Červen 2008

Ne....

30. června 2008 v 16:53 | Baaruuskaa |  Magic
V lese….
"Hinato počkej !!" zařval Naruto a chytil jí za ruku. "Nech mě, pusť mě !!! Slyšíš ?!!!" začala ječet Hinata a vytrhla se. "Hianto poslouchej mě !!" řekl Naruto ale Hinata zavrtěla hlavou. Pak popoběhla. "Já tě nechápu….říkala jsi že mě miluješ !!" zakřičel na ní. "To ty smi nikdy neřekl !!" podotkla suše a odešla. Naruto to ale…//jako obvykle//….nevzdal. Přiběhl k ní a namáčkl jí ke stromu. Hinata se sice snažila uvolnit ale on jí zjevně nehodlal jen tak pustit. "Máš pravdu…ale říkám ti to teď !! Hinato te´d mě poslouchej! To co se stalo je mi líto ale nebyla to moje vina.Nechci se vymlouvat ale přišla jsi v ten nesprávný okamžik. Viděla jsi jen začátek. Kdyby jsi tam přišla později tak by jsi viděla že jsem se divil stejně jako ty !!! Hinato…. Vím že ty jsi to nejlepší co mě v životě potkalo !! Nechci aby to dopadlo takhle !! Hinato já…miluju tě !!!" řekl Naruto a políbil jí.
"Naruto já…" začala Hinata ale Naruto jí něžně položil prst na ústa. "Jestli chceš tak odejdeš….ale….nechci tě do ničeho nutit. Jestli jsi tu šťastná zůstaň tu a já budu šťastný že jsi šťastná !!"usmál se a pustil jí. Pak se sebral a odešel…..
Ve válce…
Orochimaru už přizabil Tsunade, která se sotva mohla nadechnout a nyní zmlátil Jirayu který už se ani nezvedl. "Fajn….tak a teď na Konohu !" ušklíbl se. "Asi jsi zapomněl na nás ne ??" ušklíbla se černovlasá dívka a zastoupila mu cestu. "Jo…Pilika má pravdu….my se jen tak nedáme !" kývla Sui a připravila si katanu. Za ně se s úšklebky na tvářích postavili Hara, Satuka, Michiko a Ayako. "Mám se bát šesti malejch holek ??" zasmál se Orochimaru. "Počkej…..jo máš !!" usmála se Michiko a zvedla ruce do vzduchu. Orochimaru otevřel pusu a vytáhl si z ní meč. "Fajn….když tolik toužíte po smrti já vám to dopřeju !!" zašklebil se a rozeběhl se proti nim….
Ozval se výkřik, rána a další výkřik. "Nééééé !!!" ozvalo se nejmíň šest hlasů. "Kaori !!!!!"
"Kaori ne !!! Cos to udělala !!!" řvala Hara a chtěla běžet k ní. Kaorinin tichý hlásek jí ale zastavil. "Ne….já….zradila jsem….jediná věc jak to odčinit je že….vás zachráním !" zašeptala bolestně ale nehla se ani o milimetr.Orochimarův meč měla ostře bodnutý do břicha. "Ale ale…moje malá Kaori !! Takhle jsi dopadnout nemusela ! Kdybys zůstala se mnou mohla jsi žít. Teď zemřeš !" chechtal se slizce a ještě přitlačil. Meč zajel tak hluboko že Kaori projel tělem.Bolestně vykřikla ale usmála se. "Co ??" divil se orochimaru. "Máš pravdu umřu. Ale ty taky !" zašeptala a zkřížila prsty. Kolem nich se utvořil v zemi světlí kruh.Z něj vylezli větve a kořeny a spoutali ho. Kaori vzala katanu pevně do roztřesených rukou a sekla. Ozval se křik a katana se zasekla. Do prostředka Orochimarovi hlavy. Orochimaru se odporoučel k zemi. Byl mrtví. Kaori katanu pustila a ta celá od krve spadla na zem. Stejně jako Kaori. Spadla na kolena do louže jasně rudé krve. Ztěžka dýchala. Obraz se jí začínal rozmazávat. Už necítila nic. Zavřela oči.
"Kaori !!" Znovu tedy oči otevřela. Už neklečela. Teď ležela a nad sebou měla šest ustaraných obličejů. "hm…." Vydala. "Proč ??" v tom slově bylo tolik otázek tolik věcí. Všichni ho měli v hlavách. Dokonce i Kaori. "Proč ?? Já…já nevím….asi protože….jste moje kamarádky a já vás zradila. Chtěla jsem se tím zachránit…Nechtěla jsem vám ublížit jen… jsem chtěla chránit Naruta ….za cenu vlastního přátelství.Doufám že jste mě pochopili a….odpustili mi….." Dokončila a naposledy se na holky zadívala. "Co na mě tak koukáte ?? I já jsem kamarádka !!" usmála se a zavřela oči. "Kaori ??" šeptla Pilika a po tvářích se jí začali koulet slzy. "Ne…" zamumlala Michiko a i ona začala plakat. Plakali nad smrtí kamarádky všichni. Z nebe začali padat velké modré kapky. Padalo jich pořád víc a víc….jako by chtěli smít špínu nedávných událostí. Mísili se s krví a stékali po uslzených tvářích.
"Jsem tady !!!!" ozval se radostný výkřik. Holky se smutně podívali na usmívajícího se Naruto. "No tak co tam sedíte a lelkujete ??? Je na čase zachránit Kaori a Listovou a vrátit se domů !!" usmíval se. Holky však jen mlčeli. Naruto se k nim přiblížil. Úsměv mu stuhl. Na zemi vyděl ležet svou sestru. Celou od krve. Bez známek života. "Ne…" vyplulo mu z úst. "Musíme jí nějak zachránit !!!" zařval a klekl si k ní. "Je nám líto Naruto !Je mrtvá…" řekla smutně Pilika a soucitně mu položila ruku na rameno. "Měli bychom jí odnést do vesnice !!" zamumlala Hara. Naruto jí vzal do náruče a vydal se směrem konohy…..
Škoda žře tu neni Kaori T_T ta by mě zabila za to jak jsem jí zabila xDD

Mno jo no další SB xDD

29. června 2008 v 20:00 | Baaruuskaa |  °°For SB a oblíbené blogy ^^°°
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁno další SB ^_^ to už je dneska druhý.......a tím SB je Molly se svým krásným bločkem molly-star.blog.cz děkuji ^_^

Všichni před bránu !

