Březen 2008

Animace-Naruto Uzumaki

31. března 2008 v 16:22 | Baaruuskaa |  Naruto Uzumaki
Takže toto jsou animačky od Takže toto jsou animačky

Klásnej Gaara

30. března 2008 v 19:05 | Baaruuskaa |  Sabaku no Gaara
Mno takže myslim že ten oblázek je od Haru ale nejsem si jistá ale obrázek je to nádhernej Haru-*nevinný pohled*

Hate or Love ??? - 15.Hm… chytrá a šikovná

30. března 2008 v 10:03 | Baaruuskaa |  Hate or Love ???
Za týden…
"Takže týme je to tady.Tu máte přihlášky na zkoušky chunninu." Hinata dala každému jednu.Rey si jí chvíli prohlížel. "Copak něco se ti nezdá ???" ptala se Hinata která si toho všimla. "No…nic nic." "tak dobře máte na to den.Zítra mi to donesete.Pokud někdo z vás nechce tak nemusí nikoho nenutím." Pak odešla. "Takže aby bylo jasno.Co spolu máte?" zeptal se na rovinu Rey Kira. "Nic." Řekl Kiro ale bylo jasně vidět že lže.Ai radši běžela za Hinatou. "Ale no tak jsme kámoši ne tak co." Tlačil pořád Rey. "No dobře.Rozešel jsem se s Gaigami a políbil Ai. Stačí?" "Ty bláho povídej povídej kámo." (A pak že kluci nejsou jako holky XD)
Za další týden…
Všichni čtyři stáli před vysokou budovou.Ai se trochu ustrašeně rozhlížela po spoustě ninjích kteří stáli všude kolem. "Mám z nich nepříjemný pocit." řekla Ai se zvášním strachem v hlase. "Tak jo pojďte dovnitř." Křikla na všechny blonďatá žena s modrýma očima.Když jí míjely Začala mluvit. "Ahoj Hinato takže si u na zkouškách se svým týmem ???" "No jasně Ino." Odpověděla jí Hinata a usmála se. "A co jinak??? Dlouho jsme se neviděli jak se máš ???" "Ale jo jde to a jak se máš ty ???" zeptala se Hinata Ino. "Jo taky dobrý.A co Naruto slyšela jsem že jste spolu." Ino se šibalsky usmála. "Jo jsme teď spolu a je to super." Usmála se Hinata ještě. "Sensei neměli bychom jít ??? Všichni už jsou uvnitř." Rey stál s rukama v bok a vyzývavě se na ní díval. "Helehele moc si nedovoluj prcku jasný ?!?" Ino se na něj dívala se zdviženým prstem. "Jasně teto." Zazubil se rey ale Hinata kývla tak se všichni odebrali do místnosti.Tam si vyslechli Inin proslov o tom že první zkouška bude písemná a tak.Pak jim rozdali čísla a měli si jít sednout.Ai měla 14náctku. Její oblíbené číslo.Trochu se nad tím pousmála. Kluk který stál před ní to ale nepochopil. "Co je ti malá káčo ty na mě budeš dělat kvichty ?? Chceš přes držku ???" "Né…já…já…" vtom se ale před ní postavili Rey a Kiro. "Máš nějakej problém ??" zeptal se Rey. "Á takže naše malá holčička má dva bodigárdy co ???" ušklíbl se ten kluk. "Hele hele co se to tam děje ??" ozval se naštvaný hlas Ino. Tak je od sebe odtrhli ale celou dobu co Ino mluvila se vraždili pohledy.Pak si sedli.Ai zoufale hledala někoho koho zná. Nikoho ale neviděla. Rozdali jim testy.Když ho viděla myslela že jí klepne.Všichni říkali jak je to těžký přitom ona všechny ty otázky věděla.Chvíli koukala a pak začala psát.Pak dostali poslední otázku.Byl to příklad ale byl moc těžký.Ino jim řekla že kdo chce může odejít a zkusit to příště.Ti co zůstalou budou mít 3 minuty na jeho vyřešení.Kdo ho nezvládne tak se nesmí po dalších 5 let těchto zkoušek zúčastnit.Skoro všichni odešli až na 6 týmu kteří zůstali.Ai se potutelně usmívala."Takže" začala Ino "řekne mi někdo z vás proč zůstal ???" otázala se.Pak její pohled skončil na usmívající se Ai. "Co třeba ty ???" kývla na ní. "Ten příklad vypočítat nejde.Ninjové by totiž tenhle druh boje nikdy nekombinovali.Nikdy by totiž nevyšel." Vysvětlila Ai a znovu se usmála. "Hm… chytrá a šikovná." Usmála se Ino a sdělila že prošli. "Prima šlo to rychleji než jsem čekala takže přikročíme k další části zkoušky."Všichni šťastně přikývli a zvedli se k odchodu.Pak jim řekli nějaké informace o lesu smrti kde byla druhá část.Dali jim svitky a pustili je branou dovnitř.Náš tým běžel po větvích a domlouval si plán.

