Duben 2008

Um.....

30. dubna 2008 v 17:07 | Baaruuskaa |  Anime obrázky
Hm......když jsem viděla tenhle obrázek tak jsem si řekla že je děsně rostomilouškej dokud jsem neviděla dost podobný který mi tak trošku zarazil dech xDD
No řekněte........je to trošku drsný a krutý..............asi emo xDD
Tak nějak........brutální xDD

Podstata

30. dubna 2008 v 16:59 | Baaruuskaa |  Videa (všechny možný dohromady), texty a písničky ♥_♥
Heh....xDD já vám to sem musim dát.....nejdřív jsem se tlemila u tý Sakurwy v nemocnici a pak jsem.....mno jak jste určo poznali zkoušela jakou mám podstatu xDD......a ono mi to nešlo si to představte.....za to může ten papír........já mam normální a on nějakej spešl tak a je to xDD co vy šlo ??? šlo ???? šlo ????

Čarodějnice

30. dubna 2008 v 16:46 | Baaruuskaa |  Oznamy
Takže milé soudružky ježibabi......nic důležitýho jen se chci s vámi (případně) rozloučit........no co už minulej rok mě chtěli upálit jako ježibabu ae měli smůlu.....nevešla jsem se do krbu xPP.......ae teď du k michiko a ta mě ochrání že michiko ???......no nic ae pokud je některá z vás ježibaba (jako třeba já) tak bych si dneska dávala pozor !!!!!! xDD Nerada bych o některou z vás přišla xPP
Čáry máry xDD Si postavte domeček xDD

Jak skončí Sasuke a Itachi

29. dubna 2008 v 20:22 | Baaruuskaa |  Naruto obrázky
omg......tak to je moc......jsem u toho bulela T_T je to roštomilí

5.BAS

29. dubna 2008 v 20:16 | Baaruuskaa |  Brothers and sisters
Za hodinu přišla Sakura s malou Kayou kterou už pustili. "Ahoj miláčku." Řekla a políbila Kakashiho. "Ahoj lásko.Kayo běž spát ano potřebuju si promluvit s maminkou." Řekl na Kayu.Ta kývla a odcupitala pryč. Jenže do dveří vstoupil Kakashi junior. "O čem chceš mluvit." zeptal se jako by mu bylo přiřazeno vedení rodiny … "S tebou o ničem.Jdi spát." Řekl Kakashi a znovu se obrátil na Sakuru. "Cože mam ??" "Jít spát a to hned !!!" zavrčel Kakashi a vraždil syna pohledem. Kakashi junior se naduřeně otočil a hrdě odešel. "Copak jsi chtěl ??" usmála se na něj Sakura zatím co vyndavala nákup z tašky. "S Kaede se něco děje. Vůbec neprotestuje, chodí spát dřív než Kaya a je nějaká celá divná. Dneska mi omdlela." Řekl a posadil se. I Sakura si sedla. "A co myslíš že to je ??" zeptala se teď už trochu se strachem Sakura. "To nevím proto chci zítra tajně zůstat doma a sledovat jí." "Cože ?? ty budeš sledovat vlastní dceru ??" divila se Sakura. "A jak jinak to z ní chceš dostat ??" "Já nevím asi máš pravdu." Řekla a vstala.
Kaede vyběhla nahoru.Hrozně se jí motala hlava.Řekla si že si na chvilku sedne.Svalila se na křeslo. Asi za 5 min. už tvrdě spala tak jak si před chvilkou dřepla.
Další den…
Kaede seběhla dolů. "Kaede jdu trénovat s tvým bratrem a mamka jde do nemocnice.Kaya ještě spí.Hezky se o ní starej." Kaede přišla do kuchyně a vzala si chleba. "Jasně tati. Budu neboj." Usmála se a odešla do svého pokoje. "Máš pravdu tohle je vážně divný." Usoudila Sakura ,vzala Juniora a oba odešli. Kakashi se schoval v chodbě za skříňku (xD!). Po tom co bouchli dveře uslyšel kroky. Kaede seběhla dolů a opatrně se rozhlédla. Pak potichu otevřela dveře do sklepa a zase je za sebou potichu zavřela. Kakashi už chtěl vylézt ale uslyšel křik Kayi. Rychle zase zalezl. Za chvilku vyběhla Kaede ve svých šortečkách a tílku. Kakashi počkal až nebudou kroky slyšet a vešel do sklepa.
Kaede vyběhla nahoru. "Co je Kayo ??" "Kaede já… mě…to.... nemůžu najít Sayuri." Plakala. "Nebul vždyť je tady." Řekla Kaede a vytáhla jí z pod postele. "Tak vidíš. A spi ještě.Musíš odpočívat." Kaya kývla a zavrtala se do peřin. Kaede šťastně seběhla dolů.Vběhla do sklepa a zavřela.Pak se ale zarazila. "Tati ??" "Kaede co to má znamenat ???" Kakashi vypadal dost naštvaně. "Tati já ti to…" "Co to má bejt ??? Zakázal jsem ti tohle." "Já jsem…" "Řekl jsem že trénovat nebudeš." Teď už Kakashi řval. "Máš poslouchat !!!Jak dlouho už to děláš ??" "já…no…asi dva týdny." Šeptla Kaede. "Cože ??? Jak si to můžeš dovolit ??" "Protože jsem…" "proč jsi to dělala ??" "Protože jsem…" "to je jedno protože máš domácí vězení." Zařval na ní.Kaede už toho měla tak akorát dost. "TATI TO STAČÍ !!!!" zařvala. Kakashi se otočil a upřel na ní zrak. Koukali na něj dvě rudé,naštvané oči. Teď už s třemi černými tečkami. "Kaede to… to je…" zašeptal Kakashi. "Sharingan…."
Hahááááááááááááááá xDDten obrázek je strašnej !!!! je no krátký divný a celí takový nijaký ae nějak mě to nebavíííí xDD

