Leden 2008

Další diplomek od Myiako

22. ledna 2008 v 8:11 | Baaruuskaa |  Diplomky
Ten diplom je nádhernej!!!! Díky Kačí moc !!!!!

Naruto Uzumaki + Hinata Hyuuga

19. ledna 2008 v 18:15 | Baaruuskaa |  Naruto Láska
Takže nevim jak vy ale já myslim že s k sobě celkem hoděj ne ????
Ze shippuudenu
Hezoučký...
No teda... :D

Sarutobi Asuma

19. ledna 2008 v 14:18 | Baaruuskaa |  Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma je jounin z Konohy.Vede tým číslo 10.Je v něm Nara Shikamaru,Ino Yamanaka a Chouji akimichi.
Šerpa, kterou má Asuma pod vestou znamená, že Asuma byl členem skupiny ninjů zvané Dvanáct strážných ninjů, znak na jeho šerpě znamená oheň.Asuma k boji používá speciální boxer s čepelí na konci. Pomocí Chakry dokáže tyto čepele prodloužit a zranit tak nepřítele, i když se ho čepel fyzicky ani nedotkne.
Vypadá to ,že asumo má milostný poměr se svou koleginí joninem kurenai yuuhi.Jednou, když se kakashi zeptal na toto téma asuma ho hned změnil.
Svému týmu říká ,že se skládá ze žrouta, prořízlé pusy a flákače a považuje tento tým za jeden z nejlínějších v konoze.Ale jinak se o tento tým stará a strachuje.
Asuma má rád odpočinek a pořád kouří cigaretu.narodil se 18. října a na začátku příběhu mu je 27 let. Má hnědé oči a černé vlasy. Měří 190,8 cm a váží 81,6 kg.
Hm...:D

Diplomek od Myiako

18. ledna 2008 v 18:16 | Baaruuskaa |  Diplomky
Moc hezkej !!!Děkuju !!!!

Chouji Akimichi

14. ledna 2008 v 19:14 | Baaruuskaa |  Chouji Akimichi
Chouji je v týmu číslo 10 ,který vede Asuma Sarutobi..V tomto týmu je s Ino Yamanaka a Shikamarem Nara.Ino Shikamaru a Chouji si říkají INO-SHIKA-CHOU, tak si před lety říkali jejich otcové, kteří byli také spolu v týmu.
Chouji pochází z klanu Akimichi, jednoho ze čtyř uznávaných klanů v konoze.Jako člen klanu Akimichi umí používat například techniku Baika no Jutsu (technika zvětšení, doslovně Multi velikostní technika) a této technice techniky podobné.K boji ho často vyprovokuje to, že mu někdo řekne že je tlustý.Moc mu chutná korejské barbeque.Na své košili má znak, který znamená jídlo.
Choujiho nejlepší kamarád je Shikamaru.Chouji mu věří a položil by za něj i život.
Choujiho oblíbené jídlo je korejské barbeque, brambůrky a sladkosti. Jeho neoblíbené jídlo je cokoliv nejedlého. Oblíbené hobby je nákup brambůrek a oblíbená hláška je "Maso". Chouji je jeden z mála geninu v Listové, kdo neviděl Naruta využít síly kyuubi. Všichni v jeho týmu (Shikamaru, Chouji,Ino) mají stejné náušnice, stejné jako mají jejich rodiče v týmu Ino-shika-chou.
Chouji se narodil 1. května a na začátku seriálu mu je 12 let. Má černé oči a hnědé vlasy (v manze blond). Měří 156,3 cm a váží 69,3 kg. Zatím je Genin v Listové.
Chou znemená motýl a ji druhý syn.Je zvláštní že jméno Ino(celkem hubená) znamená kanec a chouji motýl. :DSakura Haruno + Sasuke Uchiha

11. ledna 2008 v 20:20 | Baaruuskaa |  Naruto Láska
No v seriálu se dohromady asi nedaj ale obrázku jak sou tam oba je fakt hodně !!!
Ze seriálu...
pěkná koláž
ze shipuuddenu
Rostomilí...
hm...

