Sasuke Uchiha

6. ledna 2008 v 10:45 | Baaruuskaa |  Uchiha Sasuke
Sasuke Uchiha je genin z vesnici ukryté v listí(konoha) i když jeho schopnosti jsou mnohonásobně vyšší než obyčejného genina.Měl velmi těžké dětství protože v jeho 7 letech jeho bratr Itachi vyvraždil jeho celý klan(rod).Itachi to udělal jen proto aby si ověřil své "schopnosti".Sasukeho ale nechá na živu a řekne mu jednu z nejznámějších hlášek "Pošetilý maličký bratře, jestli si přeješ mě zabít, tak mě nenáviď, zhnus si mě a přežij nehezkým způsobem. Pak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď."sasuke si tedy dá cíl ,že pomstí svůj klan ,zabije itachiho a padlí klan obnoví(tento cíl je později odložen).Sasukeho vyjímečná schopnost je ,že má kekkei genkai(vrozená schopnost v některých klanech), která se jmenuje sharingan(kopírovací oko).Díky sharinganu může zkopírovat ninjutsu, genjutsu i taijutsu s perfektní přesností, což dovoluje použít tyto techniky jako jeho vlastní. Ale k tomu musí mít uživatel Sharinganu potřebné dovednosti.Také k k vyjímečným schopnostem patří to ,že jako člen Uchiha klanu může používat různé techniky ohně.Saske je dost oblíbený mezi holkama.Například je do něj zamilovaná jeho týmová kolegině Sakura Haruno.On však o žádnou dívku zájem nejeví.Také se nemá rád s Narutem s kterým pořád soupeří.Sasuke je samotář a málokdy mluví.Zato když mluví je většinou až arogantní.Jeho další vyjímečná síla ,je že má prokletou pečeť od orochimaru ke kterému také odejde (kolem 110 dílu).Není jisté jestli se vrátí ale v schippuudenu určitě je.
Jméno Uchiha jde obměnit na Uchiwa což je japonský vějíř ,který má klan ve znaku.Tyto vějíře se pouřívali na rozdmýchání ohně(proto techniky ohne).Sasuke je jméno po legendárním ninjovi jménem sarutobi sasuke.Sasuke může také znamenat pomocník nebo ochránce.
Sasuke je asi levák, protože má chidory v levé ruce zatím co kakashi (ten ho tuto techniku naučil) v pravé.Podle oficiálního databooku jsou Sasukeho oblíbená jídla rajčata a rýžové kuličky. Jeho nejméně oblíbené jídlo je natto (kvašené fazole a soja). Také nemá rád bonbóny. Jeho oblíbená fráze je "chikara" (síla, moc). Jeho záliby jsou trénink a procházky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gabuulkaa gabuulkaa | Web | 1. června 2008 v 20:52 | Reagovat

u me je naruto test taq si ho udelej je mazanej!!:-)

2 sakura sakura | 29. června 2008 v 10:22 | Reagovat

sasuke je prostě k sežrání!!!!!!!!!!!!

3 sasunaru sasunaru | 26. srpna 2008 v 15:11 | Reagovat

miluju 2 postavi z naruta a to naruta a sasukeho ale sasukeho malinko viiiiiiic proto taky v ankete hlasuju pro nej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.