29. června 2008 v 13:28 | Baaruuskaa |  Magic
Tááááááááááááák jo tady je new dílek ae vy tu stejně nejste takže je fuk že ho sem dávam xDD
Znovu v Konoze…
"Všichni před bránu !!!" zavelela právě příchozí Tsunade a sama vyskočila na bránu. Všichni ninjové byli ve chvilce venku. Na pravo od Konoháčů stáli ninjové Měsíčné a na levo ninjoví písečné s Gaarou v čele. Všichni doktoři na hradbách vedeni Sakurou.
V čele Listové Tsunade, Pilika, Michiko, Hara, Satuka, Miyako, Sui, Kakashi, Jiraya a pár dalších joninu. Na druhé straně Oorchimaru, Kabuto….a Kaori. "Ahoj bývalý týme !" usmál se slizce Oro. "Kde máte Naruta-kun ?" usmál se Kabuto a posunul si brýle. "A…ahoj holky…." Šeptla sotva slyšitelně Kaori. Takhle se vůbec neznala. Byla celá taková ne svá. "Ahoj…kamarádko !!" poznamenala ironicky Hara a ostatní holky se mile xDD ušklíbli. "Tsunade…,máte ještě čas se vzdát a já vás zabiju rychle !" usmál se Oro ale Tsunade nasadila vážný výraz. "Myslíš že všichni tihle ninjové sem přišli aby se vzdaly ??"řekla pevně a Oro se zamračil. "Gaaro, vem měsíčné ninji a zaútočte…holky vy si vemte Kaori….znáte ji….a já a Jiraya si vezmem Orochimara !" zavelela Tsunade a vyvolala svého slimáka Katsuyu.Následoval ji i Jiraya a vyvolal svou ropuchu. "Hlupáci !!!" vykřikl posměšně Oro a vyskočil na Mandy. "Do boje !!!!" zařval pak a celá ta armáda obřích rozměrů se vydala kupředu. "Budem bojovat s Kaori nebo s těmahle ??" optala se Satuka a zabodla katanu do jednoho zvučáka který na ní skákal. "No….asi budeme muset nejdřív zabít ty před náma….. jinak se k ní nedostaneme !" poznamenala Sui a vyhla se asi dvaceti kunaium. Pak ten poslední chytila a vrhla ho zpět majiteli. Ten to nečekal a jaksi nestihl uskočit. "Začíná mě to bavit !!" usmála se a vyběhla dopředu. "Pili ?? Chceš pomoct ??" optala se Michiko protože Pilika už jaksi nestíhala. "Jo docela ráda….mám radši boj na dálku !" ušklíbla se Pilika a kunaiem podřízla jednoho chlápka za Michiko. "Fajn budem se bránit na vzájem !" usmála se Michiko a opřela se Pilice o záda. Ayako vyskočila asi tak dvacet metrů do výšky a začala házet kunaie, shurikeny, jehlice a všechny možné ostré předměty. Hara pálila jednoho ninju zatímco druhého mučila v genjutsu. Kaori ale taky nezahálela. Sice vždycky "náhodou" u hodu svým železným bumerangem po stranách s čepelemi…//doufám že jsem to pochopila xDD//……zasáhla víc svých spojenců než konoháčů ale taky bojovala. "Mam vás dost !!!" zařvala Michiko a přepůlila větrem asi dvacet ninju. "Fůůůů……to bylo drsný !!!" ušklíbla se Pilika a uzavřela další ninji v genjutsu. Sui vyskočila vysoko nad zem a při dopadu rozsekla doslova vejpůl nějakou kunoichi. Satuka zase něco pošeptala Gině do ucha a ta se jako krvelačná zrůda pustila do soupeřů.Prostě hromadná destrukce.
Jiraya se snažil Orochimara zasáhnout ohněm. "To myslíš vážně !! Copak si myslíš že mě tímhle porazíš ?? Na mě nemáš !!!" ďábelsky se zasmál Orochimaru. Vtom do jeho břího hada vrazila Tsunade pěstí. Had nevydržel a zmizel. "Dobře…možná nejste tak špatní !!" poznamenal Oro slizce a znovu ho vyvolal….

mno....další SB

29. června 2008 v 13:22 | Baaruuskaa |  °°For SB a oblíbené blogy ^^°°
Áno mám další SB ^_^ nachází se zde a určo doporučuji ^_^
ten je pro mě a je fááááááááákt boží *_*
mno a tahle hrůza je ode mě xDD
děkuju ^_^

Už zase ??

27. června 2008 v 21:43 | Baaruuskaa |  Oznamy
Ten už je dneska TŘETÍ !!!! ae už toho fak necham mamsa mě vyhazuje a já musim.......a ten desing už tu zůstane !!! konec páááááááááá xDD

Zase new desing xDD

27. června 2008 v 19:31 | Baaruuskaa |  Magic
Mno...já vim...xDD za chvilku budu jak Hara xDD no co....ae ta žlutá byla šííííílená xDD tohle je taky nic moc ae rozhodně lepší xDD i ten Sasori se mi tam líbí xPP

Fajn….JDEME !!!

27. června 2008 v 17:41 | Baaruuskaa |  Magic
Naruto se cítil jako vygumovaný. Bylo mu divně ale na to moc nemyslel. Rozeběhl se směrem odkud cítil nejvíc chakry. Běžel co nejrychleji. Nekoukal na to co má kolem sebe, nad sebou či pod sebou. Jediné co bylo zachránit Hinatu ! Doběhl až na louku plnou víl. Sice na ně chvilku koukal. Pak si ale vzpomenul že je v genjutsu a tak se vydal dál. Doběhl až k jezeru za loukou. Už by běžel dál když. Zabrzdil tak prudce že málem spadl. "Co to ??" vydal a koukal na vodní hladinu. Hinata si tam jen tak tancovala. Její ladné pohyby byli plné citů a emocí. Nemohl od ní odtrhnout oči. Jen tam stál na břehu a sledoval co se děje.