Shikamaru Nara

11. ledna 2008 v 19:26 | Baaruuskaa |  Shikamaru Nara
Shikamaru Nara je genin (později chuunin) v týmu 10 s Ino Yamanaka a Chouchim Akimichim.tento tým vede Jonin Sarutobi Asuma.Jako jediný se v chuuninské zkoušce stal chuuninem.
Shikamaru je velmi líný.Přesto je to génius.Jeho iq je přes 200 i když jeho známky tomu neodpovídali(většinu testů prospal : )).Jak už bylo řečeno není zrovna aktivní a radši spí ně by něco dělal.Přesto ale má v oblibě hry jako Shougi (japonské šachy) a Go. Je si dobře vědom toho, jaká je osobnost, proto o sobě prohlašuje, že je zbabělec číslo 1. Ale když jde do tuhého je ochoten se obětovat pro svoje společníky.Shikamaru je velmi dobrý strategik jak v boji tak ve hrách.Vždy když přemýšlí tak spojí prsty ,aby tvořili kruh a zavře oči.
Shikamarovím dlouholetým kamarádem je chouji ,kterému bezmezně věří.Kdysi existoval tým kde byli otcové genínů z tohoto týmu.Toto trio si říkalo Ino-Shika-Chou.
Jeho koníčky jsou pozorování mraků, polehávání a hraní Shougi. A také si vytvořil přesný plán pro svůj život - ožení se, bude mít dceru a pak syna, až se dcera vdá a syn najde práci, tak půjde do důchodu.
Spekuluje se o tom ,že Shikamarova matka ho chce dát dohromady s Temari.Shikamaru ale tvrdí že je temari je ještě horší než jeho matka.
Shikamaru se narodil 22. září, na začátku seriálu mu bylo 12 let. Je 152,1 cm vysoký, váží 42,9 kg, má černé vlasy a černé oči. Je velmi podobný svému otci.
Shika je jelen a maru kruh.Nara podle japonského nara parku který se stará o jeleny.
Klan Nara tedy chová jeleny a nejpoužívanější technikou je Kagemane no Jutsu (Stínová
imitace).
Shikamaru a jeho otec.
Shikamaru s tatínkem.
Shikamaru přemýšlí a vymýšlí strategii...
Malí chouji a shikamaru : ))
No teda...

Ino Yamanaka

11. ledna 2008 v 18:45 | Baaruuskaa |  Ino Yamanaka
Ino Yamanaka je genin v týmu číslo 10.Tento tým vede Sarutobi Asuma a jsou v něm Nara Shikamaru a Akimichi Chouji.Ten to tým je druhou generací týmu, který tvořili jejich otcové. Říkli si trio Ino-Shika-Chou.Ino je dcerou Yamanaky Inoichi.Tento klan (Yamanaka) má v listové malé květinářství ,takže Ino umí velmi dobře aranžovat květiny (ikebana).
Když byla Ino malá skamarádila se se Sakurou Haruno.V té době se Sakuře všichni smáli kvůli jejímu velkému čelu.To ale skončilo když se s ní velmi populární ino začala kamarádit.
Dala jí stuhu , aby jí drželi vlasy (ino sakuře).Od té doby byli kamarádky.To ale skončilo když se Sakura zamilovala do Saského Uchihi, kterého Ino také milovala.Sakura řekla Ino "že od teď jsou rivalky".To tedy skončilo ale dá se říct že jsou pořád kamarádky(třeba v chuuninské zkoušce Ino Sakuře zachránila život).
"Ino", "Shika" a "Chou" jsou tři karty v hazardní hře Hanafuda, které jsou potřeba k vysoce ceněnému triku "Inoshikachou".
Její narozeniny jsou den po Shikamarových narozeninách. Všichni v jejím týmu (Shikamaru, Chouji, Ino) mají stejné náušnice, stejně jako měli jejich rodiče v týmu Ino-shika-chou.
Ino je tedy zatím Genin z Listové, narodila se 23. září, na začátku seriálu jí je 12 let. Má modré oči a blonďaté vlasy. Měří 151,2 cm a váží 38,5 kg. Ino je také nejvyšší ze všech holek z Narutovy bývalé třídy.
Ino znamená divoké prase, proto když si Ino a Sakura nadávají tak Ino říká sakuře "velké čelo" a Sakura Ino "ino-prasečino" nebo "ino-prase".Yamanaka znamená hluboko v horách.
Inina nejsilnější technika je Přeměna mysli.
ino a sakura jako malé
moderní Ino