Kiba + Hanabi

28. dubna 2008 v 18:15 | Baaruuskaa |  Naruto Láska
Jojo tenhle pár je dost neobviklej ae neni až tak hroznej ne ???
Kiba vypadá jak zhulenej xDD
Ae tenhle je roštomilouškej !!!!! =))
A tady jedno videiko xDD
Víc toho bohužel neni páč se to strašně blbě hledá x(

4.BAS

28. dubna 2008 v 14:14 | Baaruuskaa |  Brothers and sisters
Rychlostí se osprchovala a převlékla.Ono oblečení si nastrkala do zásuvek u stolu.Pak seběhla dolů bleskurychle nandala jídlo a sedla si k televizi. Jen co dosedla otevřeli se dveře a Kakashi a Junior vlezli dovnitř. Kaede si oddychla. Následujících několik dní vážně tvrdě makala. Pět dní po tom co si udělala "tělocvičnu" seděli u večeře. "Mami ?? Kdy pustí Kayu ??" zeptala se Kaede při nabírání brambor. "Pokud nebudou větší komplikace tak asi za týden. Ten zápal plic byl celkem těžký." Sakura se káravě podívala na Kaede.Ta radši uhnula pohledem. Po večeři se sbalila a chtěla jít do pokoje na schodech jí ale zastavil bratr. "Čauky Kaede." Řekl neobvykle mile. Kaede tušila nějakou podlost. "A…ahoj." Řekla. "Víš chtěl jsem ti říct že se mi s pokoje ztratilo pár kunaiů. Nevíš o tom něco??" podíval se na ní. "Ne to nevím." Řekla a chtěla jít. "No já jen myslel jestli si nehraješ na ninju nebo tak něco." "Jestli si nehraju na ninju ??" "No jasně sestřičko vzpamatuj se. Ty nikdy nebudeš ninja." Řekl a podíval se na ní s úsměvem na tváři. "Ne nic o tom nevím." Procedila a šla k sobě do pokoje. Zhluboka dýchala aby se uklidnila.Její ruce byly zaťaty v pěst. Za chvilku to nevydržela a rozmlátila vázu na stole. Udiveně se podívala na svou ruku.Nechtěla dát tak moc velkou ránu. Vlastně ani nevěděla že tu vázu může rozbít jenom pouhou rukou. Pak ale zavrtěla hlavou a podívala se do zrcadla. *ale ne* pomyslela si.Už zase měla červené oči. Tentokrát i když zamrkala jí barva nezmizela. Nevěděla co má dělat. Myslela na to že ty oči nechce.A ony zmizeli. *Tentokrát se mi to nezdálo*. Pak se vykoupala a vlezla si do postele.Spát nemohla.Celou noc přemýšlela co se to s ní děje….
Další den…
