Chouji Akimichi

14. ledna 2008 v 19:14 | Baaruuskaa |  Chouji Akimichi
Chouji je v týmu číslo 10 ,který vede Asuma Sarutobi..V tomto týmu je s Ino Yamanaka a Shikamarem Nara.Ino Shikamaru a Chouji si říkají INO-SHIKA-CHOU, tak si před lety říkali jejich otcové, kteří byli také spolu v týmu.
Chouji pochází z klanu Akimichi, jednoho ze čtyř uznávaných klanů v konoze.Jako člen klanu Akimichi umí používat například techniku Baika no Jutsu (technika zvětšení, doslovně Multi velikostní technika) a této technice techniky podobné.K boji ho často vyprovokuje to, že mu někdo řekne že je tlustý.Moc mu chutná korejské barbeque.Na své košili má znak, který znamená jídlo.
Choujiho nejlepší kamarád je Shikamaru.Chouji mu věří a položil by za něj i život.
Choujiho oblíbené jídlo je korejské barbeque, brambůrky a sladkosti. Jeho neoblíbené jídlo je cokoliv nejedlého. Oblíbené hobby je nákup brambůrek a oblíbená hláška je "Maso". Chouji je jeden z mála geninu v Listové, kdo neviděl Naruta využít síly kyuubi. Všichni v jeho týmu (Shikamaru, Chouji,Ino) mají stejné náušnice, stejné jako mají jejich rodiče v týmu Ino-shika-chou.
Chouji se narodil 1. května a na začátku seriálu mu je 12 let. Má černé oči a hnědé vlasy (v manze blond). Měří 156,3 cm a váží 69,3 kg. Zatím je Genin v Listové.
Chou znemená motýl a ji druhý syn.Je zvláštní že jméno Ino(celkem hubená) znamená kanec a chouji motýl. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 17. ledna 2008 v 15:08 | Reagovat

šikulka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.