Sleep

30. března 2008 v 9:57 | Baaruuskaa |  Anime obrázky
A tak celou noc krásně spíš se sleep.... xD
To zvíře je ???? Fredka ????
Nějaká dámská jízda co xD???
Ta kočička je roztomiláááááááá muck =**
Tak a nakonec jeden kluk ;-)

NEW DIPLOMEK

29. března 2008 v 22:53 | Baaruuskaa |  Diplomky

Takže tady mám new diplomek od

Terýzka Je mocky krásnej že ????


Hate or Love ??? - 14.Co chceš ??? co pořád chceš ???

28. března 2008 v 21:51 | Baaruuskaa |  Hate or Love ???
Přes uslzené oči skoro neviděla.Ale nevšímala si toho do chvíle kdy do někoho narazila. "Ai co je ty pláčeš ???"zeptal se Rey. "já ne já…já…ten…ten blbec se tam líbá s tou růžovou krávou!" "A…aha no já nevím co na to mám říct." "Víš já jdu domů.Zatím ahoj." Odpověděla, vstala a odešla.Za chvíli přišel Kiro. "Čus neviděl jsi Ai ???" zeptal se reye. "Ai ??? Jo naposledy jsem jí viděl když běžela domů s očima plnýma slz." "Plnýma slz ???" zeptal se Kiro protože to nechápal. "Joo.Brečela a říkala že jsi právě zaneprázdněn líbáním Gaigami." "Cože to snad… Ta káča pitomá já jí zabiju.Mno kam si to říkal že šla Ai ???" "říkala že domů." "Dobře tak já jdu."
U Ai…
Ai doběhla domů.Zhnuseně si svlékla bílé šaty a vzala si plavky.Otevřela okno a po střechách se vydala k lesu.Došla k jezírku kde se prve usmířila s Kirem.Na jednom konci bylo jezírko obehnáno cihlami.Chvíli přešlapovala na místě a pak do jezírka skočila.chvilku plavala ale pak vylezla.Plavání jí vždycky pomohlo ale teď jí bylo hrozně.Sedla si na okraj a začala znovu plakat.
U Naruta doma….
"Dobrý den Hinato sensei.Je Ai doma ???" zeptal se Kiro. "Ne není byla jsem u ní v pokoji a tam byly jen položené šaty a otevřené okno.Nevím kam mohla jít." Kiro chvíli přemýšlel.Bylo jenom jedno místo kam mohla jít. "Děkuju nashledanou." Křikl přes rameno na udivenou Hinatu.Běžel až doběhl k jezírku v lese.Samozřejmě že tam byla.Seděla na studené zemi a plakala.
"Ai já…já…." Začal Kiro… "Co chceš ??? co pořád chceš ??? v jedné chvíli říkáš jak mě máš rád a ve druhé se líbáš s tou protivnou fialovou kozou." "Ale tak to není.Řekl jsem že s ní nic mít nechci a ať mi dá pokoj a ona řekla že jo ale pod podmínkou.Že jí naposled políbím.A tak jsem to udělal.Ale jak ses tam objevila ty ???"začal vysvětlovat Kiro. "No mě řekla matka Gaigami že na mě čekáš na zahradě." "Cože ??? Ta potvora" "kdo já ???" začala se divit Ai. "Ale ne to gaigami.Ona a její matka se na tom určitě domluvili.To ona chtěla abych si Gaigami vzal.Prosím promiň tohle jsem vážně nechtěl promiň." Omluvil se Kiro ale Ai mu nevěřila. "To určitě.Minule si se taky omlouval a jak to dopadlo." Zvedla se a chtěla odejít.Vtom jí ale Kiro chytil za ruku a prudce trhl k sobě.Ai neudržela rovnováhu a padala.Kiro jí ale chytil, obejmul a políbil.Ai se zmítala, bušila do něj pěstmi ale on stejně nepovolil.Pak to vzdala a zjistila že tohle vlastně chce.A tak ho odejmula taky a přidala se.Chvíli tam tak stáli a líbali se.Pak si ale Kiro všiml že se Ai klepe zimou. "Počkej dám ti svou mikinu." Sundal si svou modrou bundu a přehodil ji Ai přes ramena. "Hm… no já díky." Odpověděla mu Ai lehce se usmála a řekla "No já už půjdu.Hinata se o mě asi bojí." Řekla a otočila se. "Věříš mi to ???" zeptal se ještě Kiro.Ona se otočila usmála se a jemně přikývl pak vyskočila na strom a běžela domů.
tak tenhle je trošku delší a zajímavější xD