Kaede čekala na to až všichni odejdou. Pak šla do kůlny a našla tam dědovo staré kolo. Přenesla ho do "Tělocvičny" a udělala z něj něco jako rotoped. Pak na něm asi tři hodiny jezdila. Bylo asi půl dvanácté když najela 50 km. Byla na sebe pyšná. Vyšla znaveně nahoru a začala připravovat oběd. Něco spadlo na okno.Kaede ho otevřela. "Ahoj Takumi." Usmála se. "Ahojky krásko." Usmál se Takumi. "Potřebuješ něco ???" zeptala se ho. "Ne jen chtěl bych si s tebou promluvit." Kaede odběhla ke dveřím. Pozvala Takumiho dovnitř kde si spolu sedli ke stolu. "Tak co se stalo ?? Chci říct myslím že máš být ve škole." "Jo ale musel jsem s tebou mluvit. Prosím řekni mi pravdu. Ty někoho máš ??" Takumiho pohled těkal všude jen ne ke Kaede. Ta na něj zůstala koukat. "Cože ??" "No víš vůbec si mě nevšímáš.Pořád jsi doma nebo spíš.Tak mi řekni pravdu." Kaede věděla že mu pravdu říct nemůže. Řekl by to Jejímu otci a dostala by při nejmenším zaracha. "Víš sice se něco děje ale já ti to říct nemůžu. Není to ale tím že bych někoho měla." "Jasně nic neříkej.Já myslel že si věříme... asi ne." Řekl naštvaně Takumi a vyskočil z okna. "Ne Takumi počkej já…" křičela za ním Kaede. Takumi byl ale pryč. "Sakra!!" zařvala Kaede a bouchla rukou do stolu. Ten to nevydržel a rozpadl se. Kaede na to vyjeveně koukala. Pak se rozeběhla do sklepa. Tam si stoupla a znovu vzpomínala na rozhovor s Takumim. Začala se jí vařit krev, zaťala pěsti. Pak bouchla pěstí do starých hodin které vyseli před ní. Z hodin nezbylo nic a ve zdi zbyla veliká trhlina. Kaede ale nehodlala skončit. Zamyslela se pořádně a vzpomínala na hádky s Kakashim a rodiči. Otevřela oči. Nejen že byly červené. Měli něco jako dvě černé tečky. Kaede se snažila je udržet co nejdéle. Asi po půl hodině omdlela. Byla naprosto vyčerpaná. Když otevřela oči uslyšela kroky. Rychle se zvadla. Podívala se na hodinky. Kakashi a Junior byly doma už 10 min. Kaede se sice točila hlava ale přesto zhasla a vyběhla nahoru. Když otevřela do někoho narazila. "Tati ??? Ehm… no…ti už jsi doma ??" Kaede nasadila miloučký úsměv. "Jo jsem. Co jsi tam dole dělala ??" "Já ?? nic." Řekla a radši zavedla řeč jinam. "Tak co už jsi si vzal oběd ??" "Ne." "Tak pojď já ti ho ohřeju."řekla rychle a táhla ho do kuchyně. Jenže když tam došli Kaede se podlomili nohy a jen tak tak jí Kakashi zachytil. "Kaede co ti je." "Nic jen…jen se mi točí hlava.Jsem unavená půjdu si lehnout." Usmála se a radši odešla do smíchu jí ale moc nebylo.