Kurenai Yuuhi

11. ledna 2008 v 16:08 | Baaruuskaa |  Kurenai Yuuhi
Kurenai Yuuhi je jonin a vedoucí týmu 8.Má k tomuto týmu velkou a silnou citovou vazbu a má je hodně ráda.Z nich má asi nejraději Hinatu.Kurenai zná pocit když jsou na člověka kladeny příliš velké požadavky.Proto navštívila Hiashi hyuugu (Hinatin otec) a ptala se ho jestli může hinata chodit na mise ,kde jí hrozí smrt.
Zdá se že Kurenai se stala teprve nedávno joninem.Vypadá to že má blízký vztah se svým kolegou joninem Sarutobi Sumou. Také se uvádí, že ukončila akademii ve věku 9 let a absolvovala Chuuninskou zkoušku ve věku 13 let. Kurenai absolvovala akademii, když jí byla 9, protože v tu dobu byla zrovna válka a vesnice potřebovala rychleji získat nové ninji. Kurenai má oči podobné Sharinganu, ale chybí jí tomoe. Kurenai se narodila 11. června, na začátku seriálu jí bylo 27 let. Má červené oči a černé vlasy, měří 169,1 cm a váží 54,4 kg. Je jouninem v Listové.
Yuuhi znamená večerní slunce a Kurenai rudá. Existuje hodně teorií, že Kurenai je nějak příbuzná s vůdci Akatsuki, protože jejich očí jsou podobné - bohužel ale nejsou žádné barevné obrázky vůdce Akatsuki, a tak je toto jen domněnka.
Kurenai když provádí genjutsu

Aburame Shino

9. ledna 2008 v 17:28 | Baaruuskaa |  Aburame Shino
Shino je klidný, rozvážný genin z Konohi. Naprostý opak jeho týmového kolegy Kiby inuzuky.V tomto týmu je také Hinata hyuuga a vedoucím je kurenai yuuhi .Shino je zváštní a stále nosí sluneční brýle. Skoro nikdy nenechává svoje emoce vyjít na povrh.Ale jsou u něj na prvním místě kamarádila týmová spolupráce.Celí jeho tým je skoro pořád spolu.Většinou venku kde Shino sbírá brouky,Hinata trhá květiny a Kiby venčí a cvičí Akamaru.
Shino ovládá techniky klanu Aburame což jsou (většina z nich) ovládání brouků.Shino je má ve svém těle.Tam se živí jeho chakrou a za to za něj bojují. Shino se například umí rozložit na brouky nebo pomocí pachu brouků stopovat nepřítele. V boji si je vždy jistý svými schopnostmi a má velmi dobré strategické myšlení.
Podle oficiálního databooku je Shinovo oblíbené jídlo zeleninový salát a jeho nejméně oblíbené jídlo je kuličky z tofu a jídla se silnou vůní. Jeho záliba je pozorování brouků a jeho oblíbený výraz je "trumf".
Narodil se 23. ledna a ze začátku mu je 13 let. Měří 161,1 cm a váží 48,5 kg. Má černé vlasy a hnědé oči.
Aburame shino se hodně podobá japosky psanému švábovi -aburamushi.

Pár kravinek : D

8. ledna 2008 v 20:10 | Baaruuskaa |  Naruto obrázky
Takže ukládám si obrázky už dlouho a nevím kde jsem je vzala takže kdyby někomu vadilo že tu mám jeho obrázek tak mi to napište a já to stahnu nebo napíšu zdroj podle dohody ju ????

Kiba Inuzuka

8. ledna 2008 v 19:56 | Baaruuskaa |  Kiba Inuzuka
Kiba je živí a akční genin z konohy.Je v týmu 8 společně s Hinatou Hyuugou a Aburame Shino.Kiba pochází z klanu Inuzuka, který je známí tím ,že používá Minkem (ninja psi) v boji.Také Kiba má svého psa.Jmenuje se Akamaru a je stále s ním.Ve škole, venku, doma podobně.Kiba umí z Akamaru komunikovat což mu umožňuje získávat informace o protivníkovi(třeba čichem,sluchem…).Také spolu používají dost technik. Nepřed použijí Juujin Bunshin (klon člověk-zvíře), díky kterému vypadají jako bestiální Kiba. Takto způsobí nepříteli díky vysoké rychlosti točení a silnému nárazu obrovská zranění.Kiba také používá chakru ve svém nose takže cítí až tisíckrát víc něž běžný člověk. Kiba, ale i další členové jeho týmu, Hinata a Shino, jsou velmi dobří ve stopování a technikách přežití. Kibovy a Akamarovy smysly spojené s Byakuganem Hinaty a Shinovým Kikaichuu (ničící brouci) z nich dělá výborný stopovací tým. Kiba se o Hinatu stará jako její starší bratr. Celý tým spolu tráví spoustu času, protože mají záliby, které jim to dovolují. Kiba cvičí Akamaru, Hinata trhá květiny a Shino sbírá brouky.
Akamaru a Kiba se narodili ve stejný den. Kibova oblíbená jídla hovězí maso a chrupavky.
Všichni z Inuzuka klanu se jmenují po částech psího těla.Inuzuka znamená dům psů a Kiba je tesák.Poznávací znaky tohoto klanu jsou červené znaky na obličeji a také úzké zorničky. Spekuluje se o tom, že Kiba se zamiloval do Hinaty a hodlá jí vyznat lásku.