Hra

28. března 2008 v 14:31 | Baaruuskaa |  Naruto hry
Tadle hra je že na sebe pokládáte asi chakru ????
nebo tak něco
Je to celkem dobrý když to pochopíte xD

Modré

28. března 2008 v 13:39 | Baaruuskaa |  Anime obrázky
modrou miluju a tahle je krásná... xD

New oblázek

27. března 2008 v 19:36 | Baaruuskaa |  Anime obrázky
No nevim jak vy ale mě teda zaujal je od kačky (myiako) a je zvášťní a krásnej !!!!!

Hate or Love ??? - 12.to je blbec. Ne já jsem blbec.

27. března 2008 v 19:09 | Baaruuskaa |  Hate or Love ???
Na zahradě…
"Co si chtěla ?" otázal se otráveně Kiro a dal si ruce do kapsy. "Co si tady dělal s ní ? Já jsem tvoje přítelkyně." "Ne to nejsi vymyslela sis to se svojí matinkou ale já sem nikdy nic neřekl ale teď říkám a poslouchej dobře.JÁ SI TĚ NIKDY NEVEZMU JASNÝ !?!? NIKDY JSME SPOLU NIC NEMELI A NIC MÍT NEBUDEM.TAK A TIM JSEM S TEBOU SKONČIL!!!!" tímto Kiro hodlal celou tu záležitost skončit osud mu ale moc nepřál. "Ale lásko to přece není pravda." Řekla Gaigami jako kdyby jí právě oznámil že má 11 prstů místo 10. "Sakra dej mi už pokoj. Já s tebou nic mít ani nechci chápeš." "Ale proč ??? je to kvůli tý černovlasý káče že jo ???" "ne" odpověděl Kiro ale raději uhnul pohledem. "Ale nelži mi tady." "Když ti řeknu že jo přestaneš mě už konečně otravovat ??" zeptal se jí ale ona zavrtěla hlavou. "Pod jednou malou podmínečnou." Usmála se medově. Pak nenápadně kývla na svojí matku schovávající se za jedním z keřů.Ta hned odběhla.Chvíli hledala až našla to co hledala. "Ach milánku , Ai, pusinko pojď jsem." Řekla sladce. " Ano paní" Zeptala se Ai té ženy. "Ty mě neznáš jsem Kaitline matka Gaigami ale klidně mi můžeš říkat teto Kai." Culila se na ní ta buclatá ženská navlečená do příšerných kytkatých šatů. "Mám ti zkázat od Kira že na tebe čeká v zahradě." Kai se na Ai až podezřele šibalsky podívala. "No dobře já to jen ještě řeknu Reyovi aby neměl strach kde jsem." "Ale milánku on řekl HNED !!!" "No dobře tak já teda jdu." Ai odešla a Kai si škodolibě promnula ruce *neboj se holčičko když ho nemůžeš mít ty tak žádná* pomyslela si škodolibě a usmála se nad tím jak to dobře sehrála.
Ai vyšla z domu naposledy si v odrazu v okně upravila vlasy, urovnala šaty a vydala se doprostřed zahrady.Když tam ale došla zděšeně se zastavila.Gaigami stála….. v objetí Kira a zrovna se spolu líbali. *to je blbec. Ne já jsem blbec. Proč sem mu věřila ??? Jsem taková káča.* pomyslela si se slzami v očích a rozběhla se zpátky do domu.
jojo krátký krátký ale snad dobrý ne ??? :o)