Když dotančila jako bez života vylezla na břeh a přes to že musela Naruta vidět odešla na druhou stranu. "Hinato !!!" vykřikl a běžel za ní. Popadl jí za ruku a přivinul k sobě. "Jsem rád že jsi v pořádku !!" zašeptal jí do vlasů. Ona se mu ale vytrhla a koukla na sebe. Její šaty se začínali měnit na obyčejné jaké měla dřív. "Co…co jsi mi to udělal ??" divila se a tahala za mikinu. "Jdi pryč !!" vyštěkla na něj a šla pryč. "Hinato….to….nejsi ty !" zavrtěl hlavou Naruto. "Máš pravdu…..nejsem….už nejsem tak blbá a slepá a důvěřivá. Už nejsem ta slabá a nesmělá Hinata. Ne…už jsem něco víc….už nejsem ninja….. teď jsem víla !" prohlásila Hinata a už by odcházela ale naruto jí znovu chytil a zadíval se jí do očí. "Vážně Hinato ???" řekl a nespouštěl z ní pohled. "Já…no…..jo…" řekla nejistě a uhla. "Prosím Hinato já…." Začal Naruto ale cosi ho přerušilo. "Jdi od Hinaty pryč !!" Zařvala Nano a hrubě si Hinatu přitáhla…..//lesba xDD//…. Hinata se na ní ublíženě podívala a pak se jí vytrhla. "Nechte mě všichni na pokoji !!!" zaječela a zdrhla. "Hinato !!!" zařvali oba najednou a pak se začali propalovat pohledy. "Nechte jí jít !!" vyštěkl naštvaně Naruto. "Ne …..je tu šťastná !! Ty ji nech !!" vyštěkla na oplátku Nano. "Co mám udělat aby jste jí pustila ??" pokrčil Naruto rameny. "Dobře…jediné co chci je aby byla šťastná….máš půl hodiny na to abys jí přesvědčil aby odešla. Pak tě tu nechám zavřít navždy !!" řekla Nano a Naruto rozhodně kývl. Pak se rozeběhl lesem za Hinatou…..
"Tsunade-sama !!" Pátá se rychle otočila. "Ano Kotetsu ??" zeptala se směr dusícího se Kotetsu. "Vše…všechno je připravené…Naruto a Hinata ještě nedorazili….. zato do…dorazili…." Jenže byl přerušen. "My !!" usmívala se Michiko stojícího za ním a soucitně ho poplácala po zádech. "Ale…kde je Naruto ??" vykřikla Tsunade. "Zůstal tam a zachraňuje Hinatu !" odpověděla Pilika. "A…ale on je jeden z nejlepších schinoby Listové …..potřebujeme ho !!!" zhrozila se Tsunade a v nervozitě si začala okusovat nehty. "On se vrátí…navíc s Hinatou !" ujistila ji Satuka a mírně se usmála. "Dobře…snad to zvládnou brzo." Vzdychla Tsunade ale přešla to. "Jděte se připravit ! Za svítání se sejdeme u brány!" kývla nakonec a pokynula holkám. Ty všechny naráz kývli a rozeběhli se k anbu. Tam si každá vzali to co k boji potřebovali jako katany, vlky xDD a tak. Když byli připravené…chvilku to přece jen trvalo….běželi zase zpět k bráně. U ní stálo již nespočet ninju. "Bojíš se ??" šeptla Michiko Pilice. "Já…no…po pravdě…ani moc…ne…." Ušklíbla se Pilika a Michiko se šibalsky usmála. "Já taky…spíš se těšim !" zašklebila se a spustila svou kekei genkai. Mezi hnědovlasými, černovlasými a blonďatými lidmi se docela vyjímala se svými jasně modrými vlasy. Pilika se ohlédla kolem. Sui si zkoušela pohyby se svou katanou, Satuka něco šeptala Gině do ucha a Ayako si připravovala kunaie a schurikeny.Miyako si vyndala svou vodní píšťalku a zkoušela si dělat pár bublin. Hara byla kdesi s Gaarou a domlouvala se s ním na útoku a tak. Pilika trochu posmutněla při pomyšlení že za chvíli budou muset bojovat proti Kaori….
Mezitím…
"Kaori !!! Jdeme !!!!!" zavelel Orochimaru a táhl jí ven. Kaori se mu vytrhla a vražedně se na něj dívala. "Umim chodit sama !!" zavrčela a vyběhla před doupě. Tam ale narazila do kohosi před sebou. "hej dávej bacha jo !!!" zavrčel ten někdo. "Hey sorry !!" řekla Kaori a třela si naražené čelo když otevřela oči málem zase narazila. Před ní stála armáda obrovských rozměrů. Kaori nemohla nic jiného než otevřít pusu. "Ty vole !" vyjekla. "Copak ?? Čekala jsi že bych byl tak hloupí že bych zaútočil na vesnici plnou ninju bez armády ??" smál se Orochimaru. "No…já…nečekala jsem tohle !" ukázala Kaori na ninji před sebou. *taky proto že jsem chtěla pomoct Listovejm…ale…..proti tomuhle nemaj šanci !* pomyslela si a hned to poslala Sam která to sledovala stejně udiveně jako ona. *Hm….je to hustý !!* poslala jí Sam odpověď a nesouhlasně štěkla….//bo jak dělaj vlc xPP//…."Fajn….JDEME !!!" zavelel Oro a obrátil se na Kaori. "Ty budeš u mě !!" usmál se a Kaori se zhnuseně odvrátila. "No jo pořád !" broukla. Pak se celá armáda dala směr Konoha….