Podpořte anime !!!

27. dubna 2008 v 15:56 | Baaruuskaa |  Oznamy
Na netu se začalo oběvovat pořád víc ANTI-ANIME blogu a to mě pěkně štve !!!! Takže jsem se rozhodla podpořit ty co maj anime rádi !!!! Jestli chcete přidejte se taky !!!

New hokage ??

27. dubna 2008 v 15:46 | Baaruuskaa |  Naruto obrázky
Mno pokud se hokagem nestane Naruto tak budu určo fandit Kakashimu xDD
Tady mu to jako fakt sekne =))

Tokio motel

27. dubna 2008 v 15:41 | Baaruuskaa |  Naruto obrázky
Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýý našla jsem sasukeho !!!!!!!!!!! Skrejval se u TOKIO MOTEL !!!!!!!
Sasuke: "durch den monsun....." xDD
ps: ae sekne mu to tam xDD

Emáček

27. dubna 2008 v 10:43 | Baaruuskaa |  °°Obrázky všeho druhu xD°°
Postarejte se o Emáčka xDD........no neni roztomilej xDD


Hračky

26. dubna 2008 v 10:46 | Baaruuskaa |  Naruto obrázky
*zamyšleně kouká* tááááááááááááák koho si vezmu ??? xDD

3.BAS

26. dubna 2008 v 10:43 | Baaruuskaa |  Brothers and sisters
Následující den byl dost divný.Kakashi seběhl dolů. "Kaede..Ka…" jenže to nedořekl protože Kaede stála před ním. "Já jdu s Kakashim trénovat a mamka má službu v nemocnici.Kaya je…" poslední větu nedořekl. Oba se posmutněle koukly jiným směrem.Pak všichni odešli. Kaede byla zase sama. Procházela se po tichém bytě a prohlížela si věci okolo sebe. Když došla k zrcadlu zhnuseně se odvrátila.Začala zběsile bušit do věcí kolem sebe.Byla na sebe strašně naštvaná.Mlátila a mlátila. Při jednom pokusu rozmlátit modrou vázu se nevědomky podívala do zrcadla.Její jindy zářivé fialové oči byly sytě červené. Kaede se zastavila a vyjeveně na sebe koukala. Pak oči zavřela a párkrát zamrkala. Když se znovu podívala měli oči stejnou barvu jako před tím. Kaede si pomyslela že to jsou nejspíš nějaké halucinace jistá si ale nebyla. Rozhodla se prozkoumat Kakashiho pokoj. Vlezla do něj. Chvilku se hrabala v jeho věcech. Mírně se usmála když našla fotku na které byla s její kamarádkou Leiko asi před čtyřmi lety.
Pak mu prohledala postel a našla věci jako dívčí časák u kterého se naprosto chlemtala.Pak pár obalů od sušenek. Jinak všude hrozně moc drobků. *Jak tady může spát ???* pomyslela si a pátrala dál. Našla pár kunaiů a katanu.Několik bomb a podobných věcí. Rozhodla se že si to pučí. *No co Kakashi to stejně nepoužívá* pomyslela si vzala všechny ty věci a rozeběhla se do svého pokoje. Jenže když se pořádně rozhlídla zjistila že tam by asi trénovat nemohla. Všechny věci naházela do skříně pod oblečení a šla hledat. Bylo jí jasné že nemůže trénovat nikde kde by jí nikdo viděl. Proto běžela dolů do sklepa. Tam se spokojeně usmála. Bylo tu dost místa i věcí co mohla ničit. Navíc asi před deseti lety tu bývala tělocvična a všude byly zrcadla. Kaede byla spokojená. Z dílny si dotáhla nářadí a opravila světla.Pak přestěhovala nábytek stranou aby tam bylo co nejvíc místa. V jedné ze skříní našla staré peřiny a nějaké pytle.Udělala si z nich vzdálenou napodobeninu boxovacího pytle.Pak z nějakého dřeva pár něco jako postav jako terče. Pak něco jako kladinu, kruhy a podobný jiný věci. Jediné co zbývalo byl oblek. "Super jde se nakupovat." Rozhodla se a hned vyběhla pryč.Nejdřív běhala po obchodech a pak běžela za Kayou do nemocnice.
"Ahoj Kayo…koukej co jsem ti přinesla." Kaede přišla k postýlce kde seděla Kaya.Z tašky vyndala nejdřív Sayuri (panenku) a pak velkou čokoládovou bonboniéru. "Jé mňam… A ty jsi přinesla i Sayuri." "No jasan doma už mi brečela." Usmála se Kaede ale hned zvážněla. "Musím už jít pozdravuj mamku. Satééééé." Kaede jen zamávala a byla fuč. Doběhla domů celá vzrušená z toho že bude trénovat.Vlezla si do svého úboru a podívala se do zrcadla. Nejdřív na sebe otevřela pusu a pak zčervenala. Začala si všímat jak vypadá. Většinou totiž nosila kimono. Teď měla krátké kraťásky a titěrné tílečko. Vlasy si spletla do copů a měla nové botasky. Sama sebe pochválila.Následující hodinu trénovala box. Pak zkoušela házet na cíl a chodit po kladině. Na první den tréninku to ušlo.po čtyřech hodinách nepřetržitého tréninku se složila na zem. Udýchaně se koukla na hodinky.Vytřeštila oči. *to ne Kakashi a táta příjdou za čtvrt hodiny* okamžitě se zvedla.Zhasla světla a vyběhla nahoru.