Testíček

27. března 2008 v 16:55 | Baaruuskaa |  °°Testíky°°
Ted´dávej pozor! Vem si tužku a papír a piš si odpovědi na otázky.Odpovídej pravdivě a NEPODVÁDĚJ!!!!Nakonci ti víde něco na zasmátí....A jestli seš kluk tak místo klučičích jmen tam dej holčičí!!!
A tet´k první otázce.
1.Jsi zamilovaná?(odpovědńapiš na papír)(napiš ano nebo ne)
2.Máš ráda zvířata?(napiš ano nebo ne)
3.Jméno chlapce?
4.Část těla?
5.Den tvého narození?
6.Oblíbená barva?
7.Chodíš ráda do kina?(napiš ano nebo ne)
8.Jméno chlapce?(jiné než předtim)
9.Číslo tvého domu?(nebo paneláku)(Když nemáš domov vymysli si číslo)
10.Víš jak vypadá kočka?(napiš jo nebo ne)
11.Jméno chlapce?(zase jiné)
12.Libovolné číslo?
13.Kde spíš?
14.Tančíš ráda?(napiš jo nebo ne)
15.Proč?
16.Máš ráda hudbu?(napiš ano nebo ne)
17.Zvíře které máš ráda?
18.Pravěké zvíře?
19.Lesní zvíře?
20.Domácí zvíře?
21.Chodíš ráda k zubaři?(napiš jo nebo ne)
22.Chodíš ráda do kina?(napiš ano nebo ne)
23.Jméno chlapce?(zase jiný)
24.Tvé št´ástné číslo?
25.Máš ráda zmrzlinu?(odpověs ano,ne)
26.4ást těla(jinou než před tím)
27.Oblíbená barva?
28.Učíš se ráda?(napiš opak)(ano,ne)
29.Číslo do pěti?
30.Na čem nejraději spíš?
31.Zdrobnělina jakého koliv jména?(klidně i holčičího)
32.Máš ráda tanec?
33.Proč?
A ted´ je na řadě výsledek.
Čti otázku a pak odpovíš tím co máš napsané na papíře...Takže předešlím odpovědím.
Těšíš se?
Já jo!
Mám tě dál trápit?
Ne!
Doufám ,že se ti to bude líbyt a ,že se zasměješ!
Chvilka strpení................................
................................
................................
.................................
..................................
.................................!
1.Mluvíš pravdu?
2.Bylas líbána?
3.Kým?
4.Kam?
5.Kolikrát?
6.Jakou jsi měla barvu?
7.Mělas někoho ráda?
8.Koho?
9.Kolik dní?
10.Podváděla jsi ho?
11.S kým?
12.Koliktát?
13.Kde?
14.Chtěla bys to ještě zkusit?
15.Proč?
16.Líbí se ti ted´ někdo?
17.Jak se chováš doma?
18.Jak se chováš ve společnosti?
19.Jak se chováš v posteli?
20.Co si myslíš že jsi?
21.Milujš pravdu?
22.bylas milována?
23.Kým?
24.Kolikrát?
25.Líbal tě?
26.Kam?
27.Jakou jsi měla barvu?
28.Bylas nevěrná?
29.Kolikrát?
30.Na čem?
31.Výsledek?
32.Chtěla bys to ještě zkusit?
33.Proč?
Jak jste dopadli ??? Mno a smáli jste se alespoň trošičku ????Já jo a pořádně xD