New desing

27. června 2008 v 13:02 | Baaruuskaa |  Oznamy
Mno tak určo jsme si všimli že mam new desing....i když...neni moc novej už tu byl ae mě se nelíbil xDD nelíbí se mi ani ted ae.....bohužel za a. nemam čas a za b. se mi to už nechce předělávat xDD takže všechno xDD

Super tajnej manévr !!! xDD

27. června 2008 v 11:05 | Baaruuskaa |  Magic
Já vim porád taky otravuju ^_^ ae něco od vás potřebuju.....pro ty co jsou v Magic......vymyslete si nějakej super tajnej zabijáckej manévr xDD.....a pošlete mi to meilem bo po icq !!! ae jako něco fakt drsnýho !!! a Kaori ty to psát nemusíš tebe mam !!!^_^ kapiš ??? fajn......
Arigáááááááto !!! ^_^

bude tak…….za tři hodiny !

27. června 2008 v 11:02 | Baaruuskaa |  Magic
Jsem šťastná že jsem prošla úspěšně osmím ročníkem takže tenhle díl bude hooooodně dlouhej ^_^
"Sui !! Makej !! Jseš pozadu !" rejpala Ayako do Sui která nepřítomně běžela. "Stát !!!" vykřikla najednou Hara a prudce vymrštila ruce do stran. Sui ani Ayako to nečekali a *bum*. Obě dřepěli na zadku. "Co…co je ?? Nepřítel ??" začala se hned strachovat Ayako a škrábala se na nohy. Chvilka ticha. Hara jen koukala před sebe jako by něco hledala. "Tak co ??" vyjekla už naštvaně Sui a strčila do Hary. "Nic" zazubila se Hara a spadla na zem v křečích smíchu. "Vy….vy….měli…měli by jste se vidět !!" vypískla mezi smíchem a dál válela sudy. Ayako a Sui si vyměnili pohledy. "Takže…..chceš říct že mám mega modřinu na zadku jen proto že se nic neděje ??" optala se Sui a povytáhla obočí. "Já…chtěla jsem zjistit jak rychlí máte reakce !" uculila se Hara a vstala. Ayako mrkla na Sui a ta nasadila vražedný výraz. "Děláš si z nás prdel ??" procedila a prokřupala si pěsti. "Né…já….já…nic !" culila se dál Hara. "Mam jí podržet a ty jí zmlátíš nebo obráceně ??" koukla se vražedně Ayako na Sui. "Já jí zmlátim !" kývla a už se rozebíhali když….
"Hej vy slyšíte ???" ozvalo se z vysílačky.
"E ??" vydali všechny tři najednou. Hara vzala vysílačku do ruky a klepla do ní. Nic. Klepla znovu. Nic.
"Je to rozbitý !" oznámila.
"Haro ??" ozvalo se znova.
"Piliko ??" divila se Hara a nevěřícně koukala na vysílačku.
"Na něco jsme přišli !" odpověděla Pilika a Hara dala vysílačku blíž aby to slyšeli i Ayako a Sui.
"Je tady silný genjutsu. Podle mě by mělo zasahovat dost daleko tak se podívejte kolem !" nakázala Pilika a vypla vysílačku. "Má tady bejt genjutsu ?? Tak se po něm podívejte !!" přikázala Hara. "ehm….Haro ? Ty jsi expert na genjutsu !" podívala se na ní nechápavě Sui a trochu do ní dloubla. "Drahoušku je ti dobře ??" broukla s úsměvem a dloubla jí do žeber. "Jo já…jasně !" zazubila se Hara a zvedla se ze země. "Tak já se podívám !" řekla nakonec a začala koukat po okolí. Po chvilce se sebrala a vydala se směrem kudy přišli. "Haro ??" zavolala po chvilce čekání Ayako a zvedla se aby mohla jít za ní. "Už ho máááám !" vypískla najednou Hara. Ayako a Sui se sebrali a rozeběhli se za ní. "Piliko ? Mam ho…je v něm spousta nějaký chakry a pak….je tam i ta Hinaty !" usmála se spokojeně Hara na vysílačku. "Fajn…..přijďte sem !" ozvala se Pilika. "Proč jako my ???" vytrhla Haře Sui vysílačku. "protože nás je tu víc !!" ozvala se z druhé strany Michiko. "No….jo porád !" vyštěkla Sui a za hlasitého remcání se vydala na druhou stranu. Hara a Ayako jí s chichotáním následovali.
U Naruta a holek….
"Kde jsou tak dlouho ??" zavřeštěl Naruto po asi tak minutovém čekání na zbytek skupiny. "Sim tě !Klidni se jo !!" seřvala ho Michiko. "Když….už teď to nestíháme !" nedal se Naruto. "My už jsme tady prosim vás !!" ozvala se za jejich zády udýchaná Sui. "Fajn….je to celkem silný genjutsu….amatér ho nepozná !" řekla Hara a přišla k Pilice která zarytě civěla do prázdna. "Na co tak koukaji ??" optala se šeptem Satuka Naruta který jen pokrčil rameny. "To genjutsu začíná tady !" ukázala Pilika na pomyslnou hranici. "Fajn…a co budem dělat teď ???" sedla si znuděně Michiko. "Teď ho zrušíme !" usmála se Hara a taky si sedla. Pilika si sedla hned vedle a obě udělali z rukou jakýsi kříž. Pak obě zavřeli oči a začali něco tichounce mumlat……
U Kaori…..
"Mě to tu nebaví !! nebaví !!! nebaví !!!" prozpěvovala si Kaori a procházela snad již padesátou místností Orochimarova rozlehlého domu. "Když tě to nebaví můžeš jít třeba trénovat Kaori-chan !" Kaori se otočila a spočinula tváří v tvář usmívajícímu se Kabutovi. "E ?? Co tady chceš ??" vyštěkla. "Jen jsem šel do svého pokoje !" usmál se zase Kabuto a rozvalil se na posteli. "Sorry já to nevěděla !" řekla otráveně Kaori a vyšla z pokoje. Kabutova ruka jí ale zastavila. "Co chceš ???" vyštěkla zase a snažila se mu vykroutit. "Chci tě varovat !!! Opovaž se podvést Lorda Orochimaru jinak….." Kaori se na něj vražedně podívala. "Jinak co ??" zařvala mu do obličeje. "Jinak…..tě zabiju !!!" zavrčel Kabuto, pustil jí, strčil a zavřel dveře před nosem. "Jinak tě zabiju !!" napodobovala Kaori jeho hlas. "Jo už se třesu !!!" zařvala na zavřené dveře a pak nasupeně odkráčela……
Někde v Konoze
"Máme ještě dvě hodiny do úsvitu !! Pošlete nějaké učitele s akademie aby odvedli ženy a děti do bezpečí. Pak zajistěte uschování důležitých svitků a listin Konohy !! A pošlete někoho aby vzkázal všem schinobi a kunoichi schopných boje aby se za úsvitu dostavili před bránu Konohy. A pak taky někoho aby svolal všechny doktory. Povede je Sakura Haruno. Řekněte jí ať je rozdělí na polovinu a jedna ať zůstane v nemocnici a druhá jde k hradbám. Do nemocnice se budou nosit jen velmi těžce zranění. Až to všechno bude přijďte mi to říct ! A….zjistěte mi jestli už se vrátil Uzumaki Naruto a Hyuugy Hinata !!! Tak teď běžte !!!" nakázala Tsunade Kotetsu a Izumovi kteří po jejích lovech zmizeli v obláčku kouře. Tsunade se sebrala a rychlím krokem šla do nemocnice. "Připravte všechny sály !!! Vyndejte všechny léky a zajistěte dost protijedů proti hadům !! Pak se o to podělte bude vás informovat Sakura Haruno která bude vaše vedoucí !!" dávala za pochodu povely sestřičkám které na hned po jejích slovech přebíhali každá na jinou stranu. "Snad to stihneme !" povzdechla si Tsunade a vyběhla z nemocnice. Chvilku přemýšlela až zamířila do lázní. Vběhla do dívčích šaten, celé je přeběhla a vylezla na plot. Seděl na něm blaženě se usmívající Jiraya.
"E….ehe…..Tsunade já….." snažil se nějak vymluvit.
Tsunade mířila přímím krokem k němu. Už si zakrýval obličej rukama pro případ kdyby ho Tsunade zmlátila hned na místě. "Jirayo potřebuju aby si mi pomohl !!!" řekla, čapla ho za rukáv a táhla…přes dívčí šatnu plnou nahotinek až k východu. "Poslouchej dobře ! Orochimaru nám včera vyhlásil oficiální válku. Potřebuju abys šel bojovat. Jsi jediný kdo mi s ním může pomoct. Znáš ho dobře jako já ! Máš hodinu na přípravu. Pak tě čekám ve své kanceláři !!!" nakázala a zmizela. Jiraya ještě chvilku stál a vstřebával to. "Jo…" řekl si nakonec pro sebe a taky odešel.
U lesa…..
"Už nemáme čas !!!" vykřikl Naruto směrem k Pilice a Haře které se již tak dvě hodiny snažili zrušit ono jutsu. "NEŘVI TADY NEVIDÍŠ ŽE JE TÍM ROZRUŠUJEŠ ???" ….//xDD//……. Rozeřvala se Satuka na Naruta a dala mu pohlavek načeš on bolestně vykřikl a třel si bolavou hlavu. Najednou se Hara zvedla, něco pošeptala Pilice která jen kýval a dál se soustředila. "Tak co ???" vyjekli Ayako, Satuka, Sui a Naruto najednou. "No….já….. musím vám něco říct !" řekla Hara a koukala na jejich obličeje přilepené blízko u ní. "Takže…. To jutsu už jsme trochu zrušili….ale…..dokončené to bude tak…….za tři hodiny !" řekla smutně. Naruto otevřel pusu. "To…to se ale nestihneme vrátit….svítá tak za půl hodiny !!" vyjekl zhrozeně. "Jo….." přitakala Hara. Všichni ztichli. "Co budeme dělat ??" zeptala se tiše Satuka. "Já…já nevím…." Odpověděla Hara. "Ale já jo !! Vy všechny se vrátíte do Listoví a budete bojovat. Já půjdu dovnitř a nějak to zvládnu !!!" usmál se Naruto a šel směrem kde seděla Pilika. "Ne Naruto ! Můžeš tomu podlehnout !!!" chytila ho Pilika za ruku. Naruto jí ale sundal a usmál se. "Já to zvládnu !!" a pak už jen zmizel v mlze. "Hodně štěstí !" zašeptala ještě Pilika, kývla na holky a ty se rozeběhli zpět ke Konoze.
a navečer možnáááá dam ještě jeden ^_^

Lééééto ^_^

27. června 2008 v 10:58 | Baaruuskaa |  Oznamy
Takže hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá skončila ta hnusná škola a jsou prázdniny ^_^........mno........takej ten papír.....//výzo//........dopad celkem dobře xDD.......co vy ?? mno sice se na prázdniny těšim ae...je mi líto že všichni nikam odjíždíte a já tu budu trčet -_-" jedu až v říjnu >_< ae co.......aspoň budu mít čas psát si díly dopředu ^_^ mě se ten smajl tak lííííííbí ^_^ xDD mno nic......takže jenom vám přeju hezký prázdniny !!!! Užijte si je !!! ^_^

Zapomeneš !!

