Kakashi Hatake

7. ledna 2008 v 21:16 | Baaruuskaa |  Hatake Kakashi
Kakashi je jounin a vedoucí týmu 7.Je známí jako kopírovací ninja nebo sharingan Kakashi. Říká se že okopíroval více než 1000 technik pomocí sharinganu ve svém levém oku.
Když byl Kakashi ještě malí patřil do týmu kde byl Obito Uchiha (nějaký Sasukeho příbuzný),Rin a jejich vedoucím byl Namikaze Minato (yondaime hokage / Narutův otec).Tento tým připomínal tým 7, protože Rin byla zamilovaná do Kakashiho a Obito do Rin takže jako Sakura je zamilovaná do sasukeho a Naruto do Sakury.A i v povahách - Rin byla velmi podobná sakuře (lékařský ninja) ,Sasuke Kakashimu (Kakashi byl také arogantní) a hyper Obito byl jako Naruto (uječený,chtěl být uznávaný a soupeřil neustále s Kakashim).
Kakashi byl znám jako geniální ninja (Ninjovskou akademii dokončil, když mu bylo pět, Chuuninem se stal v šesti letech a Jouninem ve třinácti.).Když v Konoze probíhala válka se zemí kamene měl tento tým speciální misi.Na začátku dají všichni kakashimu dárek ke složení zkoušky na jounina až na Obita.Plnění mise se zkomplikuje když nepřátelští ninjové unesou Rin.Kakashi a Obito jí jdou zachránit.Při tomto střetu na Obita spadne kus skály a rozdrtí mu půlku těla. Rozhodne se že kakashimu daruje právě objevený sharingan.Rin mu ho implantuje pomocí lékařského jutsu.
O pár let později se jde do boje s kyuubim (devítiocasí démon).Zbylí tým jde také.Při tomto boji umírá nejprve Rin ,na kterou spadnou stromy a poté i minuto který zapečetí kyuubiho do právě narozeného Naruta a tato technika ho zabije.
!Pokud chcete vědět jak Kakashi získal sharingan najděte si mangu Kakashi Gaiden!

Kakashi se narodil 15. září, na začátku seriálu mu bylo 26 let. Je 181 cm vysoký, váží 67,5 kg, má stříbrné vlasy, jeho pravé oko je černé a levé červené. Přes levé oko má jizvu.
Kakashi znamená strašák (na ptáky) a Hatake obdělané pole.Myluje čtení Icha Icha Paradise, Icha Icha Violence a Icha Icha Tactics, jsou to knihy pro dospělé, které napsal Jiraiya. Neustále nosí masku a přes levé oko má ochrannou čelenku (protože jeho sharingan nelze vypnout).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.