Hate or Love ??? - 11.tě mám rád

26. března 2008 v 16:18 | Baaruuskaa |  Hate or Love ???
Ai stála u okna a koukala na oblohu plnou hvězd.Tak ráda by šla ven. "Tak pojď" ozvalo se.Ai se otočila.Kiro se šibalsky smál.Ai nemohla udržet údiv.*on mi čte myšlenky ?* ptala se sama sebe. "Jo" opověděl Kiro vzal jí za ruku a táhl jí s sebou ven na zahradu.Ai se nemohla nabažit pohledu na jejich nádhernou zahradu.Všude byli růže, kopretiny a tulipány.Kiro jí vzal až doprostřed a ukázal do dáli.Ai zatajila dech.Přímo na ní vykukoval zářivě stříbrný měsíc a u něj spousta malých hvězdiček."No teda…" to bylo vše na co se zmohla.Kiro utrhl jednu z růží a podal jí Ai. "Jé… já… no…děkuju…Já mám pro tebe taky dárek."
Z tašky vytáhla malí balíček a podala mu jej. "hm.."usmál se Kiro, pomalu rozvázal červenou mašli a otevřel víko.uvnitř byl kunai.Ale ne obyčejný.Byl stříbrný a aerodynamicky tvarovaný.Lehký a blýskavý.Dole něco vyselo. "Ten je super.A co je tohle ???" Zvedl kunai a zadíval se pořádně.Bylo tam malé srdíčko, a veprostřed mělo naznačenou čáru. "Nooo… to jsem vážně nečekal." Řekl až z velkým údivem. "Víš to je srdíčko ,které máš rozpůlit a jednu polovinu si nechat a druhou dát člověku na kterém ti záleží.Tak ne tebe ten dotyčný nikdy nezapomene."vysvětlila Ai a trochu se začervenala. "To je moc pěknej dárek.Děkuju." odpověděl jí na to Kiro a znovu se na ní zadíval.Byla tak hezká a tak nevinná.Pomalu se k ní nahnul.Už… už jen kousíček.Skoro se dotýkali rty.Oba měli zavřené oči.Vtom jejich souznění narušilo známé pištění. "Ale ne" řekli oba na jednou. Pak se začali smát.To už bylo pištění slyšet nebezpečně blízko.Už bylo dokonce slyšet i klapot podpatků."Rychle!"Šeptl Kiro a vzal Ai za pas a strhl jí za jeden plůtek s velkými květy růží.Chvíli tam oba klečeli v (jestli se to tak dá brát) objetí.Vtom Kiro něco šeptl. "Víš chtěl jsem ti říct že… no…že tě mám rád." Vypadlo z něj.Ai poklesla ústa.Tohle jí ještě nikdo neřekl. *jak se mám zachovat ??? co mám dělat ???* ptala se sama sebe.Pak se ale rozhodla že řekne to co jí napadne jako první. "Já tebe taky" vyletělo to z ní takovou rychlostí že si ani neuvědomila co právě vypustila. "Nazdárek týme." Ozvalo se od nedaleké lavičky.Oba se otočili.Seděl na ní Rey se šibalským úsměvem od ucha k uchu. "copak to tam děláte ?" zeptal se naoko nevědomky. "No my jsme tady právě…" snažila se přijít na něco kloudného Ai. "Co pak tu vy dva jako děláte." Ozval se naštvaný jekot přímo za nimi.Ano Gaigami stála rozkročeně, ruce v bok, a velice nakvašený výraz. "No to je jedno.Kiro potřebuji s tebou mluvit.O samotě." Vrhla vražedný pohled na Ai. "No dobře. My už stejně jdeme že Reyi." Otočila se a očima mu ukázala aby vypadnul. "No jasně krásko." Řekl Rey. "teda můžu ti říkat krásko.Víš ty šaty ti strašně sluší a…" konec věty už Kiro a Gaigami neslyšeli poněvadž Ai reye odtáhla směr dům.
"Nemáš na něco chuť ? Nebo nemáš žízeň ??" ptal se už uvnitř Rey. " Jsi hodný ale ne.Nemám ani hlad ani žízeň.já bych totiž nejradši nakopala zadek tý huse na zahradě."Procedila Ai mezi zuby. "No já myslím že nemusíš mít strach.Kiro jí totiž nesnáší.Pořád mu říká co má dělat a takovejma těma nechutnejme přezdívkami jako lásko, miláčku kočičko a tak." "Hm… asi máš pravdu" usmála se Ai "To bych řek že mám neboj vsadím se že jí teď pošle do teplých krajin." Řehtal se Rey. "Doufejme." Přisadila si taky Ai a pak se společně chvíli smáli.
Mno takže zase kus nic moc já vim ale nemam moc čas takže plosím pište ju děkuju

Gaara

25. března 2008 v 17:51 | Baaruuskaa |  Sabaku no Gaara
Takže moje kámoška Kačka (Myiako) mi tenhle obrázek poslala na mobil.Nevim jak vy ale mě Gaara příde jako dost velkej frajer (a mezi náma se mi celkem líbí ale hlavně to neřikejte Haru ju ???XD) a tenhle obrázek se mi fakt líbí takže pište pište a hlasujte a opovažte se dát někdo něco horšího než že je normální !!!! XD

mobil

24. března 2008 v 20:34 | Baaruuskaa |  °°Nějaký ty srandy°°
Hihihih roztomilííííííí XD

Kluci...

