Hate or Love ??? - 3.Jsem Ai Matsuri

22. února 2008 v 20:07 | Baaruuskaa |  Hate or Love ???
Vedle Naruta se objevila černovlasá,štíhlá dívka s hlubokýma černýma očima.Klukům poklesla čelist.Skoro současně vyhrkli "KUNOICHI ????"."Ano "odpověděl klidným hlasem Naruto a usmál se. "Ale Hokage-sama říkal jste že přivedete člena našemu týmu."."Ano to jsem řekl ale člen může vyjádřit dívku i kluka ne ???"řekl Naruto a musel se začít smát tomu jak se kluci tvářili."No já už musím mám ještě nějaké papírování"zahučel Naruto ,spěšně políbil Hinatu na tvář a zmizel."No tak pojď tě půjdeme na louku."zavelela Hinata a tak šli.
Sedli si do kroužku a Hinata řekla "Takže se všichni navzájem představíme ano ???". "A to proč ??? My vás už známe a vy nás taky." Řekl Kiro a hodil nevrlí pohled na černovlasou dívku.Ta si ho ale vůbec nevšímala ,koukala nejdřív do dálky a pak do země.I když ji neměl rád protože teď měla nahradit jeho sestru musel uznat ,že je hezká.Měla světle růžové kratší tričko na jedno rameno.K tomu bokovou volnou sukni a botasky s pruhatými návleky.Na krku modré korálky a ve vlasech modrou čelenku. Nejvíc se mu ale líbili dlouhé černé vlasy pod ramena a hluboké černé oči. "Ale Kiro asi jsi zapomněl ,že máme nového člena ne ???" řekla trochu podrážděně Hinata a otočila se k Reyovi "víš co reyi začni ty." "ale já nevím co mám říkat" snažil se z toho Rey vykroutit. "řekni nám kolik ti je let, jak se jmenuješ celím jménem, co máš rád a podobně.". "no tak dobře no" odpověděl Rey a začal. "Takže jmenuji se Rey Yamanaka. Bydlím u mé tety Iny Yamanaka ,protože když jsem byl malí zabili mi rodiče a tak si mě teta vzala k sobě.No je mi 13 let .Nejradši asi běhám, to mě fakt baví.A taky rád trénuji se shurikeny a kunai.Rád trénuji abych se dostal k Anbu.". "Tak a teď ty Kiro." Řekla Hinata a usmála se na něj. "Hm… tak dobře no.Jmenuji se Kiro Takahashi.Je mi 13 ale za měsíc mi bude 14.Často chodím na střechu našeho domu a tam se koukám na mraky nebo na hvězdy.Ale každý den chodím na hrob mé sestry měnit květiny ,protože jsem na ní jako všichni nezapomněl." U poslední věty přivřel oči a jako by to procedil mezi zuby.A proto ho Hinata radši přerušila. " Takže já jsem Hinata Hyuuga. Je mi 30 let.Ráda sbírám květiny.Mám ráda Senzai a skořicové rohlíčky.
Stejně jako vy se snažím trénovat abych mohla v našem klanu ukázat že něco umím a že ho zvládnu vést.".Pak se podívala na dívku. "Teď ty". Vyzvala ji. "Jsem Ai Matsuri.Je mi 13 let ale bude mi 14.Nejsem z Konohy (ukrytá vesnice v listí) ale z vodopádové vesnice.Ráda se procházím a mám ráda samotu.".Při tom celou dobu koukala do země.Nastalo ticho.Vtom ho Přerušila Hinata "no já myslím že to by pro dnešek stačilo.Sejdeme se zítra na cvičišti.Ai půjdeš se mnou hned nebo tu ještě budeš ???". "Já se půjdu ještě projít,děkuji Hinato-sama." Řekla ai a vstala.Kluci na to koukali a vůbec tomu nerozuměli.Ale pak se oba zvedli a šli.
"Je docela hezká nemyslíš ???" ptal se pár metrů dál Rey Kiry. "Ne !" odpověděl rázně Kiro ,přesto si však myslel něco jiného. "Neříkej že se ti ani trošku nelíbí."Škádli ho pořád Rey. "!NE!"odpověděl co nejrozhodněji Kiro a hned přidal do kroku. "No tak se hned nerozčiluj" smál se Rey a běžel za ním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miyako Miyako | E-mail | Web | 21. dubna 2008 v 16:02 | Reagovat

Fakt néé?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.