26. června 2008 v 15:23 | Baaruuskaa |  Magic
Nanin pohled zesmutněl. "Před dvěma lety jsem měla snoubence. Milovala jsem ho tak že jsem pro něj byla schopna umřít. A on mě nechal. Kvůli nějaký jiný holce. Neřekl mi nic. Ani proč ani že vůbec odchází. Jednoho dne byl prostě pryč. Moje láska ho nezajímala a tak jsem utekla do lesa. Dlouho jsem žila tady v jedné jeskyni. Pak jsem potkala dívku. Byla stejně smutná jako já. Milovala ho a on jí nechal. Proto jsem vytvořila tento spolek. Každá z dívek je tu mezi těmi kdo jí rozumí.Díky speciálnímu jutsu jsem je všechny zbavila trápení. Nic si neuvědomují. Jsou v tomto světě šťastné….nepamatují si co se stalo a není tu žádný muž který by jim mohl znovu ublížit. Mají zde svobodu. Jestli chceš….Hinato….můžeš být jedna z nás….vím že máš trápení….pověz…nechtěla by jsi se toho zbavit ?? Máš teď šanci..řekni….stačí jen Ano a….budeš zase šťastná a volná ! Rozhodnutí je na tobě! Nebudu tě do ničeho nutit !! ale….už nikdy by jsi ho nemusela vidět. Vlastně už bys ani nevěděla že existuje !! Popřemýšlej o tom. " šeptala Nano a zadívala se Hinatě do očí. Hinata to nesnesla. Pohled musela odvrátit. "Vidím v nich bolest a zradu !" řekla Nano a taky pohled odvrátila. "No já….já….já…..nevím…." pokrčila Hinata rameny. Nano jí za ně vzala a prudce zatřásla. "Ale no tak….pořád na něj myslíš. Na to jak strašně ti ublížil. Jak jsi mu bezmezně věřila a on tě zradil. Můžeš na to všechno….všecičko zapomenout !! Stačí říct ano !" Hinata zapřemýšlela. "No…já…." Hlavou jí zase začali výřit ty hnusný věci a zvuky. "Ano…." Zašeptala tiše. Nano se usmála a kývla. "Výborně." Pak jen vytvořila z rukou jakousi peče´t a poslala jí na Hinatu.
Hinata ucítila prudkou bolest na prsou. Sesunula sena zem a zklulila se do klubíčka. Přitáhla si nohy až k tělu a zatla zuby.Neboj se….to jen ta pečeť ti uzamyká srdce !" slyšela někde v dálce hlas Nano. Cosi jí přinutilo znovu se zvednout. Kolem jejího těla se formulovala fialová záře. Proudila kolem jejího těla.
"zapomeneš !!" opakovala si tiše. Když záře pominula Hinata si připadala jako praštěná. Vůbec nevěděla co se děje. Poznala Nano a věděla že ona sama je Hinata. Ta nesmělá… Nano k ní přistoupila. "Pamatuješ si ještě kdo ti ublížil ??" usmála se a vzala jí kolem ramen. "Naruto Uzumaki !" řekla suše Hinata. "Neboj se…už brzo na něj zapomeneš. A budeš zase ta malá holka….ta co nemá žádné problémy, zábrany, starosti….ta malá a svobodná !" usmála se Nano a ukázala na její vlasy které byli nyní už krátké jako je nosívala když ještě byla genin. "Teď už můžeš jít. A seznámit se s novými kamarádkami !!" pohladila ji Nano po hlavě a ukázala ke schodům. Hinata ji poslušně poslechla. Když však vyšla ven nechtělo se jí jít za někým. Chtěla být sama. Vylezla na strom a posadila se. Všimla si že najednou už nemá kalhoty a mikinu ale šaty. Moc dlouho nad tím nedumala. Seděla a koukala na louku plnou motýlů.
um...je...to....krátký xDD


Něco ti ukážu !

25. června 2008 v 19:54 | Baaruuskaa |  Magic
U Orochimara….
"Tak co Kaori ?? Jsi připravena ??" optal se Orochimaru a podle se zasmál. "Já ? Nejdu nikam…..nechci bojovat !!" zavrčela Kaori a sedla si na chladnou zem vedle Sam která smutně ležela. *Nemysli si…já bych tu taky nejradši nebyla !* poslala jí zprávu. Sam jen kňourla a dál nespokojeně ležela. "Jak to myslíš ž nechceš bojovat ??" naštval se slizák a přišel až k ní. Kaori se výhružně postavila. "Tak jak to říkám !! Nikam nejdu !!Slíbil jste mi že až vám donesu ty informace pustíte mě !!!" vyštěkla. "A ty jsi tomu věřila ? Má malá hloupá Kaori !! ne ne….ty budeš bojovat !! Nebo ti zabiju tvého milovaného bratříčka !!! To by jsi chtěla ?? Abych zabil Naruta ??? Takže,……co budeš dělat ??" zasmál se Oro. "Bojovat !" zašeptala Kaori a schoulila si nohy co nejblíz k tělu. "Ach jo….." zašeptala si do kolen a smutně zavřela oči….
U lesa…
"Ta…takhle jí nikdy nenajdeme !! Už hledáme…..skoro….celou…noc…..a nemáme…jedinou sto….stopu !!" funěla Michiko a opírala se o kolena. "Jo…má pravdu…měli…měli by jsme….. vymyslet nějakej… plán !" přidala se Pilika a sedla si aby se vydýchala. "Ne !! Musíme jí najít !!" nedal se Naruto a dál vyřvávat. "Víš…někteří lidi nejsou tak hyper jako ty !!!" řekla Hara a taky si sedla. "No tak holky !!! Musíme jí najít !! Musím jí říct že to nebyla pravda a že mě to mrzí a……… !!!" Narutovi se ale podlomili kolena a taky klesl. "Takže ?? Co uděláme ???" zeptala se Satuka a stejně jako ostatní se s duněním zřítila na zem. "No…já bych udělala dva týmy….máme sebou dvě vysílačky takže se můžem kdykoliv kontaktovat….tak pokryjeme mnohem větším plochu než když budem spolu." Navrhla Sui. "To není špatnej nápad….jak rozdělíme lidi ??" optala se Ayako a vyndala si z batohu vysílačky. "To je fuk ne ???" zakročila Michiko a upravila si vlasy. "Jo tak třeba….Pilika, Michiko, Naruto a Satuka a ten druhej já, Sui a Ayako….nějakej problém ?" zeptala se Hara ale nikdo nic neměl. "Tak fajn !" usmála se Ayako a mrskla jednou z vysílaček po Pilice.
"Jo….my jdem na levo !!" řekla Michiko a společně se Satukou, Pilikou a Narutem v závěsu odešli. "Jasně my si berem pravo !" usmála se Sui a s Harou a Ayako se vydali opačným směrem. Obě skupiny se rozeběhli.
"Kolik je ???" optala se Pilika. "Hm….bude půl pátý ráno !" odpověděla Satuka při pohledu na své digitální hodinky. "Sakra…kdy řek že příde ??" přidala se do rozhovoru Michiko. "Hm…řek ráno !" pokrčil Naruto rameny. "Hm…máme už jen tak dvě hodiny !!" sykla Pilika. "Tak pohněte !!!!!!" vykřikla Satuka a přidala do kroku.
"Kde myslíte že je Hinata ??" ptala se cestou Ayako. "Nevim…nemam páru !!" zavrtěla hlavou Sui. "Když tu budete kecat tak toho moc vědět nebudete !" přerušila je milou nadávkou Hara a strkala do nich aby zrychlili. "No jo porád mami !!" protočila očima Sui a Ayako se začala tlemit. "Ha ha vtipné !!" poznamenala ironicky Hara ale smála se taky…
V lese u Hin….
"Máte to tu….hezké !" usmála se mile Hinata a sedla si na jednu z mechovích židliček. "Děkuji….." sedla si vedle Nano a nabídla Hinatě čaj. "Proč…proč jste tu ??" nevydržela to už Hinata. "No víš….něco ti ukážu." Řekla tiše Nano a vstala. Přešla přes celou místnost a stoupla si ke studni v rohu….//kruh ??? xDD//…. "Víš pojď sem !" přikázala. Hinata se zvedla a šla taky. "Koukej." Nakázala Nano a ukázala do vody. V ní se objevil obrázek dívky objímajícího chlapce.
...............................^_^ ten smajl mě baví ^_^

Původní náčrtky

25. června 2008 v 13:03 | Baaruuskaa |  Naruto zajímavosti
Mno takže....jsem našla původí náčrtky Naruta....^_^

Um....víly ??