24. března 2008 v 20:33 | Baaruuskaa |  °°Nějaký ty srandy°°
Achjo.... jako bysme neznali kluky že ??? ae je to kawai

muck =**

24. března 2008 v 20:32 | Baaruuskaa |  Anime obrázky
muck =**

Pufinka

24. března 2008 v 18:50 | Baaruuskaa |  Anime obrázky
Takže jsem tak nějak jezdila po netu a viděla tenhle oblázek a tak se mi líbil že jsem ho sem musela dát...
plostě úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžo mocky moc se mi líbí co vám ????? písněte pls

Srdce XD

24. března 2008 v 17:43 | Baaruuskaa |  °°Nějaký ty srandy°°
Mno tohle je takovej menší hlavolam já to četla třikrát a až potom jsem to pochopila XD Ae je toroztomiléééééééééé XD
Kláááááááááfnýýýýýýý !!!!! líbí ??????

Hate or Love ??? - 10.Páni skoro bych tě nepoznal

24. března 2008 v 16:56 | Baaruuskaa |  Hate or Love ???
Už doma….
"Tak co spokojená mladá slečno ???"Zeptala se s úsměvem Hinata.Ai se chvíli rozmýšlela ale pak jí objala a hbitě přikyvoval. Hinata byla nejdřív překvapená ale pak jí objala taky."Děkuju Hinato-Sama.Jste moc hodná."usmála se vděčně."Ále co jsem ti říkala.Jsem Hinata." "No tak dobře Hinata."Hinata se strašně divila.Ai totiž zářila jako sluníčko.Byla ale moc ráda a taky jí to přála."No tak já půjdu udělat večeři ,co by sis dala hm ???" "Mám strašnou chuť na Ramen.Nezajdeme na něj ???" "No to je skvělej nápad.Tak počkáme na Naruta ten určitě půjde s námi."
druhý den u Ai v pokoji….
Naruto koukal na Ai která stála před zrcadlem v nových šatech a se zájmem se prohlížela. "Jé ty si ale krásná." "To bych řekla" přidala se k Narutovi Hinata a došla k Ai. "Co si mám udělat s vlasy ???" "Já bych si nedělala nic.Tvůj styl je vlasy rozpuštěné tak si je tak nech moc ti to tak sluší."Ai jí pohledem poděkovala vzala si pár věcí do kabelky,rozloučila se s Hinatou a Narutem a vyběhl a z domu. I když měla šaty až na zem vzala to po střechách.Doběhla k domu, zkontrolovala adresu na pozvánce v kapesním zrcátku se zkontrolovala sama a pak zaklepala.Za chvÍli byly slyšet kroky, zavrzání kliky a pak už jen viděla usměvavý obličej. "Ai.No to je dost.Kde jsi ???" ve dveřích stála Jess měla sčesané vlasy do veselého culíku a dlouhé růžové šaty s bílými drobnými kvítky."Pojď dál Kiro se už po tobě ptal." Ai vešla a nemohla se divit tolik lidí pohromadě ještě neviděla."Ahoj broučku ty jsi Ai viď." Před Ai stála paní v kalhotovém kostýmu.Vypadala moc mile a byla podobná Kirovi a Jess.Ai hádala že to bude asi jejich matka a tyky měla pravdu. "Já jsem Liz ,Kirova mamka."Ai se nemohla přestat divit.Každý ji zná. "Si to ty Ai??" Za ní se ozval známí hlas.Ai se otočila a uviděla Kira. "Páni skoro bych tě nepoznal.Ty šaty ti moc sluší." Při poslední větě se začervenal.I Ai se červenala.Opravdu jí to ale slušelo.Šaty byli bez ramínek a celé bílé.Od prsou do pasu byli uplé a následně volné.K tomu její dlouhé černé vlasy a velké, hluboké, černé oči.Kiro z ní nemohl spustit oči.Vtom se ozval ječivé pištění. "Kiro kde tě zase mám ???" Do Aina zorného pole vběhla uječená růžová barbi.Ale ne.Pomyslela si Ai znuděně když se na ně pověsila Gaigami.Když se podívala na Jess viděla ten samí obličej.*Už ne.* Četla jí z očí.Ani Kiro nevypadal odvázaně.Ale rozhodla se že to přejde.Pak se odehráli věci jako přání oslavenci, krájení dortu, rozbalování dárků a tak…
Nic moc se nestalo mno ale to je předehra XD počkejte si na další díl XD

VELIKONOCE

24. března 2008 v 16:38 | Baaruuskaa |  Naruto obrázky
Tak co dostali jste ???? Já teda jo a pěkně. Au au to to bolí XD. Ale má to i světlí stránky sem polila mého milovaného bratránka XD
*výbuch smíchu XD*
To Uchiha vejce je roztomilíííííí XD
pro změnu něco jiného ???
*mega záchvat smíchu XD* hey to je krutý XD