Hinata Hyuuga

7. ledna 2008 v 21:17 | Baaruuskaa |  Hinata Hyuuga
Hinata pochází z klanu Hyuuga.Její výjimečná schopnost je kekkei genkai (vrozenou vlastnost) jménem Byakugan. Byakugan je doslova bílé okno což jí umožňuje že její zorné pole je 360° a vidí do rozsahu 50 metrů kolem sebe.Bojuje stylem juuken což znamená jemná pěst. Tento styl dovoluje v kombinaci s byakuganem poškodit oběhový systém Chakry a vnitřní orgány svého protivníka.
Hinata patří do týmu číslo 8 společně s Kibou Inuzukou a jeho psem Akamaru a Aburame Shino.Jejich vedoucí je Kurenai yuuhi.Tento tým velmi dobře prospívá.Navzájem se mají celkem v oblibě.Většinou spolu tráví hodně času třeba tak ,že Kiba a Akamaru běhají Shino sbírá brouky a Hinata květiny.
Hinata (jak už jsem psala) pochází z klanu Hyuuga.Jelikož je prvorozenou dcerou šéfa klanu má se stát jeho dědičkou.Hinata byla ale dost slabá a její otec jí zcela zavrhnul.Dokonce řekl že je slabší než její (o pět let) mladší sestra Hanabi.Proto se kurenai zeptala jestli si hinatu může vzít a brát jí na mise kde jí hrozí smrt.Od té doby se Hináta velmi snaží se zlepšit.
Hinata neměla skoro žádné sebevědomý to se ale (trochu) změnilo při kvalifikaci na chuuninské zkoušky.Zde bojovala se svým bratrance Nejim.Její schopnosti byli nesrovnatelné se schopnostmi Nejiho.Ale Naruto Hinatu velmi povzbuzoval a to jí moc pomohlo a začala věřit sama v sebe.
Hinata se narodila 27. prosince a na začátku seriálu jí bylo 12 let. Má bílé oči a tmavě modré vlasy, měří 148,3 cm a váží 38,2 kg. Její oblíbená jídla jsou Senzai (měkký fazolový džem) a skořicové rohlíky, její nejméně oblíbená jídla jsou krab a úhoř. Její oblíbená hláška je "sebedůvěra". Hinatino motto je, že pomocí víry v sebe se můžete stát novou osobou.
Hyuuga znamená na slunci.Hinata je jiný způsob jak přečíst Hyuuga a znamená to opět na slunci.
Hinata tajně miluje Naruta ale ten si toho ještě nějak nevšiml.

Kakashi Hatake

7. ledna 2008 v 21:16 | Baaruuskaa |  Hatake Kakashi
Kakashi je jounin a vedoucí týmu 7.Je známí jako kopírovací ninja nebo sharingan Kakashi. Říká se že okopíroval více než 1000 technik pomocí sharinganu ve svém levém oku.
Když byl Kakashi ještě malí patřil do týmu kde byl Obito Uchiha (nějaký Sasukeho příbuzný),Rin a jejich vedoucím byl Namikaze Minato (yondaime hokage / Narutův otec).Tento tým připomínal tým 7, protože Rin byla zamilovaná do Kakashiho a Obito do Rin takže jako Sakura je zamilovaná do sasukeho a Naruto do Sakury.A i v povahách - Rin byla velmi podobná sakuře (lékařský ninja) ,Sasuke Kakashimu (Kakashi byl také arogantní) a hyper Obito byl jako Naruto (uječený,chtěl být uznávaný a soupeřil neustále s Kakashim).
Kakashi byl znám jako geniální ninja (Ninjovskou akademii dokončil, když mu bylo pět, Chuuninem se stal v šesti letech a Jouninem ve třinácti.).Když v Konoze probíhala válka se zemí kamene měl tento tým speciální misi.Na začátku dají všichni kakashimu dárek ke složení zkoušky na jounina až na Obita.Plnění mise se zkomplikuje když nepřátelští ninjové unesou Rin.Kakashi a Obito jí jdou zachránit.Při tomto střetu na Obita spadne kus skály a rozdrtí mu půlku těla. Rozhodne se že kakashimu daruje právě objevený sharingan.Rin mu ho implantuje pomocí lékařského jutsu.
O pár let později se jde do boje s kyuubim (devítiocasí démon).Zbylí tým jde také.Při tomto boji umírá nejprve Rin ,na kterou spadnou stromy a poté i minuto který zapečetí kyuubiho do právě narozeného Naruta a tato technika ho zabije.
!Pokud chcete vědět jak Kakashi získal sharingan najděte si mangu Kakashi Gaiden!