Ošíííška

26. dubna 2008 v 10:31 | Baaruuskaa |  Naruto obrázky
Tak kdo má nejky očka ??? xDD

Dei bo Kurwino

26. dubna 2008 v 10:28 | Baaruuskaa |  Naruto obrázky
Kdo myslíte že měl první ten účes ??? Dei bo KurwIno ????? xDD


Tenten teroristou

25. dubna 2008 v 13:20 | Baaruuskaa |  Naruto obrázky
omg.....tenten teroristou ??? xDD

2.BAS

25. dubna 2008 v 13:16 | Baaruuskaa |  Brothers and sisters
(No sice maj zimu ale jinej obrázek nemám mno)
Kaya byla celá paf s právě napadaného sněhu a hned začala stavět sněhuláka.Naproti tomu Kaede hned běžela k Takumimu a objala ho. I on jí objal. "Tak co nevyrazíme někam ???" zeptal se jí s úsměvem. "Nemůžu musím hlídat Kayu." Takumi se otočil a usmál se na Kayu která zrovna válela kouli.
Takumi se usmál měl jí rád. "Ahoj Kayo." "Jééé ahoj Takumi.Nechceš jít stavět sněhuláka ??" zeptala se Kaya a taky se usmála. Takumi přikývl a přiběhl k ní. "Vyválíme Kaede ve sněhu." Pošeptal jí a Kaya se zahihňala. Kaede je pozorovala s přiměřené vzdálenosti. Takumi mrkl na Kayu a rozeběhli se na Kaede. Ta to ale se svým iq čekala a utekla. Jenže Takumi jí dohonil.Pak jí hodil na zem a chtěl jí pořádně vyválet.Jenže Kaede byla rychlejší a hbitě vyskočila na nohy.Všichni tři se začali koulovat. Když už házali trávu protože neměli sníh začali stavět sněhuláka.Kaede přesvědčovala Kayu ať se jde převlíknout jenže Kaya protestovala že zůstane venku. Takže Kaede jen pokrčila rameny a šla se převléknout.
Pak dostavěli toho sněhuláka a šli sáňkovat.
Podobné věci dělali až do večera. Když se setmělo a Kaya usínala v chůzi rozhodli se že je čas jít domů. Takumi vzal Kayu na ruku a Kaede se o něj opřela a chytila ho za volnou ruku. Popošli kousek když v tom… "Kaede kde si ?? Táta už tě hledá a máma doma volala policii." Za nimi stál Kakashi junior s rukama na prsou a nepříčetným výrazem. Kaede měla skvělou náladu takže se rozhodla že bude hodná sestra. "ÁÁÁle Kaya chtěla ven tak jsme si šli hrát ven." Usmála se na Kakashiho.Ten ale nasadil svůj kamenný výraz. Přišel až k nim. Takumimu vzal malou Kayu kterou hned postavil na zem, vzal za ruku Kaede a obě táhl pryč.Jenže Kaede se mu vytrhla. "Šeš retardovanej nebo co ?? Nejsi ani můj otec ani moje matka a nejsi ani starší takže mi neřikej co mám dělat.A nesahej na mě!!" řekla výhružně a otočila se.Přišla k Takumimu a políbila ho. "Bylo to super někdy to