25. června 2008 v 12:59 | Baaruuskaa |  Magic
Mno....tenhle díl je takej divnej ae....tak to mělo bejt původně...takže musí tu bejt nějakej důvod proč se tenhle příběh jmenuje magic že ?? xDD
U Hinaty….
"Hajzl !!! Jak jsem mu mohla takhle slepě věřit ?? Byla jsem tak blbá !!" nadávala sama na sebe Hinata mezi tím co běžela lesem. Z očí jí kapali slzy. Rychle je otřela rukávem a vyhla se křoví pod sebou. V mysli jí neustále výřili obrazy. Obrazy Naruta v objetí Sakury. Zatřásla hlavou jako by chtěla všechny myšlenky a vzpomínky vysypat pryč. Moc se jí to ale nepovedlo. Rozeběhla se ještě rychleji. V uších, v krku a ve všech částech těla slyšela buchot svého rychle pumpujícího srdce. Znovu slyšela všechno to co jí Naruto řekl, před očima znovu tu scénu. Běžela už tak rychle že se nestíhala vyhýbat předmětům před sebou. Vyhla se stromu, křoví…..pařez ale neviděla. Zakopla o něj a s výkřikem dopadla na tvrdou zem. Nejdřív se chtěla zvednout. Vzepřela se na rukou ale neměla žádnou sílu. Znovu dopadla. Tentokrát už se ani nepokoušela o nějaký náznak pohybu. Ležela na chladné zemi a vzlykala.
"Co tu děláš ???" ozval se jemný a tichý hlásek. "Já…no….já jsem…..já…já…kdo jsi ???" zvedla Hinata hlavu. Nad ní stála mile se usmívající dívka.Hinata v úžasu zapomněla zavřít pusu. "To…to…to jsou….křídla ???" vykoktala při pohledu na cosi co měla dívka na zádech.
"Tohle ?? Jo !!" usmála se dívka a zamávala duhovými křidélky. "Kdo jsi ??" zopakovala Hinata svou předchozí otázku. "Jsem Nanami ale….většina mích víl mi říká Nano…" usmála se a pomohla Hinatě na nohy. počkej….řekla si většina mích víl ??" koktala zase Hin. "Ano…víš já….vysvětlím ti to cestou….jestli chceš jít se mnou…." Řekla Nano a podala Hinatě ruku. Ta chvilku váhala ale pak jí také vzala za ruku.
Společně prošli na konec lesa. Tam začínala louka a….Hinata se zastavila a jen koukala. Na trávě běhalo, skákalo a létalo asi deset víl. Hinata si je prohlížela ale něco jí na nich chybělo. Něco jako…..život. Smáli se a povídali si ale…tak nějak bez zajmu. "Jsou tak….." začala Hinata. "Bezstarostné ??" usmála se Nano a šla přes louku na druhou stranu. Hinata ještě chvilku postávala ale pak se taky rozeběhla. Společně došli až na konec louky kde byl strom. Ale jak už to tak bývá nebyl to obyčejný strom. Byl Obrovský. Vedli po něm schody a vypadal naprosto úchvatně. "No páni !!" pípla Hinata. "Pojď dovnitř !!" vyzvala ji Nano a vydala se po schodech nahoru.
Tak a jestli budete hodný tak dam večer ještě jeden xPP

Co ??

24. června 2008 v 12:40 | Baaruuskaa |  Magic
"Já….chci vám něco říct….je mi hrozně líto to co se stalo….vždycky jsme byli hodně dobré kamarádky a….pak se stala ta věc…. Jedna nás podrazila ale…chybu přece může udělat každej…..no…tím co tu říkám chci jen říct že….a´t už jsme to která koliv…..můžeme být dál kamarádky….stačí když se ta dotyčná přizná,….." dokončila to Satuka a posadila se. Ticho. To palčivé ticho plné nedůvěry. Najednou se ozvala obrovská rána. Hned na to křik a další rána. Všude se rozlehl prach. Holky s Tsunade v závěsu vyskočili a hned si zakryli oči. "Muhehehehehehehe" prach začal pomalu usedat. V kouři se začali rýsovat postavy. "Když dovolíte budu vás nucen přerušit dámy !!!" Prach se usadil docela. Kde dříve stála ze´d bylo jen prázdné místo a pořádná díra. V ní bylo vidět nechutně se usmívající postavu na hlavě obřího hada. Ano byl to Orochimaru a Mandy. "Orochimaru co tu děláš ???" vyštěkla Tsunade. "To nevim ale nakopem mu prdel že Kaori ??" usmála se Hara. Kaori mlčela. "Kaori ??" Kaori najednou skočila a…. dopadla těsně k Orochimarovi. "Co…co to děláš ??" nechápala….nebo spíš nechtěla chápat Sui. "To já…jsem ten zrádce.." zašeptala smutně Kaori a Orochimaru se začal smát. "Ano….to Kaori mi nosila všechny ty informace….to Kaori vás tahala do pastí…..to ona !!!!" smál se až málem z hada spadl. "Díky ní….jsem teď zabil všechnu obranu listové….ale abych vám ukázal jak jsem milosrdný…. Příjdu až zítra ráno….a pak zaútočím a srovnám konohu se zemí !!!" zasmál se naposledy Oro a pak i s Mandy a Kaori zmizel. "A doprdele !!" neodpustila si Michiko a hryzla se do spodního rtu. Sui jen zakývala hlavou. "To snad né !!" zahučela Tsunade a zpustila hlavu takovou rychlostí že si dala jednu do čela. "Myslim že máme problém." Poznamenala Satuka. "No jasně že to byla Kaori…mělo mě to hned napadnout. Ráno…jak se Kaori chovala divně….to nebyla Kaori ale Sam….umějí si přece vyměnit osobnosti a Sam nikde nebyla….a jak by asi Orochimaru věděl její jméno ??? Ježiši Kriste….já jsem ale debil!"začala nadávat Pilika.
"Promiňte ale….já musím najít Hinatu…utekla a…teď by se jí mohlo něco stát. Hned jak se vrátím tak zachráním Kaori.Určitě je pod nějakým tajným super jutsu !! Takže já jdu !!" rozhodl se ale Tsunadin hřmotný hlas ho zastavil. "Ne Naruto! Čeká nás válka a ty jsi jeden z velmi dobrých ninju téhle vesnice nikam nejdeš !!!" zavrčela a postavila se. "ale já musím pomoct Hinatě !!" zavrčel naopak Naruto. "Klid !!! Orochimaru říkal že příde až ráno ! Takže máme půl dne a jednu noc !!!" vložila se do rozhovoru Pilika. "To je pravda….my teď pomůžeme Narutovi a pak se vrátíme a pomůže nám i Hinata." Usmála se Hara. "Jo !!!" kývli všechny naráz a bez jakéhokoliv souhlasu nebo něčeho takového vyskočili na ulici. "fajn !" usmál se Naruto a skočil za nimi. "Tak dobře ale do rána ať jste zpět !!" řvala za nimi Tsunade a pak šla zařizovat takové ty věci jako svolat armádu, zachránit lidi a tak.
krátký já vim....ae nejde to >_<