Kakashi se narodil 15. září, na začátku seriálu mu bylo 26 let. Je 181 cm vysoký, váží 67,5 kg, má stříbrné vlasy, jeho pravé oko je černé a levé červené. Přes levé oko má jizvu.
Kakashi znamená strašák (na ptáky) a Hatake obdělané pole.Myluje čtení Icha Icha Paradise, Icha Icha Violence a Icha Icha Tactics, jsou to knihy pro dospělé, které napsal Jiraiya. Neustále nosí masku a přes levé oko má ochrannou čelenku (protože jeho sharingan nelze vypnout).

Sakura Haruno

7. ledna 2008 v 14:26 | Baaruuskaa |  Sakura Haruno
Sakura je v týmu 7 s Narutem Uzumaki a Sasukem Uchihou. Vedoucí jejich týmu je Hatake Kakashi.Když je v tomto týmu je slabá ,plachá ,ubrečená a moc toho nesvede.Až když se jí ujme Tsunade je lepší a o mnoho zesílí.Její nejlepší schopnost je inteligence a dokonalé zvládání chakry (např. když mněli trénink lezení po stromech zvládla to hned zatím co kluci až druhý den).
Sakura je zamilovaná do Sasukeho ,který ji ale nechce.Zato Naruto jí dává najevo ,že jí miluje až moc.To Sakura nesnáší a nemůže ho vystát.
Uvnitř Sakury žije její "druhá mysl" (vnitřní Sakura).Tato vnitřní Sakura je vážně hrubá.Sakura se tváří třeba mile a vnitřní Sakura je otrávená nebo má řeči (vážně hustý řečiJ).Tato "schopnost" jí pomohla v chuuninské zkoušce v boji proti Ino Yamanaka.
V dětství byla sakura terčem posměchu kuli jejímu velkému čelu (mě teda zas tak velký nepříde J) .Ale jednoho dne k ní přišla Ino Yamanaka ,která byla velmi oblíbená a dala jí červenou stuhu od té doby byli kamarádky a Sakura začala být také oblíbená.Vše ale skončilo když Sakura zjistila že Ino je zamilovaná do Sasukeho.Vrátila jí stuhu a řekla že od teď jsou rivalky.

Sasuke Uchiha

6. ledna 2008 v 10:45 | Baaruuskaa |  Uchiha Sasuke
Sasuke Uchiha je genin z vesnici ukryté v listí(konoha) i když jeho schopnosti jsou mnohonásobně vyšší než obyčejného genina.Měl velmi těžké dětství protože v jeho 7 letech jeho bratr Itachi vyvraždil jeho celý klan(rod).Itachi to udělal jen proto aby si ověřil své "schopnosti".Sasukeho ale nechá na živu a řekne mu jednu z nejznámějších hlášek "Pošetilý maličký bratře, jestli si přeješ mě zabít, tak mě nenáviď, zhnus si mě a přežij nehezkým způsobem. Pak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď."sasuke si tedy dá cíl ,že pomstí svůj klan ,zabije itachiho a padlí klan obnoví(tento cíl je později odložen).Sasukeho vyjímečná schopnost je ,že má kekkei genkai(vrozená schopnost v některých klanech), která se jmenuje sharingan(kopírovací oko).Díky sharinganu může zkopírovat ninjutsu, genjutsu i taijutsu s perfektní přesností, což dovoluje použít tyto techniky jako jeho vlastní. Ale k tomu musí mít uživatel Sharinganu potřebné dovednosti.Také k k vyjímečným schopnostem patří to ,že jako člen Uchiha klanu může používat různé techniky ohně.Saske je dost oblíbený mezi holkama.Například je do něj zamilovaná jeho týmová kolegině Sakura Haruno.On však o žádnou dívku zájem nejeví.Také se nemá rád s Narutem s kterým pořád soupeří.Sasuke je samotář a málokdy mluví.Zato když mluví je většinou až arogantní.Jeho další vyjímečná síla ,je že má prokletou pečeť od orochimaru ke kterému také odejde (kolem 110 dílu).Není jisté jestli se vrátí ale v schippuudenu určitě je.
Jméno Uchiha jde obměnit na Uchiwa což je japonský vějíř ,který má klan ve znaku.Tyto vějíře se pouřívali na rozdmýchání ohně(proto techniky ohne).Sasuke je jméno po legendárním ninjovi jménem sarutobi sasuke.Sasuke může také znamenat pomocník nebo ochránce.
Sasuke je asi levák, protože má chidory v levé ruce zatím co kakashi (ten ho tuto techniku naučil) v pravé.Podle oficiálního databooku jsou Sasukeho oblíbená jídla rajčata a rýžové kuličky. Jeho nejméně oblíbené jídlo je natto (kvašené fazole a soja). Také nemá rád bonbóny. Jeho oblíbená fráze je "chikara" (síla, moc). Jeho záliby jsou trénink a procházky.