zopáknem." Usmála se a šla za Kakashim který táhl udivenou Kayu. "No to nevim myslim že dostaneš doživotní domácí vězení." Zašklebil se Kakashi a pak se oba vydali domů.Když zazvonili hned vyběhla Sakura. Ta je všechny hned objala. Následně ale upřela zrak na Kaede. "Kde jste byly ??" zeptala se ostře. Jenže Kaede neměla náladu ani chuť jí to vysvětlovat.Takže vzala Kayu a chtěla jí vzít do postele. Jenže když jí zvedla zjistila že je úplně vařicí.Znovu jí tedy položila a sáhla jí na horké čelo. "Mami ?? Myslím že má Kaya horečku." Sakura jí hned sáhla na čelo a následně na ucho. (xDD moje babička mi vždycky sahá na ucho když mam horečku). "Musíme jí hned vzít do nemocnice." Řekla a šla si pro kabát. Kaede zděšeně Kayu vzala na ruku a s Kakashim a Sakurou v patách běželi do nemocnice. Tam si jí hned vzali sestřičky, Sakura se šla převléknout a Kakashi sehnat tátu. Kaede zůstala sama.Hrozně se začala bát. *Co když to bude něco vážného ?? Co když umře ??* po poslední myšlence ale zavrtěla hlavou. Nervozitou si začala kousat nehty. Dveře před ní se otevřeli. Kaede rychle zvedla oči. Ve dveřích stála Sakura. Kaede hned vyskočila. "Tak co ?? Jak jí je ?? A co jí vlastně je ???" "ale…ale…ale to je otázek.Už je celkem v pořádku ale má zápal plic.Nějakou dobu si tu poleží." "Aha…no… můžu jít za ní ??" Sakura kývla a Kaede vlezla do pokoje. Kaya ležela v posteli a měla zavřené oči. Kaede došla až k ní a sedla si. Chvilku na ní koukala a pak jí chytila za ruku.Kaya se zavrtěla a otevřela oči. "Kaede ??" "Ano Kayo jsem to já." Kaya se usmála. "Myslíš že až mě pustí bude ještě sníh ?? Chtěla bych si postavit ještě pár sněhuláků."Kaede se usmála. "To víš že jo." Řekla.Pak jí objala. "Jsem ráda že jsi v pořádku Kayo."
Tak co Satu ??? Stačí ??? xDD

Diplomy za 1.bleskajdu

24. dubna 2008 v 17:06 | Baaruuskaa |  Bleskovky, soutěže atd.
Hahahahahaha takže jsem se nudila a udělala jsem ty diplomky xDD jsou strašný ae ještě s tim moc neumim xDD
Tady je pro Mari =))
Tady ten je pro Satuku =))
ten je pro Yuku =))
Ten pro Kaori =))
A pro Miyako =))
a pro Wiki =))
A pro Michiko (je nějakej rozmazanej a malej x( nwm proč)
Doufejme že jsem na nikoho nezapoměla to by bylo trapné že xDD ae poslední dobou jsem jako zhulená takže když tak sorry xDD

Tobi =))

24. dubna 2008 v 15:46 | Baaruuskaa |  Naruto obrázky
Chudák Tobi ho všichni ztrapňujou xDD