Info....xD

23. června 2008 v 19:02 | Baaruuskaa |  Magic
Um…no…..takže….xDD…. páč jsem si včera popovídala s Kaori a ona mi dala inspiraci xDD tak jsem se rozhodla že budu pokračovat v Magic…ae bude to nová řada s názvem Blood Monster xDD….příhodnej název mno xDD…..trochu jsem o tom uvažovala a i když jsme se s Kaori na něčem trošku domlouvali bude to jinak xDD….tak třeba….já moc neumim psát masakry takže zabiju jen pár lidí….a tebe Kaori zrovna ne…škoda viď xPP….ae už tak nějak vim jakej to bude mít děj….bude to o dva roky později a víc vám neřeknu xPP…..potom slibuju vám že do konce týdne dopíšu tu první řadu a o prázdninách bych měla začít tu novou…..jo a pak taky….já tu budu celí prázdniny…mno jo no…x(….ae vy tu určo nebudete takže budu dávat míň článků…proč to psát když to nikdo nečte ne ??? jo a chci se zeptat….. Satu ?? máš icq ?? potřebovala bych se s tebou na něčem domluvit…když tak písni…..a taky mam jeden takej návrh….třeba taková již zmíněná kaori se zapojuje…pokud chcete dělat nějakou určitou věc v tom příběhu tak mi to napište a já to tam vložim…bo se budu snažit….kapiš ?? fajne…xDD pokud máte nějakej dotaz, stížnost bo něco takovýho tak pište !!! Arigáááááááááto !!! =**

už víme kdo je ten špeh

23. června 2008 v 19:00 | Baaruuskaa |  Magic
Omlouvám se je to tu pozdě...ae nešel nám net T_T za to je docela dlouhej xDD
"Orochimaru !!!!" všichni se otočili. Za nimi stál Naruto a divoce máchal rukama za hlasitého funění. "ÁÁÁ Naruto-kun…" zasmál se ještě slizčeji jestli to bylo vůbec možné. "Orochimaru…kde…kde je Sasuke-kun ??" zeptal se Naruto a začal hned koukat kolem jestli ho někde nenajde… "Sasuke-kun….ano on je….."
"Sasuke-kun….on je…..mrtvý…." usmál se Orochimaru. "COŽE ????" ozvalo se z úst všech kteří ho znali. "Co…cože je ??" vyškrábal ze sebe Naruto. "Už měl dost síly a…. tak chtěl zabít Itachiho ale….on zabil jeho….." řekl chladně ale pak se začal smát. "On….je… je….je…" Naruto nemohl skoro mluvit. Pak začal mlátit pěstmi do zdi. "Já vím Naruto-kun…. Jsi na něj naštvaný….já taky…. Byli jsme domluveni že až zabije Itachiho dá mi své tělo….ale….on se klidně nechá zabít….ccccc……" bučel na oko naštvaný Oro. Naruto se na něj vrhl. Chtěl mu dát pěstí ale pak…."Naruto nech toho !!!" Narutova pěst byla obalena pískem. "Gaaro nech toho ty !!" zavrčel Naruto už jako pololiška. "Mysli na dohodu mezi vesnicemi !!" poučila ho Hinata a snažila se ho jaksi uklidnit. Po chvíli Naruto opět vypadal stejně. "Ale copak Naruto-kun….to jsi ho ještě pořád chtěl zachránit ??" zase se zagebil Oro. "Jdeme Naruto než uděláš nějakou blbost !!!" vložila se do toho Pilika. Hara kývla hlavou a táhla ho pryč. "Doufám že už brzo zhebneš !!!" zabručela Sui a šla za nimi. Naruto se ale Haře vytrhl a utekl pryč. "Co mu je ??" optala se Satuka. "No on…..Sasuke byl jeho přítel…něco jako bratr…" řekla Hinata a chtěla jít za ním. "Myslím že by jsi ho měla nechat…potřebuje čas…" řekla Michiko a Hinata kývla. "L…Lolo -se…..sensei….volá vás ho…..hokage !!" dýchal zhluboka Ren a opíral se o kolena. "Jasně…už…už jdu !!" usmála se Hinata a po střechách to vzala k Tsunade. "Ho…hokage jsem tu !!" řekla sotva vlezla do dveří. "Ach Hinato…..potřebuju ti něco říct !" usmála se pátá a pokynula Hinatě aby si sedla. "Ano ??" otázala se Hinata a zapadla do křesla. "Ty, tvůj tým, Naruto a jeho tým budete mít misi…..v okolí Konohy se začalo ztrácet čím dál víc lidí….respektive…..dívek…." začala Tsunade a opřela se o stůl rukama. "A…mají mezi sebou ty dívky nějakou spojitost ??" zeptala se Hinata a taky se opřela. "No…našli jsme jen jednu….je dost zvláštní….ty dívky byli….no….vždy smutné a…..rozešli se se svými láskami….respektive….byli po rozchodu…." Oznámila Tsunade a Hinata se na ni udiveně zadívala. "Co…cože ??" vydala jen. "Ano….no….upřesníme vám ještě přesné informace nyní…můžeš jít !" Rozhodla a Hinata zmizela.
U Naruta…
Naruto běžel po Konoze. Zamířil na jejich oblíbené místo. Stál tam….u mostu nad řekou….tam kde dřív mívali tak často srazy. Vždy přišel, Sasuke a Sakura na něj u čekali. Sakuře řekl dobré ráno ale ona měla oči jen pro Sasukeho. Pak se tedy podíval na Sasukeho. Ten se ale stejně jako on odvrátil. Tolik se nenáviděli a proti tomu se měli tolik rádi. Byli jako bratři i když spolu neustále soupeřili. Po tom co se vždy ráno setkali čekali na Kakashiho-senseie. Ten vždy přišel pozdě a ty jeho stupidní výmluvy. Jak rád by se Naruto vrátil k té době. Stál na mostě. Opíral se rukama o zábradlí a koukal do rychle plující vody. "Sasuke-kun…" zašeptal a po tvářích mu stekla velká modrá slza. "Naruto-kun !!!!" Někdo mu poklepal na rameno. On jen nepatrně zvedl hlavu. Za ním stála dívka s lehce narůžovělýma vlasama. "Sakuro…prosím nech mě tady …" řekl tiše a znovu se obrátil. "Naruto….co ti je ??" optala se Sakura a kousek poodstoupila. "Nic…." Šeptl Naruto a zabořil hlavu do oranžového rukávu. "Ale Naruto….já tě znám….tebe něco tíží !!" naléhala dál Sakura. "Ale nic mě netíží !" odporoval zase Naruto a odstrčil jí. "Souvisí to s Orochimarem ??" kápla Sakura někam vedle. Naruto překvapeně zvedl hlavu. "Jak víš že je to s ním ??" divil se. "Slyšela jsem že dorazil do vesnice…..tak co se stalo ??" usmála se Sakura a opřela se o zábradlí. "No…on mi řekl….že….že…..Sasuke je….mrtví…" zašeptal. Sakura se neudržela. Začala usedavě plakat. Svezla se po zábradlí k zemi a rukama si schovala obličej. Naruto si sedl k ní a objal jí kolem ramen.
Chvilku plakala ale pak zvedla hlavu a zadívala se Narutovi do očí. "Víš…..sice je to můj kamarád…teda…byl…..a měla jsem ho moc ráda ale….tebe mám radši Naruto !!" vyhrkla, objala ho a políbila.
"Na…..naruto….." oba dva se otočili. Za nimi stála Hinata. V očích vystrašený, udivený ale i smutný odraz. "Hinato…to….nevypadá to…teda vypadá to tak ale není !!" řekl Naruto a vytrhl se ze Sakuřina obětí. "Ne !! Nech mě být !!!!!" vykřikla Hinata a utekla pryč. "HINATO !!!" křičel za ní. Ona se však ani neotočila.
Naruto už se rozbíhal….Sakura ho ale chytila za ruku a stáhla zpět. "To mě tu jen tak necháš ?? Po…potom co jsem ti řekla ??" divila se. "Sakuro….když jsem tě měl rád já…ty mě ne. A já se zamiloval do někoho jiného….mám Hinatu vážně rád ! A nechci aby to tak skončilo. My dva jsme kamarádi. Nic víc !!!!A nic víc nebudeme !! Promiň !" řekl tiše Naruto a vyběhl směrem kterým Hinata utekla.
"Dě…dělejte !!! Řekla hned !!!!" křičela dozadu Satuka na holky které běželi za ní. "No jo porád !!" Durdila se Sui. "Hele ty !!" otočila se Satuka a v běhu do nikoho narazila. Odpálkovalo jí to kousek dál čímž srazila Michiko běžící za ní. Obě kecli na zadek a začali hlasitě nadávat. "Vy dvě uklidněte se !!!" vyštěkla Pilika a podívala se na Naruta který způsobil tento pád. "Jééé bráško zrovna tebe jsme hledali !!! Máme jít hned k Tsunade !! Chce nám něco říct !!" usmála se Kaori a táhla Naruta pryč. "Počkej já….musím najít Hinatu…neviděli jste ji ??" vyprostil se Naruto z jejího obětí a už šel dál. "Máme tam jít ! HNED !!!!" seřvala ho Hara takže radši nic nenamítal.
"Posaďte se prosím ! To co vám chci říct je velmi důležitá věc !" začala Tsunade a holky se posadili. "Tak jakej máme problém ??" optala se Miyako a rozvalila se na červeném gauči mezi Michiko a Sui. "No….už víme kdo je ten špeh…." Začala Tsunade. V tu chvíli v té osobě hrklo. *o…oni o mě ví ?? Sakra co budu dělat ??*. Najednou se zvedla. "satuko ??" optala se Tsunade směr právě stojící Satuku. "Já…chci vám něco říct….."
Tak co ?? Už jste pochopili kdo je ten špeh xPP