Naruto Uzumaki

5. ledna 2008 v 21:18 | Baaruuskaa |  Naruto Uzumaki
Uzumaki Naruto je hlavní postavou celého seriálu.Jeho matka se jmenovala Kushina Uzumaki a otec Minato Namikaze také známí jakoYondaime hokage (čtvrtý hokage), který do právě narozeného Naruta zapečetil pomocí techniky Shiki Fuujin (pečeť démona smrti) devítiocasého démona jménem Kyuubi.Samotného Minata tato technika zabila a o Narutově matce se toho moc neví ale předpokládá se že je také mrtvá.Takže naruto vyrůstal jako sirotek. Skoro všichni lidé ve vesnici Naruta nenáviděli protože v něm vyděli démona ,o kterém naruto vůbec nevěděl.Naruto vyrůstal stranou a byl stále sám , až do té doby než se ho ujal jeho učitel chuunin Iruka Umino.Po složení zkoušky na akademii se Naruto stal geninem a byl přiřezen do týmu číslo 7.Do toho týmu byl také přiřazen Sasuke Uchiha, Sakura Haruno a vedoucí týmu Hatake Kakashi.Sasuke je dost oblíbený mezi dívkami ale jejich city neopětuje.Je to samotář a moc toho nenamluví.Je ale velmi nadaný a jeho schopnosti jsou mnohokrát vyšší než schopnosti genina.Pochází z padlého klanu Uchiha, který jeho bratr vyvraždil.Sasuke a Naruto spolu neustále soupeří.Největší saskeho obdivovatelka je asi Sakura Haruno, kterou Naruto miluje.Ona jeho však ne.
Naruto je často nazýván hyperaktivní,tvrdohlavý ninja.Je velice lehkovážný a občas nemilosrdný vtipálek.
Jelikož s ním lidé jednají jako s démonem rozhodne se že se stane hokage.Hokage je nejlepší ninja ve vesnici.Za tím to snem si hodlá jít aby byl konečně ve vesnici uznávaný...
Naruto miluje ramen(japonské/čínské nudle).Narodil se 10.října a na začátku mu bylo 12 let.
Naruto znamená spirála nebo vodní vír či bouře.Uzumaki je také spirála.V boji bojuje hlavně s ninjutsu a taijutsu.Nejpoužívanější jsou techniky Kage Bunshin no Jutsu (stínový klon) a Tajuu Kage Bunshin no Jutsu (multi stínový klon) a také rasengan (rotující koule).Když bojuje může používat chakru devítiocasé lišky.Proto je schopen se v boji tolikrát zvednout a stále bojovat.Když se hodně naštve utvoří se kolem něj takzvaný liščí plášť.

Ahojky

5. ledna 2008 v 20:35 | Baaruuskaa |  Čauky
Ahojky no blog dělám poprvé a sem dislektik ,takže se předem omlouvám za chyby :).No asi sem budu psát o anime páč ho mam moc ráda :D
Kdy by jste náhodou něco potřebovali tak piště na SemeBa.14@seznam.cz nebo na skype pilika-chan ju ???
To by bylo asi zatim vše.Zatim papapapapp:D