: Jí ramen?
TenTen: Nevím kdo to je!
Hinata: Já taky… ne…
Chouji: Je až moc hubená!!
Ino: Je divná!!
Shino: Má ráda hmyz??
Shikamaru: Myslím že ne!!
Kiba: Je hezká!
Akamaru: haf *a silná*
Kankurou : Zase o ní nic nevím.. co vy??
Gaara: Já taky ne!!
Temari:Jednou jsem jí viděla.. je děsivá.. ale hezká!!

Sannini:
Jiraiya: Máš pravdu!! Není jen hezká je přímo nádherná!!
Tsunade: Možná je lepší medic než já!!
Orochimaru: Nenávidí Sasukeho.. asi jí zabiju!

Akatsuki:
Pein: Je super!!
Konan: Je jako moje sestra!!
Sasori: Tak jako nevadí mi!!
Deidara: Miluji jí!!! Jamiko… krásná, milá…
Hidan: Milá?? Jak na koho že?
Tobi: Na mě ano!!
Zetsu: Šlápla mi na hlavu ale vím že to bylo omylem!
Kisame: Je s ní legrace!!
Itachi: Mám jí celkem rád!!

Ostatní:
Kabuto: Orochimaru jí chce zabít.. tak já taky!
Sakon a Ukon: Je hezká!!
Kindoumaru: Neznám jí…
Kimimaro: Má kekei genkai??
Jiroubou : Mám hlad..
Tayuya: Nese*te mě už!!