Ty ???

22. června 2008 v 21:50 | Baaruuskaa |  Magic
"Ještě něco…." Ozvala se Tsunade ještě než stihli odejít. Dívky se otočili. "Kolem celé Konohy jsou rozestavěny hlídky…je jich tam celkem osm…jsou rozmístěny podél hradeb asi dva kilometry od sebe….v každé jednotce jsou dva anbu a jeden schinobi nebo kunoichi…. Vy budete ochraňovat kazekáge,jeho doprovod….pak getsukage a jeho doprovod a potom dohlížet na vzájemné vztahy mezi našimi a jejich lidmi….nějaké otázky ??" holky jen zavrtěli hlavami a vyšli ven….
"Asi….asi jsme měli…nebo spíš neměli…" přemýšlela nahlas Satuka cestou k bráně. "Hm….máš pravdu….je mi to líto…." Odpověděla smutně Sui a zadívala se do země. "Jéééé mňam !!!" všechny se otočili. Kaori stála u výlohy s uzeninami a slintala jak nezavřená. "Kaori ??" ozvala se Hara. "Já mam hlad !!" slintala dál nalepená na sklo. "Nejedla jsi před chvílí ??" optala se Michiko. Kaori jen zakývala hlavou a dál sledovala maso. "Ty jo…my tady řikáme jak je nám to líto a ty myslíš na jídlo ??" divila se Satuka. "No…já….když jsem nervózní tak mam hlad…" řekla Kaori a odlepila se od zafuněné výlohy. "Aha tak to jo…" usmála se smutně Pilika a pokračovala v cestě…..
Opět za zmi Konohy….// a ty Kaori nebuď prase !!!// xDD
"Takže jen osm hlídek ?? kolem celé Konohy ??"
"Jo….měli by….Tsunade to tak říkala…."
"Hm….to nebude problém…děkuji ti….můžeš jít !"
"Hm…"
U Naruta a Hinaty a…
"Gaaro !!Jsem rád že tě zase vidím !" usmíval se Naruto na Gaaru, který se k nim blížil. "Ahoj Naruto…..o Hinato ? Rád tě vidím !" pousmál se. "Já….já tebe taky…" usmála se mile Hinata a stejně jako ti dva si sedla na ozdobenou lavičku v centru města. "Už dorazil Orochimaru…..??" zeptal se se zájmem Gaara a podíval se na Naruta. "ne…ale už ho prý viděli poblíž…měl by dorazit co nevidět…" odpověděl klidně Naruto a usmál se na Hinatu. "Aha….nevím proč ale…nelíbí se mi to….podle mě něco chystá." Vyslovil Gaara svůj názor. "Ale…vždyť to byl od kdo navrhl u smlouvu o usmíření zvučné, písečné, listové a měsíčné ne ??" ozvala se Hinata. "To jo…právě proto je mi to divné….měsíčná už mu příměří nabýzela několikrát, listová už jednou taky….je mi divné že tak najednou…by se chtěl usmiřovat…" pokrčil rameny Gaara. "Hm….no co….třeba se změnil….i když….mě je vlastně jedno….co tu dělá ! Chci se ho zeptat na Sasukeho…" zašeptal Naruto. "Pořád ještě jsi ho nenašel ??" divil se Gaara a znovu se na něj podíval. Naruto jen tiše zavrtěl hlavou a smutně se zahleděl do země. "Ještě jsem ho nedokázal přivést zpět….stejně je to moje chyba že odešel !" řekl sklesle a ještě níž zpustil hlavu. "Ale no tak…..to nebyla tvoje chyba že odešel !! Chtěl jít protože…..chtěl se pomstít a….ty jsi tomu nemohl zabránit !" snažila se ho přesvědčit Hinata a vzala jeho smutný obličej do dlaní. "Ano…Hinata má pravdu Naruto…ty za to nemůžeš !!" přidal se i Gaara. "Děkuju vám….ale…já vím že se něco stalo…něco jako….ne….určitě je v pořádku !!" usmál se Naruto a Hinata kývla. "Tak se mi líbíš !" uculila se. "Sluší vám to spolu !!" pousmál se Gaara. Pak se za společného povídání vydali ke Gaarovu hotelu…..
U brány……
"Kaori !!! Pozor !!! Ta kostka !!!" řvala Michiko a snažila se zastavit Kaori, která běžela ulicí. Bohužel si ale Kaori vypadlé kostky nevšimla a v dost velké rychlosti do ní šlápla.Pak už se jen nezadržitelně řítil k zemi. "Ale no tak…musíš dávat pozor Kaori !!" usmál se kdosi a postavil ji na nohy. "Nesahej na mě Orochimaru !!!" zavrčela Kaori vztekle a znechuceně odhodila jeho ruce ze svého těla. Orochimaru se jen dál slizce…//určo znáte jak se usmívá xDD//….usmál.