Shikamaru Nara

11. ledna 2008 v 19:26 | Baaruuskaa |  Shikamaru Nara
Shikamaru Nara je genin (později chuunin) v týmu 10 s Ino Yamanaka a Chouchim Akimichim.tento tým vede Jonin Sarutobi Asuma.Jako jediný se v chuuninské zkoušce stal chuuninem.
Shikamaru je velmi líný.Přesto je to génius.Jeho iq je přes 200 i když jeho známky tomu neodpovídali(většinu testů prospal : )).Jak už bylo řečeno není zrovna aktivní a radši spí ně by něco dělal.Přesto ale má v oblibě hry jako Shougi (japonské šachy) a Go. Je si dobře vědom toho, jaká je osobnost, proto o sobě prohlašuje, že je zbabělec číslo 1. Ale když jde do tuhého je ochoten se obětovat pro svoje společníky.Shikamaru je velmi dobrý strategik jak v boji tak ve hrách.Vždy když přemýšlí tak spojí prsty ,aby tvořili kruh a zavře oči.
Shikamarovím dlouholetým kamarádem je chouji ,kterému bezmezně věří.Kdysi existoval tým kde byli otcové genínů z tohoto týmu.Toto trio si říkalo Ino-Shika-Chou.
Jeho koníčky jsou pozorování mraků, polehávání a hraní Shougi. A také si vytvořil přesný plán pro svůj život - ožení se, bude mít dceru a pak syna, až se dcera vdá a syn najde práci, tak půjde do důchodu.
Spekuluje se o tom ,že Shikamarova matka ho chce dát dohromady s Temari.Shikamaru ale tvrdí že je temari je ještě horší než jeho matka.
Shikamaru se narodil 22. září, na začátku seriálu mu bylo 12 let. Je 152,1 cm vysoký, váží 42,9 kg, má černé vlasy a černé oči. Je velmi podobný svému otci.
Shika je jelen a maru kruh.Nara podle japonského nara parku který se stará o jeleny.
Klan Nara tedy chová jeleny a nejpoužívanější technikou je Kagemane no Jutsu (Stínová
imitace).
Shikamaru a jeho otec.
Shikamaru s tatínkem.
Shikamaru přemýšlí a vymýšlí strategii...
Malí chouji a shikamaru : ))
No teda...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dívka ???

Temari 20.2% (147)
Tenten 3.7% (27)
Hinata 35.7% (260)
Sakura 25.9% (189)
Ino 4% (29)
Tayuya 1.6% (12)
Tsunade 1.4% (10)
Shizune 0.8% (6)
Konan 1.5% (11)
jiná ???Napište pls do komentíků !!! 5.2% (38)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.